Nie przyszła ma umówione spotkanie bo się upiła

napisał/a: Fasola88 2016-05-26 22:09
Witam, opiszę swoją sytuację. Byłem umówiony z koleżanką na spotkanie z moimi rodzicami u mnie w domu, ale niestety ona nie pojawiła się na nim, ponieważ... wcześniej spotkała się ze znajomymi i się upiła, mimo, że pamiętała o spotkaniu. Dodam, że to ona wpadła na pomysł tego spotkania, więc byłem jeszcze bardziej rozczarowany i zły tym, że tak postąpiła. Teraz nie wiem, co mam zrobić, być obrażony, nie odzywać się, czekać na przeprosiny, czy też uznać, że nic się nie stało i zaproponować kolejne spotkanie. Z góry dziękuję za dobre rady
goldenGT
napisał/a: goldenGT 2016-05-26 22:57
Fasola88 napisal(a):Witam, opiszę swoją sytuację. Byłem umówiony z koleżanką na spotkanie z moimi rodzicami u mnie w domu, ale niestety ona nie pojawiła się na nim, ponieważ... wcześniej spotkała się ze znajomymi i się upiła, mimo, że pamiętała o spotkaniu. Dodam, że to ona wpadła na pomysł tego spotkania, więc byłem jeszcze bardziej rozczarowany i zły tym, że tak postąpiła. Teraz nie wiem, co mam zrobić, być obrażony, nie odzywać się, czekać na przeprosiny, czy też uznać, że nic się nie stało i zaproponować kolejne spotkanie. Z góry dziękuję za dobre rady

Laska jakaś totalnie niepoważna, tary nie trać na nią czasu
napisał/a: Fasola88 2016-05-26 23:04
Najgorsze jest to, że razem pracujemy, ba nawet siedzimy tylko we dwójkę w tym samym pokoju. Więc naprawdę nie wiem, co robić...
napisał/a: Escherichia1 2016-05-27 08:14
Fasola88 napisal(a):Teraz nie wiem, co mam zrobić, być obrażony, nie odzywać się, czekać na przeprosiny, czy też uznać, że nic się nie stało i zaproponować kolejne spotkanie

Olać laskę.