Napiszcie coś od siebie, wypowiedzcie się

napisał/a: anonim0000 2014-04-05 17:12
Valkiria_ napisal(a):Booooooze preszer jr.... Kur... Jakbym uslyszala na lajfie to zdanie od faceta to oberwałby z liścia i wiecej by mnie nie zobaczyl. Żałosne i żenujące podejście. Ktoś nie ma czym przyszpanowac to szpanuje filozofia z du.py :/


Dokładnie, bardzo się unosisz :) A ja nie pisałem tego na serio :) I osoba poniżej ma rację, szanować się powinny obie płcie i facet, który lata "z kwiatka na kwiatek" też nie jest ok. Może do czasu to wszystko fajne, ale napewno przychodzi taki dzień, kiedy zdaje sobie sprawę już nie mówię On czy Ona, generalnie,że seks jest ok, ale oddało się coś ważnego tak naprawdę, tylu nieistotnym osobom. I nie ma się tej jednej osoby przy sobie, na której by jemu/jej zależało i której na nim/niej zależy/
napisał/a: KokosowaNutka 2014-04-05 17:16
Bro napisal(a):ValSzanować powinny się obie płcie (...)Nie chciałabym kolesia, którego kluczyk pasował do wielu zamków.

Nie do konca rozumiem zaleznosc. Jesli jestem glodna-jem, spiaca-ide spac, spragniona-pije, itp. Jesli wiec mam potrzebe uprawiania seksu-uprawiam go. Dlaczego seks jest ciagle laczony z brakiem szacunku do siebie i wlasnego ciala? Ludzi pija alkohol, pala papierochy, zra slodkie i tluste, narkotyzuja sie, nie nosza w zimie czapek i rekawiczek ale nieeee bo to przez seks traktujemy nasze cialo bez szacunku. Oczywiscie jak i wszystko inne w niezdrowym nadmiarze jest szkodliwe-trzeba znac wlasne granice.
napisał/a: Valkiria_ 2014-04-05 17:21
Unoszę sie bo zbyt czesto czytam o tym zamku i kluczu. A to jest tak mega słabe... Dlaczego dziewczyne która lubi seks i nie ma zahamowań nazywa sie puszczalską a faceta który lubi to samo - z przymrużeniem oka "kobieciarzem"? To jest nieuczciwe i nie fair oraz totalnie oderwane od rzeczywistości.
napisał/a: joanna11 2014-04-05 18:40
Valkiria_ napisal(a):Dlaczego dziewczyne która lubi seks i nie ma zahamowań nazywa sie puszczalską


no właśnie dlaczego ??
napisał/a: dr preszer 2014-04-06 00:08
kasiasze napisal(a):anonim0000, ona się nawet nie ZDECYDOWAŁA - ona była pijana i dała się uwieść ... Tak to widzę.


To tłumaczenie ma taki sam sens jak to, że księży uwodzą małe dzieci z rozbitych rodzin.

Drogie Panie, tutaj nie chodzi o zaspakajanie swędzącego bobra. Raczej o strach, ze strony mężczyzny przed zapłodnieniem partnerki przez jakiegoś maczosa (bo była pijana i ją uwiódł) i wychowywaniem nie swojego dziecka. Nie mylić z przysposobieniem. Stąd przypowieść o kluczu i zamku :D.

Valkiria_ napisal(a):Dlaczego dziewczyne która lubi seks i nie ma zahamowań nazywa sie puszczalską


joanna1 napisal(a):no właśnie dlaczego ??


Bo z każdym :D
napisał/a: errr 2014-04-06 11:59
anonim0000 napisal(a):Musi mi to prosto w oczy powiedzieć i najlepiej niech powie dlaczego i jak to się stało.
że niby patrząc Ci w oczy powie prawdę? że wyczujesz? że będzie jak na filmach mrugać powiekami, będzie mieć rozbiegany wzrok czy inne cuda? frajerze...
ludzie kłamią bez mrugnięcia powieką patrząc Ci głęboko w oczy.

Według mnie dziewczyna Cię nie zdradziła.
Nic sobie nie obiecywaliście, z tego co rozumiem byliście tylko umówieni na wspólnego Sylwestra, tak?
Sam nie jesteś święty ani porządny, jak sam piszesz masz doświadczenia nabyte PO PIJAKU, mimo młodego wieku bzykacie się od początku znajomości i Ty teraz piszesz jak to strasznie niewyobrażalnie ona Cię skrzywdziła tym, że jakiś facet zrobił z nią to, na co Ty od zawsze miałeś ochotę i na co szykowałeś wacusia w sylwestra ale Ci nie wyszło... ups, jaka szkoda.
Po prostu Twoje pretensje nie pasują mi do Waszego związku.
Dziewczyna popełniła duży błąd, że Ci powiedziała.

Inna sprawa to cała osobowość Twojej dziewczyny. Bzyka się bez zobowiązań po pijaku w wieku 19 lat? po co Ci taka?
I jeszcze inna sprawa to Ty.. chciałeś łatwą dziewczynę to masz, nie możesz mieć o to do niej teraz pretensji.
napisał/a: joanna11 2014-04-06 15:33
errr napisal(a):chciałeś łatwą dziewczynę to masz


to po prostu dziewczyna która lubi seks, nie puszczalska
napisał/a: errr 2014-04-06 15:42
większość kobiet lubi seks.
napisał/a: joanna11 2014-04-06 17:41
dlatego nazywamy taką kobietę puszczalską ?

[ Dodano: 2014-04-06, 17:45 ]
tylko dodam jeszcze że są kobiety które lubią seks wyłącznie tylko z obecnym partnerem i są też takie które szukają wrażeń nie tylko u boku swojego chłopaka męża czy narzeczonego. I taka kobieta już się nie zmieni bo ona po prostu seks lubi. Nie wiem czy nazwała bym taką puszczalską, może potrzebuje więcej po prostu.
napisał/a: dr preszer 2014-04-06 18:01
joanna1 napisal(a):I taka kobieta już się nie zmieni bo ona po prostu seks lubi. Nie wiem czy nazwała bym taką puszczalską, może potrzebuje więcej po prostu.


Mówisz o tej co się puka na lewo i prawo ?
napisał/a: errr 2014-04-06 18:03
napisal(a):dlatego nazywamy taką kobietę puszczalską ?
co? co Ty piszesz?
ja lubie seks i nikt mnie puszczalską nie nazywa...

[ Dodano: 2014-04-06, 18:08 ]
joanna1 napisal(a):Nie wiem czy nazwała bym taką puszczalską, może potrzebuje więcej po prostu.
ja bym powiedziała, że potrzebuje róznych wacławów a nie więcej seksu :)
joanna1, załóż sobie temat czy kobieta która jak to nazywasz "Lubi seks" jest puszczalska czy nie. Fajny wątek a Ty prowokujesz spam na jakiś bezsensowny temat. Co za różnica jak kto nazywa taką kobietę.
napisał/a: joanna11 2014-04-06 18:55
errr napisal(a):a lubie seks i nikt mnie puszczalską nie nazywa...


a lubisz seks tylko ze swoim partnerem ?


errr napisal(a):ja bym powiedziała, że potrzebuje róznych wacławów a nie więcej seksu


też fajna myśl.

errr napisal(a):załóż sobie temat czy kobieta która jak to nazywasz "Lubi seks" jest puszczalska czy nie.


nie no raczej nie mam takiej potrzeby, sorry za