co ona mysli ?

napisał/a: eetam 2015-07-06 23:55
Ostatnio poznałem fajna dziewczynę 16lat a ja 18 . Troche pisaliśmy ze sobą na fb i dosyć my sie dogadywali..trwala mila atmosfera..co chwile jakiś uśmiech itp. Raz chwile byliśmy na festynie ale z jej koleżankami i wtedy ja poznałem....ostatnio chciałem sie z nią spotkać w sensie ze się dobrze bawić to odmowila i napisala kied indziej bo dzis mi sie nie chce... Potem znów my pisali ze sobą....ostatnio sie dowiedziałem ze pisala z kolega i on jej mowil ze ona mi wpadla w oko i ze wgl spoko jestem ze mnie zna...ona tam mu pokazala kilka wiadomości ode mnie i napisala mu ze jestem psychiczny( razem z tymi buzkami typu ;D czyli chyba w tym pozytywnym sensie tak mi sie wydaje... Potem tez napisala mu ze jestem boski....tamten jej napisal ze ona mi sie bardzo podoba itp a ona ze daj spokój i te sprawy.... Potem wyslala mi kilka fotek z tej konwersacji jej z nim... M.in to ze jestem psychiczny i boski i ze bida ze mną itp. Co wy o tym myślicie? Dać jej moze troche "luzu" i starać sie nie pokazywać ze mi sie podoba? Czy może odwrotnie?
napisał/a: AILATAN.ka 2015-07-12 22:12
działaj człowieku! co Ci z tego przyjdzie jak poczekasz?
działaj! ten wiek chce być adorowany ;)