Autor Wiadomo嗆

Mi這嗆 przez INTERNET czy to mozliwe jak myslicie????????

marti2009

Do陰czy豉: 10 Gru 2008
Sk康: Gda
Wys豉ny: 2008-12-10, 03:02    Mi這嗆 przez INTERNET czy to mozliwe jak myslicie????????
:serce: czesc :serce:
chcialabym wam przedstawic swoja historie poznalam araba na skype i z poczatku pisalam z nim z nudow.on ciagle mowil ze mnie kocha itp itd.ja nie wierzylam on mi przysiegal.Jednak po 4 miesiacach uwierzylam w to i sie zakochalam przez skype.Ja wiem to dziwne ale zakochalam sie.Gadalismy przez mikrofon,widzielismy sie przez cam,wysylalismy smsy...zapewnial ze mnie kocha...chcal zebym go zaprosila do polski ,od pochodzi z algerii,lub zebym do jego przyjechala.Jednak spanikowalam nie pojechalam do niego i nie zaprosilam go.On czekal na mnie 8 miesiecy.Jednak teraz kiedy poczulam ze naprawde go kocham przez ten internet,skype to On powiedzial mi :zostanmy przyjaciolmiNIE chce zebym cierpialaZe to niemozliwe ze my razem,choc wczesniej mowil ze dla niego nie istnieja zadne bariery poniewaz mnie kocha.ja wiem ze to wszystko moze wydawac sie smieszne ale teraz kiedy czuje ze go kocham naprawde,to on chce to zakonczyc.....mowi zemnie kocha i jednoczesnie mowi nie chce zebys cierpiala,znajdz innego,ale ze kocha....ja tego nie rozumiem.Ty jestes dobra ja jestem gorszy znajdz innego,ja mowie do niego jesli mnie nie kochasz to powiedz to ja to zaakceptuje.a on dalej ze kocham cie,ja cche zebys ty mnie kochala,ale zrozum my nie mozemy byc razem.itp itd.co ja moge zrobic dalej????????????pomozcie!!!!!!!!!!!!!!jesli chcecie wiedziec wiecej piszcie prosze!!!!!!! :566: :567:

Nataliii
Go嗆
Wys豉ny: 2008-12-10, 08:08    Mi這嗆 przez INTERNET czy to mozliwe jak myslicie????????
Dla mnie wszelkie mi這軼i przez internet s po prostu niemo磧iwe. Nie znasz tego cz這wieka w og鏊e, bo to 瞠 z nim rozmawia豉 czy pisa豉 o niczym nie 鈍iadczy. Jeszcze to w dodatku jaki Arab... Nie jestem rasistk ani nic w tym stylu, ale nie wiesz jak oni traktuj kobiety??
Ile by這 naiwnych (i nadal jest), kt鏎e pozna造 jakiego Araba, wyjecha造 z nim, a teraz maj piek這.
Ale nie to jest wa積e, nie wnikam z kim si kontaktujesz.
U鈍iadom sobie, 瞠 nic nie wiesz o tym cz這wieku. Nie mo瞠sz go kocha ani on nie moze kocha ciebie. To mo瞠 jakie zauroczenie, fascynacja. Ale nie mi這嗆. Na twoim miejscu bym zapomnia豉 o nim i tyle. Robi z Ciebie najprawdopodobniej g逝pi, pisz帷 "kocham Ci, ale..." Chce 瞠by si od niego odczepi豉.
B康 rozs康na i przemy郵 to na spokojnie. :-|

marti2009

Wys豉ny: 2008-12-10, 19:59    Re: Mi這嗆 przez INTERNET czy to mozliwe jak myslicie???????
Dziekuje Ci za koment."Chce 瞠by si od niego odczepi豉"mozliwe ze chce ale jesli sie do niergo nie odzywam dlaczego znow do mnie pisze na skype????jak mowie do niego good bye jesli mnie juz nie chcesz,on mowie ja tego nie powiedzialem ja Cie kocham marta,ale my nie mamy rozwiazania,my jestesmy,inny kraj,religia,jezyk no ok prawda.Dlaczego o tym wczesniej nie pomyslala tylko chce mnie porzucic po 8 miesiacach???????????Najgorsze jest to ze ja o nim mysle nadal,choc poklocilam sie z nim na skype.......:(i powiedzialam good bye forever:(

Nataliii
Go嗆
Wys豉ny: 2008-12-11, 08:22    Mi這嗆 przez INTERNET czy to mozliwe jak myslicie????????
Rozumiem, 瞠 jeste zafascynowana itd, ale pomy郵 rozs康nie. On ma racje. Nie macie przysz這軼i. Dla swojego dobra przesta si z nim komunikowa.

