O co jej chodzi??

napisał/a: Maniak90 2015-05-06 18:49
Dzień dobry ;)
Nurtuje mnie zachowanie mojej koleżanki z pracy , mianowicie ponad rok zatrudniłam sie w pewnej firmie. W lobby pracuje bardzo zjawiskowa dziewczyna , zaczęło sie standardowo: uśmiechy , utrzymywanie kontaktu wzrokowego , flirt ale rownież rozmowy na poważniejsze tematy. Nie chciałem byc nachalny wiec nie inicjowalem kontakow poza pracą. Pewnego dnia zaprosiła mnie na imprezę , wypiliśmy trochę , skończyliśmy u niej i poszliśmy na całość. Po tym zdarzeniu miałem służbowy wyjazd ale zadzwoniłem do niej dzien po imprezie z propozycją spotkania za tydzień po moim powrocie, zgodziła się i powiedziała ze bardzo jej miło itd..
Podczas delegacji nie pisałem do niej ani nie dzwoniłem. Odezwalem się w dzień powrotu oraz w dniu umówionego spotkania, nie odebrała telefonu ... Nie wiem co o tym myślec , dziś w pracy powiedziałem jej tylko "cześć" ona uśmiechnęła sie i pomachala mi jak zwykle , nie miałem czasu na rozmowę , moze to i lepiej bo co miałbym jej powiedzieć . Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji , moze ktoś pomoże mi ją rozgryźć.
Pozdrawiam!
napisał/a: 1121 2015-05-06 21:35
Służę pomocą. Ładnie wyglądasz i jesteś słaby w łóżku.
napisał/a: KokosowaNutka 2015-05-07 06:22
Moze o nic jej nie chodzi? Moze dla niej wasz wyskok nie mial znaczenia i dalej traktuje Cie jak wczesniej. Albo wrecz odwrotnie-bylo jej przykro, ze caly tydzien sie nie odzywalws i teraz ma focha. Jak chcesz to zapros ja jeszcze raz na randke. Jesli odmowi to zostaw ja w spokoju i juz.
napisał/a: Symijan 2015-05-07 11:46
"Zatrudniłam", hmmm, to znaczy, że jesteś kobietą? Może koleżanka chciała tylko spróbować i jej wystarczyło.