Szukam Tej Drugiej Osoby.

napisał/a: jacek1992 2014-12-28 12:26
Witam wszystkich.

Nazywam się Jacek, mam 22 lata i jestem z Bydgoszczy.

W swoim życiu nie miałem jeszcze nigdy prawdziwej miłości, związku w którym czułbym się szczęśliwy. Poszukuję tego cały czas ale jak na razie wszechświat nie pozwala mi spotkać tej Ukochanej osoby. Związki w których byłem okazały się tragiczne w skutkach często raniąc moje serce. Nie było ich wiele ale do teraz mam pewien uraz i boje się zaufać drugiej osobie. Nie szukam osoby z którą od razu umówię się na randkę i będę wierzył że to jest ta osoba z którą spędzę resztę życia. Chciałbym poznać dziewczynę z którą mógłbym porozmawiać, poznawać się bliżej z dnia na dzień z czasem zaufać, zaprzyjaźnić, by stała się dla mnie Bratnią Duszą, by w przyszłości obdarowywać Ją szczęściem i radością. Jestem normalnym miłym, wrażliwym mężczyzną którego priorytetem w życiu jest miłość.. Pragnę tego bardzo mocno, szukam, staram się ale póki co życie nie chce mnie obdarzyć tym co dla mnie byłoby najważniejsze - drugą osobą którą pokochałbym z całego serca.

Ostatnio spotykałem się z pewną dziewczyną która była naprawdę wspaniała, czułą, troskliwa, wrażliwa i pogodna ale jak się później okazało oszukiwała mnie i wystarczył jeden wieczór by oświadczyła że ma chłopaka. Szkoda mi tego faceta gdyż pewnie On też prędzej czy później zostanie przez Nią zraniony, chociaż nie życzę mu tego. Po tym wydarzeniu jeszcze bardziej straciłem wiarę w to że mogę poznać naprawdę uczciwą dziewczynę.

Nienawidzę zdrady, jest to rzecz która dla mnie i mojego serca jest jedną z najgorszych rzeczy w związku. Chyba nie ma nic gorszego, nie chcę nigdy więcej tego doświadczyć.

Być może po tym co napisałem wydaje się że jestem bardzo smutny na co dzień, że jestem jakimś życiowym nieudacznikiem ale tak nie jest. Często jestem wesoły, radosny, szczególnie wśród przyjaciół, nie wstydzę się rozmawiać z innymi, lubię poznawać nowe osoby, staram się być dobrym kolegą i przyjacielem dla mych bliskich.

Nie wiem nawet czy ktoś przeczyta ten post, to co napisałem i czy dostanę jakąś odpowiedź, czy dostanę jakieś porady, czy ktoś do mnie napisze by mnie bliżej poznać.

Z tego co mi zawsze mówiono nie jestem brzydki a ładny, normalny, nie jestem ani gruby ani chudy, normalnej postury. Chciałbym poznać ładną, wrażliwą i czułą kobietę. Nie wiem za bardzo co jeszcze mam napisać.. Jeżeli ktoś chce mnie poznać lub ma jakieś pytania proszę pisać na mój numer Gadu-gadu, mój e-mail lub w tym temacie.


Numer GG - 52456257

Pozdrawiam,
Jacek
napisał/a: dr preszer 2014-12-28 14:04
jacek1992 napisal(a):Poszukuję tego cały czas ale jak na razie wszechświat nie pozwala mi spotkać tej Ukochanej osoby.


Zmień planetę :)

jacek1992 napisal(a):Jestem normalnym miłym, wrażliwym mężczyzną którego priorytetem w życiu jest miłość.. Pragnę tego bardzo mocno, szukam, staram się ale póki co życie nie chce mnie obdarzyć tym co dla mnie byłoby najważniejsze - drugą osobą którą pokochałbym z całego serca.


Pragniesz miłości za bardzo. Skup się na sobie, a miłość sama przyjdzie. Poza tym co możesz lasce zaoferować poza miłością?

jacek1992 napisal(a):Ostatnio spotykałem się z pewną dziewczyną która była naprawdę wspaniała, czułą, troskliwa, wrażliwa i pogodna ale jak się później okazało oszukiwała mnie i wystarczył jeden wieczór by oświadczyła że ma chłopaka.


