Moja żonka sobie sms-owała , co teraz ?

napisał/a: wewe1 2014-10-24 14:11
Prosto z mostu napisze co i jak.
Moja żonka poznała gościa na komunikatorze głosowym (mumble), grając w grę online . Początkowo lubili grać razem, po dwóch tygodniach poprosił ją o zdjęcie, pokazała je. Następnie wymienili się numerami komórek i tak się zaczęło. W ciągu 3 tygodni wymienili ponad 600 sms-ów. Zorientowałem się że coś jest nie tak, sprawdziłem biling. Chciała mnie okłamać że pisała z przyjaciółką, nie dałem się , przyznała się do wszystkiego.
Ponoć początkowo smsy dotyczyły co tam słychać itp. , następnie zaczął pisać że się zadłużył w niej , pisał o uczuciach. W końcu próbował wielokrotnie namówić na spotkanie. Gdzieś po drodze pisał że chciałby się z nią przespać, napisała mu że ona też. Nawet chciał od niej zdjęcie nago, lecz wysłała mu w staniku i mini.

Zapewnia mnie że nigdy nie chciała się spotkać z nim, dlaczego tak zrobiła nie wie, oraz zrobi wszystko żebym jej wybaczył bo tylko na mnie jej zależy.

Przestałem jej ufać, nie wierze w żadne słowa. Nigdy o żadną zdradę nie dała mi cienia wątpliwości bym ją podejrzewał, a tu taka piękna historia.
Umiem radzić sobie z przeciwnościami w życiu - ale rozsypałem się.

Szczerze napisałem same fakty, a co oczekuje zakładając ten temat.
Szczerych opinii co o tym sądzicie, oraz jak wy byście postąpili na moim miejscu w tej sytuacji ?
napisał/a: majka1986 2014-10-24 14:16
wewe napisal(a):Gdzieś po drodze pisał że chciałby się z nią przespać, napisała mu że ona też. Nawet chciał od niej zdjęcie nago, lecz wysłała mu w staniku i mini.
wewe napisal(a):Zapewnia mnie że nigdy nie chciała się spotkać z nim, dlaczego tak zrobiła nie wie, oraz zrobi wszystko żebym jej wybaczył bo tylko na mnie jej zależy.
Ciężki temat. Jak dla mnie to może i Twoja zona nie chciała się z nim spotkać w realu (ale kto ja tam wie), no ale sama wysyłała mu zdjęcia więc to raczej coś więcej niż niewinne pisanie z kimś. Moim zdaniem to swego rodzaju zdrada. I to nie całkiem taka przypadkowa. Pisała z nim od jakiego czasu na tematy wychodzące poza takie "zwykłe"
napisał/a: dr preszer 2014-10-24 14:27
wewe napisal(a):Przestałem jej ufać, nie wierze w żadne słowa. Nigdy o żadną zdradę nie dała mi cienia wątpliwości bym ją podejrzewał, a tu taka piękna historia.


Są dzieci ? Jak nie to rozwód.
napisał/a: wewe1 2014-10-24 14:31
synek 7lat
napisał/a: dr preszer 2014-10-24 14:33
No to lipa, stawiaj babie warunki, idź na terapie dla małżeństw i spróbuj ratować małżeństwo. Jak się nie uda wtedy będziesz miał czyste sumienie, że wszystkiego próbowałeś. Teraz zachowaj tylko dowody zdrady, mogą się przydać w przyszłości. Bo jak laska raz poszła w tango to będzie chodzić regularnie.
napisał/a: majka1986 2014-10-24 14:56
Decyzje musisz podjąć sam, ale nie kieruj się tylko ty, że macie syna. Wiem, że jeśli w małżeństwie są dzieci to decyzje o rozstaniu są trudniejsze. Ale czy Ona wysyłając jakiemuś kolesiowi " pół nagie" zdjęcia myślała wtedy o Waszym synu czy o tobie. Wątpie! niewinne pisanie to takie jak my teraz, zwykłe rozmowy. można pisać na każdy temat, nawet o sex-ie, ale co innego pisanie na ten temat tabu a co innego pisanie komuś, że by się z kimś przespało. No i to wysyłanie zdjęć. Dla mnie to ewidentna zdrada. Może nie fizyczna ale zdrada
napisał/a: errr 2014-10-24 18:26
dr napisal(a): stawiaj babie warunki, idź na terapie dla małżeństw i spróbuj ratować małżeństwo. Jak się nie uda wtedy będziesz miał czyste sumienie, że wszystkiego próbowałeś.
dokładnie.

