Autor Wiadomość

Walentynki - czym zaskoczyć ukochaną osobę???

eska
zakręcona z miłości..

Wysłany: 2009-01-17, 19:51    Walentynki - czym zaskoczyć ukochaną osobę???
My mamy podobne zdanie na ten temat i też nie przepadamy za tym "świętem"..
No, ale żeby nie było.. :) Kupiłam bilety na koncert, a później idziemy na kolację połączoną ze wspólnym świętowaniem z naszymi przyjaciółmi. W 4 sobie posiedzimy, pośmiejemy się, a później wypad do jakiegoś klubu potańczyć, o ile będzie jeszcze siła. :lol:

Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście, o wiele większe od bólu, który przynosi tęsknota.
[ Albert Einstein ]

Fila

Wysłany: 2009-01-18, 23:04    Walentynki - czym zaskoczyć ukochaną osobę???
Kurczę, a właśnie założyłam podobny temat w dziale "związki", bo właśnie szukam pomysłu na prezent.... proszę o przeklejenie g:)

sylwia

Wysłany: 2009-01-20, 15:44    Walentynki - czym zaskoczyć ukochaną osobę???
A cofnijcie się pamięcią wstecz, być może kiedyś ktoś Was zaskoczył w ten dzień?

Jaki dostaliście najlepszy prezent walentynkowy?

Beatka_83

Wysłany: 2009-01-20, 23:40    Walentynki - czym zaskoczyć ukochaną osobę???
raz dostałam czerwoną sexowną bieliznę.była idealna a nie mieżona,byłam zdziwiona ze leżała jak ulał.a tak to róże-tradycyjnie.

Moniś

Wysłany: 2009-01-27, 11:37   
A może takie coś? Słodkości ze zdjęciem :D

http://allegro.pl/item533...nierce_hit.html

Bombonierka

W środku czekoladki z waszą fotką

dormeuse

Wysłany: 2009-01-27, 23:35   
a może kolacja z muzycznym podkładem "When I fall in love" , "Na pierwszy znak gdy serce drgnie"... i inne. Dla chętnych wyślę swoje nagranie i zdjęcie :)

mysiaa80

Wysłany: 2009-01-31, 10:54   
Wiecie co, mi się wydaje, że żeby kupic komuś coś to trzeba go dobrze znac i wtedy wie się dokładnie co mu się spodoba a co nie. Ja nie chciałabym kupowac chłopakowi jakiejś ramki na zdjęcia, albo czekoladek z naszymi zdjęciami bo to mi się wydaje przesłodzone i totalnie nie na prezent dla mężczyzny.

Ale np. mój mi zawsze na gg puszcza taką ikonkę gdzie dwie główki walą się nawzajem patelnią. Puszcza mi to na dzień dobry i na dobranoc i razem z tego śmiejemy.

No i znalazłam coś takiego co mi się wydało idealne:

http://www.toys4boys.pl/P...ko-item389.html

Mój facet ma *** poczucie humoru, patelnia będzie mu się kojarzyła z ikonką w gg, a do tego serduszko na Walentynki :)

Innym razem jakieś dwa miesiące przed jego urodzinami szliśmy obok księgarni i na wystawie była najnowsza książka znanego pisarza - on mówi, że lubi jego książki i że musi sobie to kiedyś kupic. Ale wiedziałam, że nie kupi bo miał akurat dużo wydatków. Co więcej, przeczytałam, że autor ksiązki będzie w moim mieście i będzie można zdobyc autograf. Książka z podpisem ulubionego autora - czy to nie jest idealny prezent ? :P Był w szoku :) )

Uważam, że jak się ma komuś coś kupowac to lepiej z głową, coś co naprawdę się spodoba a nie jakaś pierdoła typu misiek pluszowy z napisem I Love You.