Po byku była wspaniała :). To zwykła tania szmata była a nie wspaniała dziewczyna. Nazywajmy rzeczy po imieniu.

jacek1992 napisal(a):Być może po tym co napisałem wydaje się że jestem bardzo smutny na co dzień, że jestem jakimś życiowym nieudacznikiem ale tak nie jest. Często jestem wesoły, radosny, szczególnie wśród przyjaciół, nie wstydzę się rozmawiać z innymi, lubię poznawać nowe osoby, staram się być dobrym kolegą i przyjacielem dla mych bliskich.


Świetnie :). A czym możesz zaimponować? Znasz się na czymś, lubisz coś, masz jakieś hobby? Nie mówię tutaj o grze w lola czy minecrafta :)

napisal(a):Nie wiem nawet czy ktoś przeczyta ten post, to co napisałem i czy dostanę jakąś odpowiedź, czy dostanę jakieś porady, czy ktoś do mnie napisze by mnie bliżej poznać.


Z takim podejściem to się nie dziw, że laski Cię zlewają. Nie przepraszaj, za to że żyjesz ;)

napisal(a):Z tego co mi zawsze mówiono nie jestem brzydki a ładny, normalny, nie jestem ani gruby ani chudy, normalnej postury. Chciałbym poznać ładną, wrażliwą i czułą kobietę. Nie wiem za bardzo co jeszcze mam napisać.. Jeżeli ktoś chce mnie poznać lub ma jakieś pytania proszę pisać na mój numer Gadu-gadu, mój e-mail lub w tym temacie.


I tak szukasz dziewczyny? Niezły z Ciebie desperados :)

W każdym razie życzę powodzenia.
napisał/a: gosc992 2014-12-28 17:20
jacek1992 napisal(a):

Nienawidzę zdrady, jest to rzecz która dla mnie i mojego serca jest jedną z najgorszych rzeczy w związku. Chyba nie ma nic gorszego, nie chcę nigdy więcej tego doświadczyć.



Nikt pewnie nie chce być zdradzany, z tego co przeczytałem wysuwam swoje wnioski:
- Chcesz kogoś spotkać i być z kimś tak mocno "przywiązanym" że ja bym się bał z Tobą zaprzyjaźnić a co dopiero zostać Twoim kolegą, dobrze dla Ciebie że takich jeszcze masz, nie wiem czy dla nich też
- No dobra jesteś miły i jeszcze jaki byś nie był, a jakie masz wady?? mi wysuwa się jedna: za dużo farmazonów jaki to ty nie jesteś i czego byś nie zrobił dla drugiej osoby

jacek1992 napisal(a):
Być może po tym co napisałem wydaje się że jestem bardzo smutny na co dzień, że jestem jakimś życiowym nieudacznikiem ale tak nie jest. Często jestem wesoły, radosny, szczególnie wśród przyjaciół, nie wstydzę się rozmawiać z innymi, lubię poznawać nowe osoby, staram się być dobrym kolegą i przyjacielem dla mych bliskich.


Nie wydajesz się smutny, widać że szukasz tutaj bo wiele razy zawiodłeś się w realu, dobrze że szukasz różnych sposobów, ale twarzą w twarz według mnie jest najlepszy...w internecie każdy ma jakąś maskę lub się czegoś wstydzi, więc trudniej jest później to np. zaakceptować więc próbuj dalej...

Pamiętaj że człowiek to nie rzecz, a żywa istota która też ma własny świat, nie nastawiaj się z góry że będziesz z taką osobą "FOR EVER" czyli że na zawsze, bo taka osoba się przestraszy, żyj chwilą, jak masz hobby to poświęć się temu i nie gadaj tyle o czułości, wiem że jesteś wrażliwy ;) to jest nad wyraz widoczne.

Najlepiej by było jakbyś wyobraził sobie że twoje cechy ma twoja przyszła dziewczyna, nie jestem psychologiem ani terapeutą, ale myślę ze warto spróbować tego:
- usiądź wygodnie, zamknij oczy i wyobraź sobie na przeciwko swoją przyszłą idealną dziewczynę, nadaj jej takie cechy jakie chcesz żeby miała, jakim tonem ma do Ciebie mówić, jak ma być ubrana i jak ma się zachowywać wobec ciebie? Jak to zrobisz napisz jeśli chcesz wnioski czy to Ci się podobało i czy chciałbyś tak żyć np. przez parę lat? Może ktoś też ma ten problem i stanie się to pomocne, pozdrawiam