Niestety to jest prawda, ona mnie zdradza...

napisał/a: paweal23 2013-09-27 14:36
Witam, nazywam sie Paweł przez większość życia byłem ofiarą żartów i przemocy ze strony moich kolegów z klasy. Najpierw w podstawówce byłem pupletem bo miałem duża nadwagę potem było tylko gorzej...
Ale do rzeczy gdy miałem 16 lat poznałem dziewczynę dzięki której zmotywowałem się do ćwiczeń i diety, gdy miałem 18 lat ważyłem już 26 kilo mniej ! Bardzo mnie wspierała i była ze mną cały czas nawet w najtrudniejszych chwilach, nazywała się Dagmara. W końcu zdobyłem się na odwagę i udało się byliśmy razem! Byliśmy szcześliwi, po pół roku coś zaczęło się dziać, na wakacjach na które wyjechaliśmy moja Dagusia była dziwna, małomówna. Wiedziałem, że coś jest nie tak ale nie chciała mi nic powiedzieć, potem było w miare normalnie ale trafiał się dziwne, ciche dni. Nie mogłem tego wytrzymać, w jej oczach widziałem coś dziwnego, w końcu znalazłem strone na której trzeba się zarejstrować.. yhy pomyślałem zwykła ściema ale zaryzykowałem nie mialem nic do stracenia. Nastepnęgo dnia zapomniałem już o tym i na mój telefon przyszła wiadomość od jej ,,PRZYJACIELA" w której napisal do niej na facebooku, że w końcu musi mi wszystko powiedzieć bo on chce być z nią normalnie i, że jest mu cudownie gdy ona go przytula i całuje... TO był koniec! DOWIEDZIAŁEM SIĘ ZA DUŻO! NIe wyobrażałem sobie, że takie coś może mi zrobić osoba które ponad 3 lata mnie wspierała a ja dawałem z siebie wszystko. To jest nie do pomyślenia! Gdyby ktoś miał wątpliwości co to wierności partnera to polecam strone która jest sprawdzona, jesli ktokolwiek napisze do osoby która wybierzecie otrzymacie wiadomość SMS na telefon. To jest straszne w jakich czasach żyjemy! Oto link [mod:reklama usunięta]
napisał/a: ~gość 2013-09-27 14:51
No właśnie, wszędzie tacy spamerzy jak paweal23