Jak to rozegrać

napisał/a: Jankes230 2015-11-14 01:22
Hej,
Spotykam się z koleżanką z klasy (jestem nowy w szkole) od dwóch tygodni raptem parę wyjść bardziej na poziomie koleżeńskim. Jak gdzieś idziemy razem to praktycznie nie możemy się rozstać. Na każdą moją propozycję jest na tak. Właśnie dobrego słowa tutaj użyłem "Moją" przeważnie ja do niej pisze pierwszy... Powiedziała mi że ona nigdy pierwsza się nie odzywa co jest dziwne jak na kobietę, ma taką zasadę i wiele innych. Nadrabia natomiast w szkole zawsze się do mnie przysiadzie na zajęciach czy nawet poczeka na mnie po zajęciach. Przeważnie ją obejmuje na tych naszych spacerach ale czasami jak siedzimy na ławce w parku i zaczynam się z nią drażnić po czym na przeprosiny znowu chce ją objąć to słyszę "nie wiem czemu naruszasz moja przestrzeń osobistą" raczej mówi to w żartach ale trudno mi ocenić bo krótko się znamy. Nie wiem co zrobić za rękę nie próbuje jej złapać czy nawet pocałować bo się boję że ją zniechęce do siebie zbyt szybkim tempem. Ostatnia moja dziewczyna była nimfomanka więc jakoś nie miałem z nią takiego problemu. Boję się trochę że jak będę dłużej czekać to zaliczę Friend Zone. Jak to rozegrać niech się to toczy własnym tempem czy może skorzystać z okazji nadchodzącego kina i próbować się "zbliżyć". Mamy po 19 lat i nie chce tego zepsuć czy wyjść na desperata. Dodam jeszcze że jest dosyć skromną i nieśmiałą dziewczyną :) Pozdrawiam
napisał/a: muslina 2015-11-14 22:22
Jak Ci zależy to się staraj dalej ;) weź jej jakies kwiatki ładne kup czy zabierz w fajne miejsce i staraj się dalej. Chociaż nie wiem czy do dobry pomysł chodzić do klasy z parą, no ale... :D
Co do tego, że nie pisze pierwsza, to w tym wieku chyba normalne, wszystkie koleżanki u mnie tak miały, a niektórym do tej pory zostało...