Nie satysfakcjonuję swojej kobiety w łóżku ...

napisał/a: bartek4334 2014-02-27 22:54
Hej. Słuchajcie mam już tego dosyć. Kocham sie w miarę regularnie ze swoją partnerką od roku czasu. Wiadomo na początku było różnie, ale nie było tragedii...Teraz od ok.2-3miesięcy jest jakaś masakra powiedzmy, że przez 3miesiące kochaliśmy się 30razy to w tym 5razy było dobrze, a reszta to szoookkk...dochodzę po 2-3min...Staramy się troszkę pieścić swoje ciała na początek, staram się wyuzować, nie myśleć o tym, ale jak tylko to robię to wiem, że długo to nie potrwa. Jeśłi to dziewczyna dowodzi, a ja tylko trzymam ją to jest wtedy lepiej. Najgorsze jest też to, że ja nie czuję, żebym dochodził, a jak przerwę, czuję, ze mój penis zaczyna pulsować, staram sie uspokoić no i dupa...doszedłem. Wiem, ze moja kobieta strasznie przez to cierpi i chciałbym coś z tym zrobić. Błagam pomóżcie, doradźcie coś :(
napisał/a: bro1 2014-02-28 09:29
To ona musi cię naprawdę kochać, skoro w łóżku jej nie zadowalasz, a wciąż z tobą jest :D
napisał/a: bartek4334 2014-02-28 11:59
No widzisz...widocznie Ty nie masz pojęcia co to miłość. Raz jest lepiej raz jest gorzej. Może to ją przy mnie trzyma :)
Dzieki za zajebistą radę :)
napisał/a: KokosowaNutka 2014-02-28 12:21
bartek4334, moze podczas seksu gdy czujesz, ze jeses baaardzo rozpalony i mozesz niedlugo dojsc zacznij myslec o czyms malo erotycznym? No nie wiem-wykonuj tabliczke mnozenia albo powtarzaj w myslach 'Litwo Ojczyzno moja?'. Wiem, ze to glupio brzmi ale mojemu mezowi pomaga

Poza tym sa chyba jakies zele, kremy czy specjalne prezerwatywy na opoznienie wytrysku. W sumie nie wiem czy to dziala ale mozna poczytac w necie.

napisal(a):No widzisz...widocznie Ty nie masz pojęcia co to miłość.

Jeszcze jakis czas temu napisalabym dokladnie to samo.. ale to nie jest takie latwe Bartek. Seks jest bardzo wazny i jesli w tej sferze cos nawala to moze sie i caly zwiazek sypnac.
napisał/a: Krakoos 2014-02-28 15:46
Kokosowa dobrze radzi.
Może spróbuj też jakieś zabawki, daj jej orgazm, drugi, trzeci, seks oralny, wypieszcz ją na 10 stronę, a później dopiero zabierz się do roboty. Nawet jeśli potrwa to wtedy 2-3 minuty, to i tak ona będzie w 7 niebie. No a kiedy skończycie, odpocznij chwilę i znowu do dzieła! Wtedy na pewno potrwa to dłużej.
Powodzenia
napisał/a: bartek4334 2014-03-01 13:49
KokosowaNutka, to nie jest takie łatwe nie myśleć o tym, ale staram sie odbiegać myślami gdzieś indziej :)
Zele i prezerwatywy odpadają...oprócz tego, ze ja se czuję jak po znieczuleniu u dentysty to nie ma większych efektów :/

napisal(a):Jeszcze jakis czas temu napisalabym dokladnie to samo.. ale to nie jest takie latwe Bartek. Seks jest bardzo wazny i jesli w tej sferze cos nawala to moze sie i caly zwiazek sypnac.

Wiem, wiem, ale tu nie jest tak do końca. To zależy jaki mam dzień. Zdarzy się tak, że potrafimy sie kochać ostro i namiętnie przez 15min, ale zdecydowanie częście jest to ok.3-5min.

Krakoos, jakby to powiedzieć...moja kobieta jest trudną kobietą i dać jej orgazm to święto...na prawdę nie raz nawet po 15min ostrego seksu zdarza się, że jest jej bosko, ale nie dostanie orgazmu. Bawię się paluszkami, języczkiem itd. i wiem że jej się to bardzo podoba, ale później lipa.
Najgorsze jest to, ze jak się podniecę, penis jest już na wszystko gotowy, a później zrobię dłuższą przerwę, top mięknie bardzo i ciężko żeby powrócił na baczność :/
No i do tego najgorsze jest to uczucie, że wiem, ze muszę przerwać, przerywam, niby jest ok, a nagle nie wiadomo skąd zaczyna mi pulsować i dochodzę :/
napisał/a: KokosowaNutka 2014-03-01 15:23
Ogolnie kobiete (niemal kazda) doprowadzic do orgazmu jest baaaaardzo ciezko.

Uzywasz prezerwatyw?

Ponawiam pytanie Krakoosal- jak dojdziesz to odczekujecie chwile i probujecie jeszcze raz czy nie?

I powiem Ci tak jeszcze na pocieszenie-chwala Ci za to, ze sie starasz i probujesz byc coraz lepszy -z doswiadczenia wiem, ze wielu facetow w lozku to patalachy odwalajace fuszerke. Bedzie dobrze.
napisał/a: bartek4334 2014-03-03 19:09
KokosowaNutka, tak używam prezerwatyw.

Powiem tak jak już dojdę i później próbujemy jeszcze raz to mój malutki nie jest juz taki twardy, ciężko go pobudzic aż tak mocno. Próbujemy drugi raz po ok. 1H i tak jest.

Zależy mi na mojej kobiecie, samemu też się z tym xle czuję, bo ja chcę się kochać ze swoją miłością, a nie dochodzić sam.

Powiem Wam tak. Zanim wpadłem tutaj to poczytałem troszkę na necie i czytałem o mięśniach Kegla. Poczytałem dużo i w niedziele kochaliśmy się na prawdę ostro i szybko przez ok. 10min. Sam byłem w 7niebie :) Już teraz wiem nad czym pracować, zeby było jeszcze lepiej :)
Dziękuję za pomoc :)
napisał/a: zabaweczkowo 2014-03-31 10:30
Witam serdecznie

Prezentuje sex-shop internetowy [reklama usunięta] Prowadzimy sprzedaż wielu art. erotycznych w tym wyjątkową kolekcję „50 twarzy Greya”. Zapewniamy dyskrecję przy wysyłce towaru, a jednocześnie pomoc w wyborze towaru jeśli będziesz potrzebował.

Zawsze jest duża liczba promocji i dodatkowo można zdobyć atrakcyjne kody rabatowe.

Nasze artykuły wykonane są wysokiej jakości materiałów i zapewniają dużo satysfakcji i udanej zabawy.

Serdecznie polecam
BOK [reklama usunięta]
napisał/a: lilidia 2014-05-09 12:48
Może wprowadźcie jakieś zabawki? Możesz rozgrzać ją używając masażera czy wibratora, plus seks oralny :)
napisał/a: ziolko15 2014-05-22 10:39
wyprobuj jakiegos srodka na wydluzenie erekcji...zobaczysz jak wiele sie zmieni...oboje doswiadczycie mega satysfakcji...ja osobiscie polecam Ci [mod:reklama usunieta , bo sam z niej korzystam i juz nie mam takich problemow