Pierwszy raz dla Niego

napisał/a: SarkaSzparka 2015-02-15 23:03
Witam,
to mój pierwszy post tutaj. Jestem bardzo ciekawa co czuje mężczyzna podczas swojego pierwszego razu.

Może zacznę od początku. Poznałam w pracy faceta który mi się strasznie spodobał, ale to że byłam w związku powodowało że nie mogłam się do niego zbliżyć i patrzałam się na Niego jak na zwykłego kolegę, sprawa się skomplikowała jak zostawiłam swojego faceta i zaczęłam kręcić z "kolegą z pracy".

Flirty przeradzały się w coś więcej, erotyczne maile itp. Trwało to około tygodnia. W końcu postanowiliśmy się spotkać aby zaspokoić nasze żądze. Okazało się że On jest prawiczkiem i chce przeżyć swój pierwszy raz ze mną (chociaż nadal myślał że mam faceta) na dodatek jeszcze mnie zdziwiło że on mnie chce gdyż jestem otyła.

W kocu nadszedł ten dzień, no niestety tak jak na filmach to bywa nie udało mu się. Ale i tak spędziliśmy rewelacyjne chwile bawiąc się swoimi ciałami, przytulając i całując. Postanowiłam że nie wypuszczę go tylko po "macaniu" więc odważyłam się na sex oralny. Poniosła mnie chwila.

Przepraszał mnie że mnie zawiódł i obiecał że następnym razem będzie lepiej.

I teraz nurtujące mnie pytanie czy on może czuć do mnie coś więcej, czy po prostu chce mieć to już za sobą? Dręczy mnie to czy mogę się zaangażować czy po prostu potraktować to tylko jak przygodę.
napisał/a: dr preszer 2015-02-16 12:38
To nie jest pytanie do nas tylko do Twojego faceta. Za dużo nie wiadomych. Co do Twojej masy, to jak jesteś zadbana, ładnie pachniesz to waga nie jest przeszkodą. Niektórych nawet to kręci.
napisał/a: Valkiria_ 2015-02-16 13:01
Coraz częściej wydaje mi się, że ludzie przeceniaja możliwości internautów... Nie jesteśmy forum wróżbity Macieja i raczej nikt poza samym zainteresowanym nie będzie w stanie odpowiedzieć na powyższe pytania. Zbyt mało danych.

Jednakże z mojego punktu widzenia, jeśli facet myśli że nadal jesteś z kimś związana a mimo to robi z Tobą to co robi, to w mojej opinii nie nosi to znamion "czegoś więcej".


Ominę kwestię tuszy, bo fakt faktem że jak kobieta jest zadbana to nie jest jakoś bardzo istotne to, ile waży.
Ja jestem dość mocno otyła, ale nigdy nie miałam problemu ze zdobyciem zainteresowania mężczyzny ani też z utrzymaniem tego zainteresowania...
napisał/a: gimp 2015-02-22 00:58
Jesli moge cos dodac, to ja uwazam, ze gosciowi zalezy. Dlaczego? Prawiczek jest mega zestresowany, albo zrobi to z prostytutka, gdzie nie bedzie musial sie starac i niepotrzebnie denerwowac, albo z osoba, co do ktorej odczuwa naprawde cos wiecej. Bo przed ta osoba musi wyznac albo samo wyjdzie, ze to pierwszy raz, i jak nie pojdzie, to jest mega wstyd. Wiec ja uznam to jako oznake zaangazowania i zaufania.