dr preszer, łągodniejesz na starość:)

[ Dodano: 2014-10-24, 18:31 ]
majka1986, nie podpuszczaj faceta, kobieto która przebaczyłaś narzeczonemu puknięcie przypadkowej dziuni z pierwszej lepszej potupajki ;]
napisał/a: majka1986 2014-10-24 19:43
errr, sam widzisz, każda zdrada jest inna, i każdy przypadek zdrady trzeba inaczej "ugryźć". Każda zdrada ma rożne skutki no i rożne przyczyny. Od autora wiemy, że żona poznała tego kolesia przez internet, później z nim esemesowała. Ale nie wiemy czemu w ogóle szukała kogoś na necie. Może szukała jakiejś bratniej duszy, kogoś kto ją wysłucha i zrozumie, może mąż nie poświęcał jej wystarczająco uwagi ... Broń boże jej nie tłumaczę, bo dla mnie jak mężatka pisze, że by się z kimś (mam na myśli tego kolesia) przespała i wysyła mu zdjęcia w staniku i mini to posunięcie o krok za daleko! Autor przede wszystkim powinien szczerze porozmawiać ze swoją żoną.

[ Dodano: 2014-10-24, 20:54 ]
wewe napisal(a):Umiem radzić sobie z przeciwnościami w życiu - ale rozsypałem się.
Niestety wiem co to znaczy. chyba nic nie rani człowieka bardziej niż zdrada bliskiej osoby. Nie postępuj pochopnie, daj sobie czas, choćby ze względu na tego młodego człowieka. To ty musisz wiedzieć czy umiesz i chcesz wybaczyć czy nie. Ja radziłabym Ci przede wszystkim nie podejmować takiej decyzji teraz, poczekaj, aż emocje opadną.
napisał/a: errr 2014-10-24 21:45
majka1986 napisal(a):Ale nie wiemy czemu w ogóle szukała kogoś na necie.
przeczytałaś pierwszy post autora?
kobita pykała w gierkę. Po drugiej stronie akurat był facet który potrafił ją zbajerować. Nie szukała go. Sam się napatoczył.
napisał/a: stokrotka211 2014-10-25 18:45
Ech rutyna, przyzwyczajenie. Szkoda tylko, że Twoja żona nie chciała wzniecić tego ognia z Tobą od nowa. No cóż, chyba musisz się z tym pogodzić i zaakceptować, że żona skok w bok ci zrobi, a czy się o tym dowiesz czy nie to już nie wiemy tego. Jeżeli się z tym nie zgadzasz rozwód i tyle. Nic więcej nie zrobisz bo jak będziesz się teraz starał to stracisz w jej oczach a jak olejesz to się poczuje osamotniona i będzie potrzebowała bliskości.
napisał/a: E-kwiaty 2014-11-19 16:00
Żona chciała pewnie przeżyć przygodę,to czy faktycznie do czegoś by doszło- kwestia gdybania i niczego więcej. Poza tym ja dałbym jej szansę ale postawił jasne ultimatum,może nawet stan się wobec niej nieco oziębły,obojętny aby zobaczyć czy się stara,czy w ogóle jej jeszcze na Tobie zależy.
napisał/a: Kokieteria 2015-01-04 23:50
Najsmutniejsze jest to, że nie wiadomo jak daleko Twoja żona w końcu by się posunęła, gdybyś się wszystkiego nie domyślił. To pytanie zadawanie w kółko może doprowadzić do szaleństwa