Czy to może być zdrada ?

napisał/a: qimi 2014-03-21 23:41
Proszę o pomoc.Mam 25 lat moja dziewczyna ma 23 lata.Chodzimy ze sobą dwa i pół roku.Nie mieszkamy w tych samych miejscowościach i spotykamy się raz dwa razy w tygodniu.Oboje pracujemy.Piszemy ze sobą dużo czułych sms-ów Ona to lubi.Ostatnio przypadkiem wpadł mi w rece biling z jej telefonu i okazało się,że pisze semesy jeszcze z jednym kolegą.Jest ich nawet więcej niż ze mną przez cały dzień.To znaczy wstaje pisze np. smsa do mnie i do niego trzy i tak przez cały dzień.Biling który widziałem jest od początku roku czyli już prawie trzy miesiące .Możliwe,że pisała wcześniej. Z innymi pisze normalnie po dwa trzy smsy dziennie Nawet ze swoją przyjaciółką. Ze mną i z tym kolegą średnio po 30-40 .Zapytałem Ją co to oznacza.Oznajmiła mi ,że to jej dawny przyjaciel i się przyjaźnią od siedmiu lat i,że nigdy z nim nie chodziła.Pytam głównie dziewczyny Czy to jest możliwe,żeby pisać tyle sms-ów z przyjacielem.Moim zdaniem to jest co najmniej flirt.Nie wiem co mam o tym myśleć.Czy Ona mnie z nim zdradza ? Czy gra na dwa fronty ?Przedtem coś mówiła z rok temu o Tym koledze i,że się z nim pokłóciła.Teraz stwierdziła,że się pogodzili .Nigdy Go nie widziałem ale podobno mówiła jemu o mnie i że ze mną chodzi.Twierdzi ,że się czepiam i ograniczam Jej wolność.Ze jestem świnią,że w ogóle przejrzałem ten biling chociaż to był na prawdę przypadek. Co o tym wszystkim sądzicie ?
Czy powinienem Ją poprosić ,żeby pokazała mi parę tych sms-ów.Chociaż znając Ją pewnie tego nie zrobi i wyjdę na durnia.Twierdzi,że powinienem Jej ufać .Tylko,że czym bardziej się kocha tym bardziej się o takich rzeczach myśli.
napisał/a: daffodil1 2014-03-22 00:05
qimi napisal(a): Czy to jest możliwe,żeby pisać tyle sms-ów z przyjacielem.
jak dla mnie NIE
napisał/a: dr preszer 2014-03-22 00:15
qimi napisal(a):Czy Ona mnie z nim zdradza ? Czy gra na dwa fronty ?


To są pytania do Twojej dziewczyny,

qimi napisal(a):Twierdzi ,że się czepiam i ograniczam Jej wolność.Ze jestem świnią,że w ogóle przejrzałem ten biling chociaż to był na prawdę przypadek.


No to kolego wiedz, że już minąłęś punkt bez powrotu w stonę upadku związku.

qimi napisal(a):Co o tym wszystkim sądzicie ?


Jesteś w nieciekawej sytuacji. Ogólnie laski, które mają przyjaciół płci męskiej są ciężkie w prowadzeniu. Wiesz, że ona wasze brudy pierze z przyjaciółmi ? Koleś ma tyle exploitów na Twój związek, że w tydzień jest w stanie odbić Ci laskę.

qimi napisal(a):Czy powinienem Ją poprosić ,żeby pokazała mi parę tych sms-ów.


Moim zdaniem pownieneś.

qimi napisal(a):hociaż znając Ją pewnie tego nie zrobi i wyjdę na durnia.


Nie wyjdziesz na durnia tylko wyjdzie, że coś ukrywa,

qimi napisal(a):Twierdzi,że powinienem Jej ufać


Jeśli mówi Ci coś takiego to musisz przestać jej ufać.

qimi napisal(a):Tylko,że czym bardziej się kocha tym bardziej się o takich rzeczach myśli.