Rozumiem, 瞠 to b璠zie trudne, ale tak b璠zie lepiej. Dasz sobie rade ;-)

BeatrixKiddo
Go嗆
Wys豉ny: 2008-12-11, 09:48   
Co to uczucie dziwne z jego strony ,najpierw chce walczy a p騧niej sie poddaje?
Widzieli軼ie swoje zdj璚ia?
Inny kraj inna religia nie musz by problemem, tylko 瞠 Arab nie musi by wierz帷y mo瞠 po prostu dowolnie sobie interpretowa swoje zasady ,dodawa nowe i niekoniecznie by cudowny.
No i pami皻aj, 瞠 wielu z nich na zachodzie po prostu uwodzi zalicza niczego nie鈍iadome dziewczyny, a nast瘼nie porywa do dom闚 publicznych.
Ci篹ko przewidzie czyjekolwiek intencje, natomiast przez internet i przez 4 miesi帷e wielka mi這嗆 sie nie narodzi ,co najwy瞠j porozumienie dusz(zak豉daj帷 ze oboje s szczerzy) i tyle.

marti2009

Wys豉ny: 2008-12-11, 19:09   
Tak widzielismy zdjecia ... widzielismy sie przez camere ... slyszelismy glosy i pisanie ... On niby jest wierzacym Arabem bo na poczatku naszej rozmowy mowil to kiedy to jeszcze nasza rozmowa byla luzna,ze jest bardzo wierzacy nie pije alkoholu,nie pali fajek i nie uprawial nigdy sexu z dziewczyna z wlasnej woli ... zawsze do mnie powtarzal zebym patrzyla pierw na swoje studia a potem dopiero skype itd itp.Zawsze mowil dobrze,nigdy nie rozmawialismy o sexie,tylko tyle ze ja chce tego po slubie no i on.Ja nie wierze w to na 100 % mam watpliwosci oczywiscie,z jednej strony mysle ze to nieprawda ze mnie kocha a z drugiej ze to prawda,i teraz chce mnie opuscic poniewaz mnie kocha i chce dla mnie jak najlepiej,czyli powiedzial znajdz chlopaka z swoim kraju i miej szczesliwa polska rodzine.Ja mowie do niego ok,zostanmy przyjaciolmi,a on ok,ale kocham cie,moge to powiedziec,to jest prawda,i ze kiedy on pisze ze cche mnie opuscic to takze cierpie,ale ze to jest najlepsze rozwiazanie dla nas ...ze my cierpimy ...jeszcze wczesniej powiedzialam mu ze moja rodzina tego nie zaakceptuje ale dla mnie to nie problem bo to moje zycie ,skoncze studia znajde prace i bede uzalezniona od siebie,i ze jesli naprawde mnie kocha przez ten skype to zebysmy spotkali sie na zywo,i on sie zgadza na spotkanie w Tunezjii w wakacje,nie wiem co mam robic jechac sie spotkac...moje obawy sa takie ze 1)boje sie ze moze to bedzie niebezpieczne 2)boje sie ze sie w nim zakocham w real a on mnie nie bedzie chcail i bede wiecej cierpiec,lub odwrotnie ze sie odkocham a on bedzie cierpiec 3)jesli nie pojade boje sie ze bede tego zalowac 4)a jesli nam wyjdzie,slyszalam o wielu parach polsko-zagranicznych i w tym polka-algierczyk.Sama nie wiem ???????Zagubilam sie w tym wszystkim!!!!!!!!!!!!!

margaret

Do陰czy豉: 23 Pa 2008
Wys豉ny: 2008-12-11, 21:55   
Mi Arabowie kojarz si od razu z W這chami. Oni te kochaj wszystkie kobiety.
Moje zdanie jest takie, naopowiada Ci jaki on to nie jest dobry, jaki wierz帷y, czu造, wra磧iwy, uczciwy itd., i "zakocha豉" si w Twoim wyobra瞠niu o Nim. Ale nie znaj帷 go nie mo瞠sz stwierdzi, 瞠 taki jest.. Nie mo積a kocha kogo kogo si nie zna. To jaka iluzja. Odpowiedz sobie na pytanie dlaczego twierdzisz 瞠 go "kochasz". Co w nim takiego jest 瞠 si "zakocha豉".

