Autor Wiadomość

Jak miło spędzić romantyczny wieczór(moje i wasze pomysły)

Walentina

Wysłany: 2009-02-03, 00:33    Jak miło spędzić romantyczny wieczór(moje i wasze pomysły)
A więc już niedługo zbliżają się walentynki i pewnie wy też się zastanawiacie jak można spędzić ten wieczór ze swoim ukochanym.Dam wam parę pomysłów które my już wykorzystaliśmy i prosiłabym was o podzielenie się ze mną waszymi pomysłami.Moje niestety mi się już wyczerpały, a chciałabym żeby ten wieczór był wyjątkowy,orginalny i inny niż każdy. Oto moje propozycje dla was:
1)Polecam kilka dni wcześniej iść do sklepu zakupić kilka świeczek i jakieś seksi ubranko które sobie założycie na sam koniec wieczoru.W ten dzień wygońcie waszego faceta z domu i przygotujcie jakąś romantyczna kolację przy świecach z szampanem i nastrojową muzyczką.Potem jakiś filmik na dvd i ...... :-)
2)Możecie wyjść do waszej ulubionej restauracji, potem do kina i później pojedźcie waszym autkiem w jakieś fajne romantyczne miejsce z ładnym widoczkiem, puśćcie wolną muzyczkę i cieszcie się chwilą.Uwierzcie, że w samochodzie też może być fajny klimat i można spędzić miły i orginalny wieczór.Polecam wziąść z domku kieliszki i butelkę wina, ale oczywiście nie mówię o nalewce.
3)Przygotujcie kąpiel z pianką tradycyjnie przy świecach z muzyczką i szampanem.Do tego truskawki maczane w rozpuszczonej czekoladzie....mniam mniam :-P I czekajcie w wannie na swojego faceta.Możecie się lekko pomalować, ale radzę uważać żeby makijaż się nie rozmazał.Potem zamówcie sobie np: pizzę i cieszcie się sobą :-)
4)Spędźcie sobie relaksujący dzień na basenie Spa
A teraz czekam na wasze pomysły.Błagam doradźcie mi coś orginalnego bo ja już na prawdę nie wiem co wymyślić :-) Pozdrawiam

BeatrixKiddo
Gość
Wysłany: 2009-02-03, 11:21   
Może cały dzień spędzić razem? Poprzytulać się rano w łóżku ,zrobić wspólnie śniadanie, obiad, robić wspólnie serduszka, wyjść na łyżwy, ulepić bałwana, później jakiś masażyk erotyczny ;D, zapalić świeczki ,kadzidełka, a później cieszyć się sobą, pokochać się długo, zasnąć w obięciach.

Walentina

Wysłany: 2009-02-03, 15:44   
Dzięki :-) ale jeszcze jak ktoś ma jakieś pomysły to bardzo chętnie wysłucham :-P Chciałabym żeby to było na prawdę wyjątkowe.

Romantyczny:P
[Twój profil został usunięty!]

Wysłany: 2009-02-03, 16:04    Jak miło spędzić romantyczny wieczór(moje i wasze pomysły)
Każdy dzień z ukochaną osoba jest wyjątkowy :-D

Walentina

Wysłany: 2009-02-03, 16:07   
No to to ja wiem, ale ten ma być taki że aż nam dech w piersiach zaprze.Chciałabym żeby był inny niż każdy i inny niż dotychczasowe walentynki.

Romantyczny:P
[Twój profil został usunięty!]

Wysłany: 2009-02-03, 19:32    Jak miło spędzić romantyczny wieczór(moje i wasze pomysły)
Cytat:
No to to ja wiem, ale ten ma być taki że aż nam dech w piersiach zaprze

Oj takie bezdechy są niebezpieczne, choć z drugiej strony mogą prowadzić do bardzo przyjemnej reanimacji usta-usta :064:

Walentina

Wysłany: 2009-02-05, 10:12    Jak miło spędzić czas we dwoje (moje i wasze propzycje)
A więc już niedługo zbliżają się walentynki i pewnie wy też się zastanawiacie jak można spędzić ten wieczór ze swoim ukochanym.Dam wam parę pomysłów które my już wykorzystaliśmy i prosiłabym was o podzielenie się ze mną waszymi pomysłami.Moje niestety mi się już wyczerpały, a chciałabym żeby ten wieczór był wyjątkowy,orginalny i inny niż każdy. Oto moje propozycje dla was:
1)Polecam kilka dni wcześniej iść do sklepu zakupić kilka świeczek i jakieś seksi ubranko które sobie założycie na sam koniec wieczoru.W ten dzień wygońcie waszego faceta z domu i przygotujcie jakąś romantyczna kolację przy świecach z szampanem i nastrojową muzyczką.Potem jakiś filmik na dvd i ...... :-)
2)Możecie wyjść do waszej ulubionej restauracji, potem do kina i później pojedźcie waszym autkiem w jakieś fajne romantyczne miejsce z ładnym widoczkiem, puśćcie wolną muzyczkę i cieszcie się chwilą.Uwierzcie, że w samochodzie też może być fajny klimat i można spędzić miły i orginalny wieczór.Polecam wziąść z domku kieliszki i butelkę wina, ale oczywiście nie mówię o nalewce.
3)Przygotujcie kąpiel z pianką tradycyjnie przy świecach z muzyczką i szampanem.Do tego truskawki maczane w rozpuszczonej czekoladzie....mniam mniam :-P I czekajcie w wannie na swojego faceta.Możecie się lekko pomalować, ale radzę uważać żeby makijaż się nie rozmazał.Potem zamówcie sobie np: pizzę i cieszcie się sobą :-)
4)Spędźcie sobie relaksujący dzień na basenie Spa
A teraz czekam na wasze pomysły.Błagam doradźcie mi coś orginalnego bo ja już na prawdę nie wiem co wymyślić :-) Pozdrawiam

Agusiek
Gość
Wysłany: 2009-02-05, 10:22    Jak miło spędzić czas we dwoje (moje i wasze propzycje)
My takie walentynki jak opisałaś to mamy dużo dużo częściej niż raz w roku, a 14 lutego nie obchodzimy jakoś specjalnie

Walentina

Wysłany: 2009-02-05, 10:33   
No my też i właśnie dlatego chciałabym coś orginalnego wymyśleć

Wysłany: 2009-02-05, 10:38    Jak miło spędzić czas we dwoje (moje i wasze propzycje)
Agusiek napisał/a:
My takie walentynki jak opisałaś to mamy dużo dużo częściej niż raz w roku, a 14 lutego nie obchodzimy jakoś specjalnie

i to jest piękne :D my podobnie, taki spontan ni stąd ni z owąd w zwykły dzień jest lepszy :)

Agusiek
Gość
Wysłany: 2009-02-05, 11:00    Jak miło spędzić czas we dwoje (moje i wasze propzycje)
A koleżanka Walentina to się za bardzo rozpędziła, już trzy takie tematy widziałam dziś w różnych działach

[ Dodano: 2009-02-05, 11:01 ]
vanilla napisał/a:
my podobnie, taki spontan ni stąd ni z owąd w zwykły dzień jest lepszy :)

właśnie :D

Walentina

Wysłany: 2009-02-05, 11:37   
Wiecie co ja jestem tu nowa i jescze nie wiem czego wolno a czego nie.A ten temat postanowiłam zamieścić w trzech różnych dziedzinach bo nie każdy wchodzi np: na dział randki i może akurat np ktoś tu mi odpowie coś ciekawego.Sorki, ale bardzo mi zależy żeby ten dzień był wyjatkowy, a nikt mi nie dał jeszcze żadnego pmysłu :sad: A tak na marginesie to nie mozna dawać kilku takich samych postów??????

Wysłany: 2009-02-05, 12:01    Jak miło spędzić czas we dwoje (moje i wasze propzycje)
Walentina napisał/a:
A tak na marginesie to nie mozna dawać kilku takich samych postów??????

w zasadzie zależy od forum, więc co do tego tutaj to mod niech jakiś potwierdzi, ale ogólnie nie jest to mile widziane na różnych forach ;)

Necia

Wysłany: 2009-02-05, 12:15    Jak miło spędzić czas we dwoje (moje i wasze propzycje)
Walentina napisał/a:
A tak na marginesie to nie mozna dawać kilku takich samych postów??????

nie mozna, warto by było zapoznać się z regulaminem
http://forum.we-dwoje.pl/...orum-vt1349.htm

koniec :ot:

Kasia_

Wysłany: 2012-02-12, 21:24    Jak miło spędzić romantyczny wieczór(moje i wasze pomysły)
Wiecie dziewczyny. Moim zdaniem najpiękniej spędzić wieczór walentynkowy na wspólnej kolacji. Ze swoim ukochanym zróbcie sobie wzajemną niespodziankę. Ty może zajmij się kuchnią, przeto przez żołądek do serca a wasz luby niech zrobi niespodziankę w pokoju i ładnie stworzy nastrój. Ja z moim Tomkiem tak planuję teraz zrobić. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Odpowiedz do tematu