Czy ona może być zainteresowana?

napisał/a: acne_expert 2014-07-03 22:53
Witam. otóż spodobała mi się rok młodsza dziewczyna (ona 18, ja 19). Nie gadałem z nią nigdy w realu, kiedyś tam odezwałem się o jakąś pierdołę na fb, i całkiem miło się nam pisało. Potem pisaliśmy ze cztery, (nawet ona do mnie raz napisała). Spytałem czybyśmy się gdzieś umówili, to dostałem odpowiedź pozytywną. Dodam, że rozmawiało się nam całkiem miło i przyjemnie, ona też zadawała masę pytań cały czas. Dała mi swój numer. Postanowiłem że napiszę do niej, ale wolałem to zrobić bardziej 'odważnie' i zadzwoniłem. Wtedy przedstawiłem się że to ja, i zacząłem rozmowę na luzie. Wtedy pogadaliśmy może z 20 sekund, i powiedziała że nie da rady gadać i pogadamy później. I od tamtego czasu nic. I nie wiem jak to wszystko interpretować. Natalia (tak ma na imię), jak odebrała telefon i dowiedziała się że to ja, to wydawała się przez telefon strasznie zaskoczona i trochę onieśmielona albo przerażona :P. Powinienem się odezwać, a może poczekać aż ona to zrobi? A wtedy zadzwoniłem, bo chciałem się umówić na to spotkanie dokładnie. Bo mamy tylko ustalony dzień, ale to tak jakby nic nie było. To co powinienem robić? Co polecacie?

Dodam że nie jestem w niej zakochany po uszy, i jeżeli nie wypali czy coś takiego, to nie będę załamany. Jestem w niej zauroczony bardziej. A że wydaje mi się iż są pewne oznaki zainteresowania to można co popróbować :P

Pozdrawiam.
napisał/a: Malina1991 2014-12-17 19:24
Nie rozumiem, dlaczego nikt Ci nie odpisał. Ja uważam, że powinieneś był spróbować jeszcze raz z nią porozmawiać i się umówić. Może rzeczywiście nie mogła wtedy rozmawiać, a wstydziła się do Ciebie później odezwać.
napisał/a: samaja 2015-04-07 18:52
No bo chyba źlle zrobiłęś, że od razu tak nagle zadzwoniłęś.
Może miała gości, ale się krępuje domowników.
Pogadaj jeszcze na fb lub gg , a po jakims czasie zapytaj się kiedy miałaby czas na rozmowę