Problem z erekcją.

napisał/a: emmanie 2014-04-22 12:08
Witam! ;)

Otóż mój problem jest taki - mam przyjaciela od parunastu lat, niedawno zaczęliśmy się ze sobą spotykać, aż w końcu w niedzielę, podpici, poszliśmy do łózka. Wszystko było pięknie, gdyby nie to, że kiedy zaczęłam dopierać sie do niego, jemu po prostu nie stanął. Poczułam się zażenowana, w tym czasie zadzwonił telefon, więc wszystko przerwaliśmy. Wiem, że seksu nie uprawiał od dawna (ponad rok), stresowaliśmy się trochę, gdyż moi rodzice wyszli i nie wiadomo, kiedy mieli wrócić. Ale czuję się troszkę źle z tym, że go nie podniecam, mimo że wiem, że mu się podoba. Teraz chłopak jest zawstydzony, omija wszelkie tematy, mamy problem żeby się porozumieć. Od czego jeszcze mógł pojawić się problem z jego erekcją?
napisał/a: dr preszer 2014-04-22 14:04
Od alkoholu, stresu, narkotyków i może mu się nie podobasz. Tzn inaczej. Jak jesteś ubrana to mu się podobasz, ale naga wcale.
napisał/a: ziolko15 2014-05-22 10:46
problem mogl sie pojawic glownie z powodu strachu przed nakryciem..niektorych takie stresu potrafia calkowicie zdekoncentrowac....polecam wam swietny preparat [mod:reklama usunieta , a podobna sytuacja juz nie bedzie miala w ogole miejsca