Agusiek
Go嗆
Wys豉ny: 2008-12-11, 22:26    Mi這嗆 przez INTERNET czy to mozliwe jak myslicie????????
Ja nie wierz w mi這嗆 przez internet. W ten spos鏏 mo積a si kim zauroczy, ale pokocha moim zdaniem nie. Bo mi這嗆 to blisko嗆, zaufanie, zaanga穎wanie, wspieranie si... A przez internet nie jeste w stanie pozna kogo na tyle, 瞠by mu ufa bezgranicznie, bo wiesz tylko tyle ile on sam Tobie napisze, nie jeste w stanie pozna go w codziennych sytuacjach, przez internet nie jeste軼ie w stanie stworzy ani blisko軼i, nami皻no軼i, nic...

marti2009

Wys豉ny: 2008-12-11, 22:37    Re: Mi這嗆 przez INTERNET czy to mozliwe jak myslicie???????
Wiec co mam zrobic w te wakacje spotkac sie z nim w real czy nie?????????w tej Tunezjii?????????On powiedzial ze jesli wezmie slub to zostanie z ta kobieta na zawsze ze chce jedyna,nie cche miec wiele kobiet......Ze dla niego nie jest wazny wyglad,tylko to jaka jestem i czy go kocham.....Ja nie jestem jakas ostatnia ze tak napisze,gdyby chciala znalazla bym w polsce chlopaka,tylko on okazal sie takim moim idealem z wszystkiego,i dlatego sie nad tym zastanawiam,moze te spotkanie przynioso by cos wiecej w real??????jak myslicie warto sie spotkac w real,zastanawiam sie nad tym bo wkoncu nie jest te 100 km tylko o wiele wiecej ......?

571.gif
Plik 軼i庵ni皻o 6993 raz(y) 2,22 KB

tomek_23

Do陰czy: 03 Lis 2008
Wys豉ny: 2008-12-12, 00:01   
Kiedy w podobny spos鏏 pozna貫m dziewczyn. Co prawda komunikowali鄉y si ze sob g堯wnie za pomoc sms i rozm闚 telefonicznych, byli鄉y tak瞠 raczej m這dzi (nasza znajomo嗆 ci庵n窸a si od 18 roku 篡cia do 21). W tym czasie wys豉li鄉y sobie tysi帷e sms闚, mn鏀two rozm闚... Od przyja幡i, stwierdzili鄉y, 瞠 spr鏏ujemy czego wi璚ej. Pierwsze spotkanie po prawie trzech latach znajomo軼i, p騧niej drugie.. Czar prys. Niby ona by豉 taka idealna dla mnie, ja dla niej, a tu wysz這 na to, 瞠 przez wirtual mo積a si pokaza z tej strony, z kt鏎ej si chce.. A gdyby przysz這 nam si wi您a na d逝瞠j, pewnie ukaza造by si kolejne mankamenty "idealnej mi這軼i".. Ja bym podchodzi z rezerw do takich znajomo軼i..
Proponuj te bra pod uwag kultur, w jakiej on si wychowa, poczyta o zwi您kach arab闚 z europejkami, o sposobie traktowania przez nich kobiet. Nie m闚i, by straszy, mo瞠 to jest naprawd cudowny facet, ale lepiej dla Ciebie, je郵i b璠ziesz bra pod uwag wszystkie aspekty sprawy...

marti2009

Wys豉ny: 2008-12-15, 19:58    Mi這嗆 przez INTERNET czy to mozliwe jak myslicie????????
Tomek 23 Wy rozmawialiscie tylko przez telefon a my przez camereke takze widzielismy siebie ,widzielismy jak sie zachowujemy ,widzielismy nasz wyglad.......wysylalismy sobie buziaczki hehe :-P g:( :-*

