Orgazm u Kobiety

napisał/a: Durex12 2014-02-11 11:38
Witam

Mianowicie mam taki problem iż Nie mogę doprowadzić swojej partnerki do orgazmu wewnetrznego łechtaczkowy jest ale tamten nie. Nie śpiesze sie z grą wstępną staram się zawsze ja rozpalić ale i tak nie osiąga tego orgazmu. Czytałem różne wypowiedzi na ten temat stosowałem się do niektórych rad ale dalej nic.... Normalnie mam brak pomysłu co zrobić. Nie miałem takiego przypadku z poprzednimi byłymi kobietami tak nie miałem zawsze dawałem rade a tutaj nic normalnie. Może ktoś zna jakąś rade????
napisał/a: KokosowaNutka 2014-02-11 11:46
Durex a jestes pewny, ze poprzednie partnerki rzeczywiscie dochodzily a nie udawaly? :P Orgazm pochwowy jest dosc rzadki u kobiet.
napisał/a: Durex12 2014-02-11 11:49
U dwóch jestem a reszty niestety nie tu masz racje. Ale Chodzi mi o to że teraz nie wiem jak obecnął doprowadzić do tego orgazmu normalnie jak by nic nie działało na nią...
napisał/a: KokosowaNutka 2014-02-11 11:51
A czy jej na tym w ogole zalezy?
napisał/a: Annie 2014-02-11 11:52
Nie każda kobieta ma orgazm pochwowy i nawet jeśli na głowie staniesz i przerobisz z nią w szerz i wzdłuż całą Kamasutrę, jeśli ona nie ma do tego predyspozycji, to nic nie ugrasz.
napisał/a: Durex12 2014-02-11 11:58
Normalnie rozmawiamy o tym i zalezy jej ale nie może dojść. Dlatego pytam czy ja mogę coś zrobić żeby osiągneła orgazm pochwowy. A kamasutre coś przerabialiśmy i też nic.
napisał/a: Annie 2014-02-11 12:22
Durex12 napisal(a):Normalnie rozmawiamy o tym i zalezy jej ale nie może dojść. Dlatego pytam czy ja mogę coś zrobić żeby osiągneła orgazm pochwowy.


Ona musi przede wszystkim sama tego chcieć i zacząć ćwiczyć mięśnie kegla oraz mięsień łonowo guziczny- solidnie, kilkanaście razy dziennie.

Innej rady nie ma.
napisał/a: Durex12 2014-02-11 12:35
yhym dziekuje za rzetelna i szybką odpowiedz. Szkoda że nie można jakoś inaczej. I myślałem że coś ze mną jest nie tak i przez to ona nie może dojść.
napisał/a: Annie 2014-02-11 13:48
Durex12 napisal(a): I myślałem że coś ze mną jest nie tak i przez to ona nie może dojść.


Mężczyźni wcale nie mają na to AŻ takiego wpływu jak im się wydaje ;)

Durex12 napisal(a):Szkoda że nie można jakoś inaczej.


Niestety, nie ma innej opcji.
napisał/a: KokosowaNutka 2014-02-11 13:50
Ja nigdy nie mialam takiego orgazmu o jakim mowa w temacie. Ciekawe czemu. Myslisz Ann, ze 'tak mam' i juz? :P
napisał/a: dr preszer 2014-02-11 14:25
Nie masz tego w standardzie :)
napisał/a: Annie 2014-02-12 19:04
KokosowaNutka napisal(a):Ja nigdy nie mialam takiego orgazmu o jakim mowa w temacie. Ciekawe czemu. Myslisz Ann, ze 'tak mam' i juz?


Ja "walczę" :) Na razie udało mi się raz, ale na prawdę po kilku miesiącach ćwiczeń mięśni :) Ale powiem Ci, że szału nie ma, w kosmos się nie teleportujesz. Nawet nie wylatujesz na orbitę :))

Freud mylił się ( nie tylko z resztą w tym temacie ) twierdząc, że orgazm łechtaczkowy jest domeną młodych dziewcząt, nieświadomych swojego Ciała.