Jak zainteresować sobą faceta z innego miasta?

napisał/a: Anka32 2014-07-14 22:10
Witam,
Zdecydowałam się na pisać po poradę ,bo nie wiem co robić.Jakieś 3 lata temu byłam na wakacjach i zafascynował mnie pewien facet a dokładniej właściciel miejsca w którym nocowałam . Był bardzo miły i przystojny. Niestety mimo,że byłam tam tydzień nie mieliśmy okazji się już spotkać (jak zdawałam klucze poznałam jego brata i widziałam jego mieszkanie). Dopiero po powrocie zrozumiałam ,że się zauroczyłam . Napisałam do niego maila z podziękowaniem za nocleg odpisał owszem ,ale ja nie ciągnęłam tego dalej .Nie dawno znów zaczęłam o nim myśleć. napisałam do niego maila z pytaniem o zniżkę na nocleg jeśli bym przyjechała odpisał ,ale na następnego już nie( może tak go sformułowałam,ze myślał ze nie musi odpisywać nie wiem). Na pewno mnie pamięta tego jestem pewna. Przyjął mnie do znajomych na fb ,ale nie odpisał na posta .Dzieli nas ponad 400 km .Co robić ? Proszę o poradę i z góry dziękuję.
napisał/a: e-Lena 2014-07-14 23:17
Jesteś byłą klientką - jedną z miliona innych byłych klientek, które u siebie gościł. Jest uprzejmy, przyjął zaproszenie na fb, bo tak kręci mu się biznes - sama zresztą widzisz, że nie inicjuje kontaktu, bo i w sumie po co. Dzięki Tobie będzie miał lepsze recenzje i większe grono potencjalnych gości, nic więcej.