tomek_23

Do陰czy: 03 Lis 2008
Wys豉ny: 2008-12-15, 21:42   
Oczywi軼ie dostrzegam r騜nic mi璠zy Twoj sytuacj a moj, ale to, 瞠 widzieli軼ie sw鎩 wygl康 niewiele zmienia... Chodzi這 mi o to, 瞠 przy kontaktach wirtualnych, mo積a bardzo wiele o sobie ukry a pokaza si z jak najlepszej strony (niekoniecznie prawdziwej). To, jacy jeste鄉y naprawd, jaki mamy stosunek do drugiej osoby wychodzi na wierzch dopiero w kontaktach w realu w r騜nych sytuacjach. I to te nie od razu.. Je郵i si spotyka z drugim cz這wiekiem raz na jaki czas na kilka godzin, te nie mo積a go dobrze pozna..
Zakochuj帷 si w kim przez internet, zakochujemy si w wyobra瞠niu tej osoby (takim, jakie sami wytworzyli鄉y lub wytworzy豉 ta osoba). Dopiero wsp鏊ne 篡cie weryfikuje na ile prawdziwy jest ten wizerunek..

Telemah

Do陰czy: 26 Gru 2008
Sk康: S逝psk/Gda雟k
Wys豉ny: 2008-12-26, 18:52   
Na wszystko pewnie s wyj徠ki :-D ale ja sam po sobie wiem jedno - zapoznanie kogo przez internet to ci篹ka sprawa :!!: Ja np. osobi軼ie ju da貫m sobie spok鎩 z tym . Nie ma to jak zapoznac kogo na 篡wo -wiem 瞠 niekt鏎zy nie maj wr璚z takiej mo磧iwo軼i - ja te tak mam.Jednak spotykaj帷 kogo na 篡wo mamy u豉twione zadanie .Wiemy bowiem chocia瘺y to czy si sobie w podstawowy spos鏏 podobamy :-P a to jest bardzo wa積e.疾by dwoje ludzi mog這 co razem zbudowac musz si sobie podobac i tyle ! musi zaistniec mi璠zy nimi pewne przyci庵anie - a via internet jest o to baaaaardzo ci篹ko. Zdj璚ia to te nie wszystko bo wielu ludzi na 篡wo wygl康a inaczej.Ja wiele razy mia貫m tak, 瞠 kobieta z kt鏎 rozmawia貫m przez gg zupe軟ie nie poci庵a豉 mnie swoj powierzchowno軼i i to ju jest problem.Nieprawd jest 瞠 to nie wa積e - to bardzo wa積e i na tym mo積a si wy這篡c.Poza tym ludzie s cz瘰to inni przez internet a inni w realu - zas my przyzwyczajamy si do tego internetowego wizerunku , w realu za prze篡wamy rozczarowanie.Czasem te cz這wiek jest w stanie wyrobic sobie pewne wyobra瞠nie kt鏎e r闚nie spowoduje rozczarowanie.Internet jest zar闚no darem jak i najwi瘯sz zaraz naszych czas闚 .

Wiem 瞠 to co napisa貫m jest przykre - ale to szczera prawda- wiem 瞠 takim postem przekre郵am czyje jak i w豉sne nadzieje - ale tak w豉郾ie jest .

Jednak ja wierz w cuda i Wam 篡cz tych chlubnych wyj徠k闚

sunshain

Do陰czy豉: 01 Sie 2008
Sk康: Lubelskie, Ma這polskie
Wys豉ny: 2008-12-26, 18:58   
ja i m鎩 narzeczony poznali鄉y si przez net a dok豉dnie - tlen

a mieszkali鄉y na 1 osiedlu :-D

a teraz mieszkamy razem :-)

net netem ale trzeba si pozna jak to si m闚i potocznie w "realu" i wtedy wszystko wiadomo czy to ta osoba czy nie ;-)

- jak si nie panuje nad nerwami to daje si ostrze瞠nia dla podratowania ego - to 鈍iadczy dobitnie o forum
- najwyra幡iej nie mo積a mie w豉snego zdania tylko 郵epo nale篡 pod捫a za t逝mem -

Agusiek
Go嗆
Wys豉ny: 2008-12-27, 14:51   
Telemah napisa/a:
zapoznanie kogo przez internet to ci篹ka sprawa

Absolutnie si z tym nie zgadzam :> Je瞠li chodzi o zwyk貫 poznanie si, to internet w niczym tutaj nie przeszkadza. Mi這嗆 przez internet raczej nie jest mo磧iwa... Ale zwyk貫 zapoznanie si jak najbardziej tak! :D Ja w ten spos鏏 mojego m篹a pozna豉m! :562:

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: