Jaki wibrator najlepszy dla kobiety?

napisał/a: kruczka12 2015-08-06 12:52
Hej, przepraszam ze tak bezposrednio, ale jak sie nie pisze w ten sposob to pozniej nie ma opinii ;). Ostatnio sie zastanawialam nad kupnem nowego "przyjaciela peniska" dla siebie bo mysle, ze nadszedl juz ten czas! Dojrzalam do tej decyzji i czuje sie podekscytowana. Jestem poczatkujaca w "tych" zabawkach, dlatego prosze o opinie. Moze macie dziewczyny jakies doswiadczenia co do PARAMETROW takiego peniska ;). Dlugosc, ksztalt czy material peniska? Co najlepsze? :))))
napisał/a: kaskada1 2015-08-08 00:03
rzeczywiscie jest to raczej tabu :) a swiadczyc o tym moze zerowy wynik w odpowiedziach. Jednak przeciez czego tu sie wstydzic? przeciez wiele z nas kobiet uprawia autoerotyzm i nie jest w tym nic zdroznego jesli robimy to w cichym zakamarku lub z parnerem. nie dajmy sie przesadom ze kobiety nie kupuja wibratorow.
co ci moge polecic to kupno przez internet. a to dlatego ze po prostu dostawca zwykle zapewnia nam anonimowosc wiec zero wstydu :)

jesli chodzi o meritum twojego pytania to raczej mozesz zaczac od masazera tudziez mniejszej wersji bardziej moze designersko wygladajcej niz wyglad realnego penisa np. cos takiego [reklama usunięta] ja wlasnie kupuje rozne "suplementy" ze swiata doznan od dluzszego czasu i mam zaufanie do tego sklepu. takze jesli masz ochote na taki zakup to sie nie zastanawiaj ;)
napisał/a: kruczka12 2015-08-08 00:53
Hej, mój facet poszedł spać, więc mogę trochę poszperać w necie :). Dziękuje Kaskada1 za zrozumienie i wyrozumialość. Ale i tak troszkę się czuję dziwnie dyskutując o sztucznych penisach na forum, no nic :). Troche przejrzalam ten swiat doznan i maja dosc "duuuuzy" wybor, ze az sie troche zaczerwienilam :P. Ja bym wolala chyba jednak "cos" wiekszego i bardzie meskiego niż tylko kawalek ladnego plastiku hmm... Jak cos wybiore ciekawego Kaskada to dam Tobie pod ocene. Buzka
napisał/a: sauron555 2015-09-15 20:03
Może Cie to zdziwić że doradza Ci facet ale mi największą przyjemność sprawiały te najbardziej pofałdowane lub z wypustkami
napisał/a: endurex 2015-09-16 09:56
Najlepsze sztuczne penisy to są, te które mają wszelkie wypustki itp, które przypominają prawdziwego
napisał/a: dankajou 2015-09-22 12:03
podbijam temat bo sama sie zastanawiam z partnerem czy moze jakąś zabawkę kupić. Widać panowie mają tutaj również doświadczenie z wibratorami ;p ale to dobrze trzeba być otwartym :) Mówicie ze z wypustkami i pofaldowane hmmm zastanowie się ogólnie to mam stronkę taka na której można kupić różne takie zabawki i z facetem przegladamy poki co :)
napisał/a: Nica12 2015-09-24 15:24
Hej hej hej ja potwierdzam wypustki najlepsze :) hihihi a gdzie wy przegladacie te swoje zabawki cos stacjonarnego czy kryjecie sie w necie raczej ?? :P
napisał/a: dankajou 2015-09-25 15:32
no ja ze swoim sobie przegladamy ostatnio [reklama usunięta] , ale ogolnie to przegladamy calego neta , nie tylko tam , wprawdzie juz zamowilismy stamtad pewien nieduzy gadzet , ale dalej szukamy po necie swoich inspiracji ;)
napisał/a: endurex 2015-10-02 21:30
Uwierzcie, że nie tylko kobiety interesują się wibratorami ;d Faceci również chcą sprawiać im przyjemność lub podarować na samotne dni ;d
napisał/a: OlaiMichal 2015-10-27 09:43
Ja najbardziej lubię te do stymulacji punktu G- ze względu na uniwersalność.
A gdzie kupuję? W sieci! Ostatnio na [mod:reklama usunieta] dobra oferta i szybka, dyskretna wysyłka.
napisał/a: Rooda666 2015-11-18 13:16
http://forum.we-dwoje.pl/topics29/gadzety-erotyczne-vt1026,180.htm