Nic nie poradzisz. Będziesz musiał postawić sprawę na ostrzu noża. Powiedz lasce aby Ci pokazała te smsy. Jak nie pokaże to ładujesz cięższy kaliber. Każesz jej wybrać miedzy Tobą a przyjacielem. Jeśli będzie się wahać albo manipulować to masz 99% pewności, że przyjaciel jest ważniejszy od Ciebie. Chcesz być nr 2 u swojej laski ?
napisał/a: Valkiria_ 2014-03-22 05:57
Dla mnie osobiście pisanie smsów w takich ilościach do "przyjaciela" i to dzien w dzien to jest cos absurdalnego... Ominę całkiem kwestie czy wy nie macie nic innego do roboty jak pisać te smsy, bo wychodzi na to ze twoja dziewczyna pisze ich okolo setki dziennie. Nie macie pracy/szkoly???
ale wracając do meritum - zacznij mieć rękę powaznie na pulsie, bo cos dziwnego sie dzieje. Jak czlowiek jest szczesliwy z ukochaną osoba to nie szuka kontaktu w aż takim wymiarze z kim innym.
napisał/a: bro1 2014-03-22 09:11
Nie, to nie jest normalne, że laska pisze tyle sms z rzekomym przyjacielem. No chyba, że facet znalazł się nagle w tragicznej, dramatycznej sytuacji życiowej, rodzinnej itp - i twoja panna po prostu wspiera go rozmowami. Chociaż nawet wtedy i tak powinna mieć na uwadze to, że jeśli jest z tobą, to ty zajmujesz pierwsze miejsce.
Niech Ci pokaże ich treść. Jeśli nie ma nic do ukrycia, nie powinna z tego robić problemu. Nie będzie chciała = coś jest na rzeczy, a Ty zaczynasz spadać w dół na liście jej potencjalnych facetów.
Nawiasem mówiąc macie cholernie dużo wolnego czasu na takie pisanie :D
napisał/a: qimi 2014-03-22 12:26
Valkiria_ napisal(a): Ominę całkiem kwestie czy wy nie macie nic innego do roboty jak pisać te smsy, bo wychodzi na to ze twoja dziewczyna pisze ich okolo setki dziennie. Nie macie pracy/szkoly???


Przesadziłem trochę z tą ilością smsów są dni ze jest ich po 30-40 ale są,że po max 10 .Zastanawia mnie jednak ,że codziennie mniej więcej powiedzmy tyle samo do mnie i do niego i np.rano na dzień dobry przez cały dzień i na dobranoc.do innych max trzy

[ Dodano: 2014-03-22, 12:30 ]
[quote="Bro"
Nawiasem mówiąc macie cholernie dużo wolnego czasu na takie pisanie :D[/quote]

To Jej pomysł ,żeby chociaż w ten sposób być ze sobą.Ale teraz myślę,że może chce w ten sposób pokazać,że mnie kocha i że Jej na mnie zależy.Ale po co w takim razie pisze jeszcze z kimś ?

[ Dodano: 2014-03-22, 12:40 ]
Valkiria_ napisal(a): Jak czlowiek jest szczesliwy z ukochaną osoba to nie szuka kontaktu w aż takim wymiarze z kim innym.


Też tak myślę ale nie chcę pochopnie Jej oskarżać.Z drugiej strony coraz bardziej mnie to męczy.Próbowałem szczerze porozmawiać. Jej odpowiedź,że to kolega.Jak zacząłem znowu to ,ze ma dość podejrzeń i że moja zazdrość nas oddala od siebie.
Przed tym ze trzy razy mnie okłamała że np.jest u rodziców a była na balandze i nie jest to dla mnie aż takie dziwne .Tylko ma charakter,że do końca nawet jak już się dowiedziałem twierdziła ,że tak było jak mówi aż musiałem Jej udowodnić.
napisał/a: Valkiria_ 2014-03-22 12:47
Ona cię najnormalniej w świecie oszukuje, kłamiąc w żywe oczy... Z tego co piszesz, to żeby udowodnić jej zdradę musiałbyś ją nakryć na gorącym uczynku a i wtedy broniłaby sie, ze masz zwidy bo to nie ona i nie jej wagina... Ehhh szczerze? Ja bym sie nie bawila w taki związek. Odleglosc, odległością - to nie problem, ale brak szczerości, zatajanie i oszukiwanie to juz są dość duże problemy, które caly związek stawiają pod znakiem zapytania... Przynajmniej w moim świecie.
napisał/a: qimi 2014-03-22 12:56
dr preszer napisal(a):
qimi napisal(a):

qimi napisal(a):Tylko,że czym bardziej się kocha tym bardziej się o takich rzeczach myśli.


Nic nie poradzisz. Będziesz musiał postawić sprawę na ostrzu noża. Powiedz lasce aby Ci pokazała te smsy. Jak nie pokaże to ładujesz cięższy kaliber. Każesz jej wybrać miedzy Tobą a przyjacielem. Jeśli będzie się wahać albo manipulować to masz 99% pewności, że przyjaciel jest ważniejszy od Ciebie. Chcesz być nr 2 u swojej laski ?


Taka rozmowa może trochę łagodniejsza już była.Bo nie mogę powiedzieć jeśli nie mam dowodów żeby wybierała między mną a nim jeśli to tylko kolega.Jak mogę jej zakazać pisania z kolegą ? Powiedziała ,że jestem tylko ja i mnie kocha i dla Niej sprawa jest zamknięta .
Myślę,że jak nie pokaże sms-ów to sprawa jest jasna.Boję się tylko dalej Ją o to męczyć .W ogóle źle podszedłem chyba do tego i z za duzym zaufaniem.Może trzeba było zrobić raz awanturę kazać pokazać sms-sy a nie tak na raty męczyć temat.

