jak kusic dalej

napisał/a: ~gość 2010-03-23 13:37
Pytanie może oczywiste, ale ja mam problem. Pomiedzy mna a moim byłym zaczyna na nowo pojawiac sie chemia. Widac po nas ze mamy ochote na cos wiecej, ale jakos zadne z nas nie kwapi sie do jakis pierwszych kroczkow. Ostatnio wpadlismy na siebie na imprezie i wywaiazal sie niewinny flirt, po ktorym ciagle czulam jego wzrok na sobie. Ciagle staral sie byc blisko mnie, dotykac, czy probowac pocalowac ale z racji tego ze jestem nie pewna jego intencji ( to on popsul nasze relacje ) bylam niedostepna a raczej nie pozwalalam mu na wszystko. I nie wiem jak podtrzymac jego zainteresowanie moja osoba do czasu nastepnego spotkania ? Odzywac sie do niego tzn pisac sms, zadzwonic od czasu do czasu czy czekac na jego ruch? Jak sprawic zeby nie mogl o mnie zapomniec i zeby czul niedosyt mnie :P?
napisał/a: NiaLa 2010-03-23 13:47
witaj :) sądzę, że teskni za Tobą .. ale z drugiej strony, facet, który popełnia w związku błąd, może powtórzyć go po raz kolejny, bo wie, że mu wybaczysz.. sądze, byś czekała na jego ruch.. też przeżyłam takie coś, tylko u mnie jak wróciliśmy do siebie po raz drugi czar prysł i było to tylko wypełnienie pustki, bo akurat nikogo nie mialam, choć on mial.. a żeby czuł niedosyt, hmmm.. kolejna impreza, mimowolne nachylanie się , uśmiechanie, DYSTANS, przede wszystkim.. niech wie, że jesteś jakby zakazana ;) to pomoże. stań się trochę drapieżna, to go nakręci, np w tańcu, ale nie daj sie pocałować, tocz z nim grę :)
napisał/a: ~gość 2010-03-24 21:24
uśmieszki, spojrzenia spod rzęs.. patrzenie niby nie w jego stronę a jednak na niego... lub odwrotnie :) niby w jego stronę a jednak nie na niego... niech poczuje sie zdezorientowany i troszkę bezradny... niech nie wie na czym stoi tak jak Ty nie znasz jego intencji..
pozdrawiam :)