co o tym myślicie ?

napisał/a: Annie 2014-04-01 21:57
dr napisal(a):Annie, śmieszy Cię sytuacja autorki ?


Nic w mojej wypowiedzi o tym nie świadczy. Wręcz przeciwnie. Uważam autorce należy się cały ogrom współczucia.

Valkiria_ napisal(a):a kolezanka jakoś dziwnie udziela sie we wszelkich tematach poza wlasnym... Ja to zostawię bez komentarza.


Val, no otóż to. Dlatego dla mnie odpowiedź jest jasna: miłość w paryskim domu triumfuje!
napisał/a: joanna11 2014-04-03 13:30
O kurczę że ja nie zauważyłam tego wcześniej ! Takie wypowiedzi a ja tego nie czytałam ? no chyba walnę się głową w mur.

Moi szanowni a niektórzy przeze mnie nielubiani otóż jestem w Polsce. Nie było mnie na forum bo załatwiałam swój mały biznes, tzn rozkręcam swoją firmę, Wpadłam na ten pomysł dzięki siostrze, wprawdzie nie jest to nic wielkiego, ale wystarczy jak na początek dla mnie i mojej córki, poszłam tam gdzie trzeba, złożyłam wnioski o dotację, bo przecież coś mi się tam należy. Bo niestety nie dysponuje aż tyloma pieniędzmi.

Coś jeszcze chcecie wiedzieć ? Moja przygoda w Paryżu się skończyła więc śmiejcie się dowoli. Proszę bardzo.

No i serdecznie przepraszam niektórych tutaj że dopiero teraz odpisuje, ale nie zauważyłam tych Waszych postów.

Co jeszcze dodam ? Chodzę na fitness, siłownię taką gdzie są sprzęty do ćwiczeń dla kobiet, córką w tym czasie zajmuje się moja babcia, odnawiam stare dobre znajomości. Normalnie chce mi sie żyć. Przykro mi że Was to nie cieszy.
Ale ja jestem happy cała.
napisał/a: Blanka:) 2014-04-03 14:09
joanna1, super, że się Ci życie układa normalnie
napisał/a: joanna11 2014-04-03 16:19
Blanka:), do normalności jeszcze trochę a może nawet i duzo mi brakuje. Czasem tęsknie za swoim jeszcze mężem, ale zaraz potem myslę ile to złego było w Naszym małżeństwie. Wcale nie jest mi łatwo. Udaje tylko przed wszystkimi radość. W ogóle ta sytuacja w jakimś stopniu mnie zmieniła.

[ Dodano: 2014-04-03, 20:30 ]
KokosowaNutka, byłaś ciekawa i co ? Milczenie teraz ?
napisał/a: Annie 2014-04-03 20:31
joanna1 napisal(a): wprawdzie nie jest to nic wielkiego, ale wystarczy jak na początek dla mnie i mojej córki,


Córki? a nie CórEK? Przecież masz dwoje dzieci Asiu.
napisał/a: joanna11 2014-04-03 20:32
Zapewne oczekiwaliście że napiszę coś innego, dlatego teraz brak odzewu. Ale jak widać podniosłam się i żałuje że nie zrobiłam tego wcześniej,bo w ogóle to trudne nie było.
napisał/a: Valkiria_ 2014-04-03 20:37
Annie, Annie, Annie... To ty nie wiesz, ze Joanna - jak to sama kiedyś napisala - ani jednego slowa prawdy na temat swojego życia nie zawarła na tym forum...? A my naiwniaki jedne, wkrecamy sie w te historie rodem z polsatowskiego paradokumentu ;)
napisał/a: joanna11 2014-04-03 20:38
Annie napisal(a):Córki? a nie CórEK? Przecież masz dwoje dzieci Asiu


tak myślałam że coś Ci pasować nie będzie. A no Twój problem.
A górny cytat pozostawię bez komentarza.

[ Dodano: 2014-04-03, 20:39 ]
Valkiria_ napisal(a):A my naiwniaki jedne, wkrecamy sie w te historie rodem z polsatowskiego paradokumentu




[ Dodano: 2014-04-03, 20:46 ]
Boże jaki Wy tu macie problem. Napisałam tutaj co miałam napisać i spadam.
Oczywiście nie chce być teraz złośliwa ale Valkiria_, szczęsliwa małżonko pomysl jak długo jeszcze gile i smrody Twojego męza nie będą Ci przeszkadzały ? Wiesz sielanka nie trwa długo, tymbardziej po tak szybkim ślubie.
Żegnam już.
napisał/a: Annie 2014-04-03 20:49
Valkiria_ napisal(a):Annie, Annie, Annie... To ty nie wiesz, ze Joanna - jak to sama kiedyś napisala - ani jednego slowa prawdy na temat swojego życia nie zawarła na tym forum...? A my naiwniaki jedne, wkrecamy sie w te historie rodem z polsatowskiego paradokumentu


O cholerka, patrz nie ogarnęłam :) Faktycznie!
napisał/a: KokosowaNutka 2014-04-03 20:52
Jezu Aska

Zazdroscisz Valkirii, ze znalazla swietnego faceta i jest szczesliwa? Chyba tak ;)

Ann ma racje, masz podobno dwojke dzieci..

A ja nie komentowalam bo az nie wiedzialam co na te bzdety Ci odpisac. Nie wierze w ani jedno slowo.
napisał/a: joanna11 2014-04-03 20:57
KokosowaNutka, ja zazdroszcze ? No coś Ty. Rozbawiłaś mnie tym.

KokosowaNutka napisal(a):masz podobno dwojke dzieci..

no właśnie podobno.

Nie wierzysz ? No cóż masz do tego prawo.
napisał/a: KokosowaNutka 2014-04-03 21:08
Aska sama pisalas, ze masz dwojke.. Mam znalezc Twoje wypowiedzi?