[ Dodano: 2014-03-22, 13:05 ]
Valkiria_ napisal(a):Ona cię najnormalniej w świecie oszukuje, kłamiąc w żywe oczy... Z tego co piszesz, to żeby udowodnić jej zdradę musiałbyś ją nakryć na gorącym uczynku a i wtedy broniłaby sie, ze masz zwidy bo to nie ona i nie jej wagina... Ehhh szczerze? Ja bym sie nie bawila w taki związek. Odleglosc, odległością - to nie problem, ale brak szczerości, zatajanie i oszukiwanie to juz są dość duże problemy, które caly związek stawiają pod znakiem zapytania... Przynajmniej w moim świecie.


Masz dużo racji w tym co piszesz .A ta cała sprawa coraz bardziej mnie irytuje Czym dłużej o tym myślę tym bardziej mnie to boli ale też tym bardziej Ją kocham nie wiedziałem do tej pory ,że tak działa miłość. Nie umiałbym z Nią zerwać.Może Jestem jakiś dziwny ? Normalnie powinno mnie to od Niej oddalać
napisał/a: mm212 2014-03-22 14:21
Po pierwsze, muszę to napisać- macie 23 i 25 lat i CHODZICIE ze sobą? Naprawdę? CHODZICIE?

Co do całej sytuacji, to na pewno nie jest to normalne i zgadzam się z wypowiedziami powyżej, że dziewczyna ewidentnie kłamie. Samo pisanie tylu smsów dziennie z kolegą jest jak dla mnie w ogóle niewyobrażalne. A nawet jeśli, to gdyby to był rzeczywiście tylko kolega, to dziewczyna nie powinna mieć problemów z pokazaniem Ci tych wiadomości. A jej reakcja była dokładnie odwrotna- rozumiem, że nie każdy może sobie życzyć, żeby druga połówka czytała jej wiadomości i przeglądała billingi, ale skoro dobrze wiedziała, że zobaczyłeś to przypadkiem, to gdzie tu jest ograniczenie jej wolności?
Poza tym jeśli to taki dobry przyjaciel, to dlaczego przez 2,5 roku go nie poznałeś?
napisał/a: qimi 2014-03-23 22:14
mm212 napisal(a):Po pierwsze, muszę to napisać- macie 23 i 25 lat i CHODZICIE ze sobą? Naprawdę? CHODZICIE?

Nie ! oczywiście jesteśmy w związku.Głupio tu ująłem

[ Dodano: 2014-03-23, 22:18 ]
Uważacie ,że te wyskakujące reklamy bez możliwości zamknięcia krzyżykiem ktoś oglada ? Wątpię.
Niezłe forum ,a takie rzeczy odciągają tylko czytelników.
napisał/a: dr preszer 2014-03-23 22:45
qimi napisal(a):Taka rozmowa może trochę łagodniejsza już była.Bo nie mogę powiedzieć jeśli nie mam dowodów żeby wybierała między mną a nim jeśli to tylko kolega.Jak mogę jej zakazać pisania z kolegą ? Powiedziała ,że jestem tylko ja i mnie kocha i dla Niej sprawa jest zamknięta .


Skoro sprawa zamknięta to co się przejmujesz ?

qimi napisal(a):W ogóle źle podszedłem chyba do tego i z za duzym zaufaniem.Może trzeba było zrobić raz awanturę kazać pokazać sms-sy a nie tak na raty męczyć temat.


Nie robi się żadnych awantur. Pokazuje albo nie. Jak nie to zakaz pisania z kolegą. Potem prosisz o biling z miesiąca a jak nie chce pokazać to GTFO

qimi napisal(a):Uważacie ,że te wyskakujące reklamy bez możliwości zamknięcia krzyżykiem ktoś oglada ? Wątpię.
Niezłe forum ,a takie rzeczy odciągają tylko czytelników.


Ja tam żadnych reklam nie widzę :)
napisał/a: errr 2014-03-24 10:20
mm212 napisal(a):Naprawdę? CHODZICIE?
a co w tym złego?

Powiedz, że ma z nim tyle nie pisać, po jakimś czasie sprawdź billing, jak będą smsy to zerwij.
po cholerę Ci dziewczyna która spowiada się "przyjacielowi".

Swoją drogą, zastanów się dlaczego Twoja dziewczyna woli rozmawiać z tym kolegą a nie z Tobą. Bo samym zakazem nic nie wspurasz, musisz popracować nad Waszą relacją.