Walentynki - czym zaskoczyć ukochaną osobę???

napisał/a: yet 2010-01-10 18:07
Zapraszam do sklepu ... tu wybierzesz coś dla was na walentynki na pewno spodoba mu się twój prezent... polecam zakochane kubeczki albo gorące serduszka które pokażą temperaturę twoich uczuć, a jeśli chcecie coś gorącego polecam czekoladę do malowania ciała.niema jak czekolada to chyba najsłodszy prezent
napisał/a: monia81 2010-01-24 10:45
fajnie, że w tym roku dzien zakochanych wypada w niedzielę więc wiekszość z nas ma cały dzień dla siebie :)

A więc macie już jakiś pomysł na prezent dla ukochanego/ej ??
może jakieś kino, romantyczna kolacja w ulubionej knajpce

wiem, że jeszcze trochę czasu zostało jednak, znając mnie kupię prezent w necie, a na przesyłkę czasami długo się czeka ;)

ja myślałam o kolacji w domu
a prezent - skoro to św miłości - to może : grę erotyczna (chociaz chyba czytałam większość negatywnych opinii na jej temat )
książkę - Kamasutra (a co :) ) i żel do masażu durex play (taki w różowej czy fioletowej butelce- używał ktoś ??)

tylko kurcze mam problem wolałabym dać prezent przy kolacji, a nie rano po przebudzeniu. Jak mój wyskoczy rano z prezentem to mam mu powiedzieć ze ode mnie dostanie wieczorem ?? a może dać mu żel i powiedzieć, że kolejny prezent wieczorem ;)
napisał/a: ~gość 2010-01-24 11:10
żel z tego co pamiętam jedna z dziewczyn używała, ja osobiście do żeli durexowych się zniechęciłam, jeśli chcesz robić tylko masaż to kup olejek do masażu (jest więcej zapachów do wyboru, ja mam np w takiej eleganckiej buteleczce winogronowy), no jeśli masaż+ lubrykant to nie mam pomysłów poza tym żelem co napisałaś :) kamasutra dobra rzecz, ale moim zdaniem dla giętkich/ wysportowanych, ja siebie w niektórych pozycjach po prostu nie widzę, a jak już kupować, to wiadomo, że po to, żeby skorzystać w pełni :P o grach erotycznych było w innym wątku, opinie aż tak złe nie były (i podano konkretne produkty), dla mnie to najfajniejszy prezent, sama jak będę mieć jakiś grosz na zbyciu to zainwestuję w takową grę ;)
napisał/a: Mixonia 2010-01-24 12:53
A ja już zaczynam myśleć nad tym dniem, bo już niedaleko... Jakoś miałam ostatnio takie wolne dni bez mężusia, bo jak On pracował, to ja miałam wolne, albo na odwrót... więc udało mi się kupić mu taką koszulkę za napisem "Super mąż" hihi Ciekawa jestem czy będzie ją ubierał poza domem, czy tylko po domu...

A tak poza tym to mamy zamiar wziąć sobie wolne 14 i 15, więc może się coś wymyśli, żeby jakoś spędzić ten czas... ale i tak najważniejsze jest to, że jesteśmy razem. No i przed Walentynkami świętujemy też co innego... jutro mija pół roku od naszego ślubu! Ale to szybko zleciało...
napisał/a: Gvalch'ca 2010-01-24 12:56
Kupię coś takiego:
http://allegro.pl/item895642687_najwieksze_foto_puzzle_1000el_50x70cm_walentynki.html
napisał/a: monia81 2010-01-25 20:54
vanilla, wczoraj poczytałam troche opini ta temat tego żelu do masażu 2 in 1 i wiekszośc odradzała, ze szybko wysycha pachnie taka "sztucznością"i łuszczy sie później , wiec dzieki za podpowiedz kupie olejek zapachowy i będzie o wiele lepiej
co do żelów durex niebieskiego i czerwonego to ja jestem bardzo zadowolona , używamy go prawie za każdym razem zielony stanowczo odradzam jest z mentolem i tak jakoś mi nie pasuje (ale oczywiście rzecz gustu )


co do kamasutry tez chyba jednak nie dla mnie, mam ulubiona pozycje i nie lubie za bardzo kombinować, chociaż może znajdziemy cos extra

Gvalch'ca, te puzle będą z Twoim zdjęciem czy razem ??

[ Dodano: 2010-01-25, 20:58 ]
Mixmonia, koszulka niby fajna sprawa, nawet myślalam kupić teściowi jako jeden z prezentów jako podziękowania dla rodziców podczas ślubu , pewnie by założyl na dzialeczke , czy na ryby

ale moj mąż raczej by nie wyszedł w takiej koszulce, i chyba bym nawet nie chciała, żeby w niej chodzil po mieście , nie śpi w piżamach czy podkoszulkach więc tez odpada
napisał/a: Gvalch'ca 2010-01-25 21:15
monia81 napisal(a):Gvalch'ca, te puzle będą z Twoim zdjęciem czy razem ??

Ze wspólnym zdjęciem, myślę o którymś ślubnym.
napisał/a: monia81 2010-01-25 21:17
no to nawet fajny pomysł:)
napisał/a: ~gość 2010-01-25 21:17
monia81 napisal(a):co do żelów durex niebieskiego i czerwonego to ja jestem bardzo zadowolona , używamy go prawie za każdym razem
my mieliśmy czerwony i ten wiśniowy. czerwony piekł mnie przy najmniejszym otarciu i powiedziałabym, że za bardzo nawet rozgrzewał, bo nie czułam przyjemności a pieczenie, więc dla mnie odpada :P a wiśniowy miał zbyt intensywny zapach i kurde no kleją się te żele :/ już wolimy naturalne metody :P
monia81 napisal(a):co do kamasutry tez chyba jednak nie dla mnie, mam ulubiona pozycje i nie lubie za bardzo kombinować, chociaż może znajdziemy cos extra
wydaje mi się, że w przypadku "może znajdziemy coś ekstra" nie opłaca się kupować kamasutry :) zawsze można ebooka zdobyć :)
napisał/a: monia81 2010-01-25 21:20
vanilla napisal(a):wydaje mi się, że w przypadku "może znajdziemy coś ekstra" nie opłaca się kupować kamasutry :) zawsze można ebooka zdobyć :)


jednak masz racje - postawię chyba na grę
napisał/a: milena70 2010-01-30 19:19
A co powiecie na prezenty ze swoimi zdjeciami >
Jak np. misie, kule szklane,kubki ?
napisał/a: monia81 2010-01-30 20:08
milena70, to zależy od faceta, mój raczej by nie chciał dostac takiego prezentu. tzn. na tym etapie jakim my jesteśmy (8 lat razem, 6m-cy po ślubie) nie pasuje mi taki prezent , ale jak ktoś jest na początku znajomości to jak najbardziej ;)

fajny pomysł ma Gvalch'ca, - puzle ze wspolnym zdjęciem