Słuchajcie swoich partnerów, oni Wam codziennie dają znac co lubią, co chcieliby sobie kupic, co się im podoba jak w sklepie jesteście, błagam zwróccie na to uwagę i nie pytajcie po forach co kupic partnerowi. Odrobina wysiłku!

margaret

Wysłany: 2009-01-31, 11:38    Walentynki - czym zaskoczyć ukochaną osobę???
Ja gdybym chciała podarować coś co jak mówi mysiaa80, mojemu D by się spodobało na 200% to musiałoby to być PLAY STATION 3 bo ciągle o tym mówi :-P
Ale nie stać mnie na taki prezent, a nawet jakby mnie było stać to zdrowy rozsadek by mi nie pozwolił tego kupić bo przez miesiąc pewnie bym go od telewizora nie odciągnęła :-P
A co myślicie o zrobieniu w ramach prezentu czegoś miłego dla drugiej osoby?? Ja np żałuję, ze te całe Walentynki są w lutym :-/ latem można by zorganizować romantyczny piknik na jakiejś leśnej polanie :-)

Magda_86
Gość
Wysłany: 2009-01-31, 11:44    walentynki 2009
Ja jeszcze nie mam meza, ale narzeczonemu kupuje zegarek na reke z jakis takich troche lepszych g:D

mysiaa80

Wysłany: 2009-01-31, 12:13    Re: Walentynki - czym zaskoczyć ukochaną osobę???
margaret napisał/a:
Ja gdybym chciała podarować coś co jak mówi mysiaa80, mojemu D by się spodobało na 200% to musiałoby to być PLAY STATION 3 bo ciągle o tym mówi :-P
Ale nie stać mnie na taki prezent, a nawet jakby mnie było stać to zdrowy rozsadek by mi nie pozwolił tego kupić bo przez miesiąc pewnie bym go od telewizora nie odciągnęła :-P
A co myślicie o zrobieniu w ramach prezentu czegoś miłego dla drugiej osoby?? Ja np żałuję, ze te całe Walentynki są w lutym :-/ latem można by zorganizować romantyczny piknik na jakiejś leśnej polanie :-)

Znasz taki dowcip?

- Co mam kupic mężowi na urodziny?
- A lubisz seks?
- Jasne!
- To nie kupuj Playstation!

basia1125

Wysłany: 2009-01-31, 13:00    Walentynki - czym zaskoczyć ukochaną osobę???
mysiaa80 napisał/a:
- A lubisz seks?
- Jasne!
- To nie kupuj Playstation

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Nasz Aniolek w Niebie 6.02.2009.

Kocham moja Suzi

Romantyczny:P
[Twój profil został usunięty!]

Wysłany: 2009-01-31, 13:47    Walentynki - czym zaskoczyć ukochaną osobę???
mysiaa80 napisał/a:
Znasz taki dowcip?

- A lubisz seks?
- Jasne!

EEE no bez przesady, playstation i komputer jest fajny, ale nie ma porównania do zabawy z ukochaną, tym bardziej jeśli weźmie dżojstik w swoje ręce :-D :-P

margaret

Wysłany: 2009-01-31, 17:44    Walentynki - czym zaskoczyć ukochaną osobę???
mysiaa80 napisał/a:
Znasz taki dowcip?

- A lubisz seks?
- Jasne!

To też mówię że nawet jakbym miała kasę to by tego nie dostał :P

Romantyczny:P
[Twój profil został usunięty!]

Wysłany: 2009-01-31, 23:12    Walentynki - czym zaskoczyć ukochaną osobę???
A co powiecie na prezent dać "kupon" dla swojej połówki, a ten kupon np. na własnoręcznie wykonany gorący masaż, albo jakieś łóżkowe życzenia, lub śniadanie do łóżka :-D ??
Chyba fajny pomysł bo kupić coś to żadna sztuka, a zrobić coś od siebie, specjalnie dla połówki to już wymaga wysiłku no nie ?

margaret

Wysłany: 2009-01-31, 23:36   
Romantyczny:P, Ja jestem jak najbardziej za :-D uważam, że o wiele bardziej przyjemne jest dostać coś co nie wymaga tylko wyjęcia pieniędzy z portfela. I też pomyślałam o jakichś kuponach i znalazłam np. coś takiego

wyjscie_z_kumplami.jpg
Plik ściągnięto 1674 raz(y) 206,16 KB

Odpowiedz do tematu