Autor Wiadomość

A po czym poznac ze dziewczyna podoba sie facetowi?

Wariat

Wysłany: 2007-05-22, 08:46    A po czym poznac ze dziewczyna podoba sie facetowi?
Zatem ja jako prekursor zaczne

1. czeste nawiazywanie kontaktu wzrokowego
2. przypadkowe musniecia, otarcia sie - kazdy pretekst jest dorby by dotknac
3. Mowienie komplementow - ale nie takich o urodzie - no chyba ze o wlosach ( ze fajnie CI w jasnych czy ciemnych )
4. niewinny flirt - ale naprawde delikatny. A nie wprost pytanie w stylu [[[ dupisz sie czy tzreba z Toba chodzic?? ]]]
5. oczywisice odprowadzenie na autobus czy pod dom z zyczeniami spokojnej nocy i szybkiego kolejnego zobaczenia.

a jak u Was?

I can see what you see not
Visions milky then eyes rot
When you turn they will be gone
Whispering their hidden song

Then you see what cannot be
Shadows move where light should be
Out of darkness out of mind
Cast down into halls of the blind...

Daria

Wysłany: 2007-05-22, 19:00    A po czym poznac ze dziewczyna podoba sie facetowi?
Wariat czytam Twoje posty od jakiegoś czasu, do tej pory nic nie pisalam, ale przeginas koleś z niktorymi tekstami takimi jak np to
Wariat napisał/a:
[[[ dupisz sie czy tzreba z Toba chodzic?? ]]]

może troche wiecej kultury w tym co piszesz, bno zaczyna mnie to juz draznic i sadze, ze innych użytkownikow rowniez!

Daria

Wariat

Wysłany: 2007-05-22, 19:38    A po czym poznac ze dziewczyna podoba sie facetowi?
OK...a czy pisze cos co nie jest prawda? Czy wymyslam te teksty ? Chyba to forum o zyciowych sprawach...

Daria

Wysłany: 2007-05-22, 20:02    A po czym poznac ze dziewczyna podoba sie facetowi?
tak, to forum o życiowych sprawach, ale nie slyszalam, by jakis facet flirtujac z dziewczyna tak sie wyrazal
Wariat napisał/a:
[[[ dupisz sie czy tzreba z Toba chodzic?? ]]]
a jesli tak to swiadczy o tym, ze jest prostakiem i tyle, takie jest moje zdanie.

Daria

Wariat

Wysłany: 2007-05-22, 20:08    A po czym poznac ze dziewczyna podoba sie facetowi?
ja sie z tym zgadzam, dlatego potepilem tego typu odzywki!!

ula_jente

Wysłany: 2007-05-22, 20:51    A po czym poznac ze dziewczyna podoba sie facetowi?
Po prostu mógłbyś czasami oszczędzić sobie AŻ TAK dosadnych słów, bo trochę ich nadużywasz... Nawet jeśli mają one spełniać zadanie przykładów czy cytatów, to i tak robią nieprzyjemne wrażenie.

No to czekamy na wypowiedzi innych panów o tym, jak oni dają po sobie poznać, że dziewczyna im się podoba :-)

"Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie - słodki orzech twardy do zgryzienia - na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie."

Wariat

Wysłany: 2007-05-22, 21:37    A po czym poznac ze dziewczyna podoba sie facetowi?
oki poprawie sie...

Broken

Wysłany: 2007-05-29, 15:07    A po czym poznac ze dziewczyna podoba sie facetowi?
Najpiękniejsze dziewczyny są wtedy gdy można je oglądać gdy śpią.

Wpatrujesz się w jej twarz iwidzisz smutek, radość na jej twarzy. Wtedy takżę potrafię wyczytać co dana osoba czuje co ją trapi.

Ja osobiście ze wzgledu na moje podejście do życia nie dawałem żadnej dziewczynie odczuć że mi się podoba, nawet jeżeli fizyczni była atrakcyjna, dla mnei dziewczyna musi mieć dobrze poukładane w głowie, a jej słowa muszą być szczere. Wtedy wiem że możę mi się podobać dana dziewczyna...

izabelka

Wysłany: 2007-06-28, 18:38   
Broken aż miło poczytac i dowiedzieć się,że gdzieś są prawdziwi,normalni Faceci :-)
7:30 sam na sam z Bogiem...

ze swoim monologiem...

na który nikt Ci nie odpowie...

mam_pytanie__

Wysłany: 2007-06-29, 21:23    A po czym poznac ze dziewczyna podoba sie facetowi?
hehe no faktycznie Broken fajnie napisal o dziewczynach.. az milo z jego strony. To taki polski dżentelmen ;)

ZdRadek

Wysłany: 2007-07-03, 11:05   
Hmm po czym to ja poznałem. Ale to płytkie będzie...ale co tam.
No więc siedziałem u sąsiada i jego kuzynka była u niego. Wypiliśmy po dwa piwka. Skończył się film na dvd i Ona zaczynała się zbierać. Ja się pytam czy daleko mieszka a Ona na to: a co chcesz mnie odprowadzić? Jak już sie zgodziła żebym Ją odprowadził to byłem pewien. A 4 godzinny spacer po lesie w środku nocy dał mi 100% pewności. Żadnych muśnięć ,żadnych spojrzeń.

P.S. Jestem teraz z Nią
ponieważ nikt sie nie dopisał to zaktualizuje

Nadal z nią jestem i nam się uklada

candy

Wysłany: 2007-09-15, 14:20    A po czym poznac ze dziewczyna podoba sie facetowi?
i pieknie ! :D

powodzenia :D

jeszcze dopisze "smsy ot tak co słychać, czy na dobranoc ;) "

zielona87

Wysłany: 2008-10-05, 18:10    A po czym poznac ze dziewczyna podoba sie facetowi?
Przepraszam że odkopuję stare tematy,ale mam pytanie do tego wątku... Poznałam chłopaka, spotkaliśmy się raz, było naprawdę bardzo miło, śmiesznie... Odprowadził mnie pod dom i od tamtej pory... Pisze do mnie,ale... nie wspomina o spotkaniu itp... To bardzo...nieśmiały facet(to wiem napewno). Co zrobić zeby sprawdzić czy on jest mną zainteresowany czy tylko z grzeczności się odzywa...? I jak można sprowokowac spotkanie?

sorrow
Ghost of Sorrow

Wysłany: 2008-10-06, 10:19    Re: A po czym poznac ze dziewczyna podoba sie facetowi?
zielona87 napisał/a:
I jak można sprowokowac spotkanie?

Wcale nie trzeba go prowokować.. wystarczy zaproponować :) . Jeśłi boisz się wprost "spotkaj się ze mną...", to spróbój tak: "a może byśmy wyskoczyli razem do...", "a może byś zaprosił mnie do...".

No Good

Wysłany: 2008-10-06, 22:26   
może...

1. Nie dłubie ostentacyjnie w nosie przy chłopaku/dziewczynie...

No good.

Odpowiedz do tematu