Seks

napisał/a: anonim01 2015-01-29 21:55
Cześć dziewczyny,
Mam pewien problem..
Kochałam sie dzisiaj z chłopakiem.Jest to 10 dzień cyklu.Ostatni okres miałam 20 stycznia. A wcześniejszy 22grudnia. Wydawało mi się że miałam dziś rano śluź,ale nie mam pewności.Był on biały,nie był lepki,było go bardzo mało. Niestety kochaliśmy sie bez zabiezpieczenia, trawało to jakieś 2 minuty ,chłopak doszedł ale po za mną. Jak myślicie?Mogłam zajść w ciąze?
. Prosze o odpowiedź
napisał/a: stokrotka211 2015-01-29 22:28
Dziewczyno wez Ty sie nad soba zastanow... Ile Ty masz lat 15? Skoro nie potrafisz odczytywac ciala i nie potrafisz pbliczyc dni plodych i nieplodnych, a na dziecko nie jestes gotowa, to po co pozwalasz na seks bez zabezpieczenia ? Nie wiem , dlaczego w ogole decydujesz sie na seks , skoro w ogole nie potrafisz myslec... a potem placz i lament. Dopero co mialas podobna sytuacje i Cie niczego nie nauczyla
powoli zblizasz sie do dni plodnych wiec juz prawdopodobienstwo jest, ale to tylko na wlasne zyczenie bezmyslnosci.
napisał/a: KarolciaK 2015-01-29 22:53
anonim01, wez sie ogarnij. Nie zakladaj ciagle nowych tematow. Moze zrob sobie jakis temat zbiorczy i tam po kazdym seksie zadawaj pytanie czy mozesz byc w ciazy Jesli nie chcesz byc w ciazy to sie zabezpieczaj, prosta sprawa- nie wazne czy stosunek bedzie trwal 2 minuty czy 10