Pomóżcie! Zdrada emocjonalna

napisał/a: dr preszer 2014-10-29 13:10
majka1986 napisal(a):
dr preszer, chyba w takie coś nie wierzy.


Racja. Może się uczą ale się nie zmieniają. To tak nie da się oswoić lwa tak samo nie da się zaufać zdrajcy. Natura na pewno o sobie przypomni i tak samo jak lew może w każdej chwili zabić człowieka tak samo zdrajca może znowu zdradzić. No i do kogo mieć pretensje ? Do własnej głupoty.
napisał/a: KokosowaNutka 2014-10-29 13:24
dr preszer, wszystko sie da. Moze czesto sie to nie zdarza ale naprawde sa takie sytuacje. To, ze Ty w to nie wierzysz nie oznacza, ze nie jest to mozliwe. Ja mam potwierdzenie u siebie w domu, ze mam racje.
napisał/a: dr preszer 2014-10-29 13:28
KokosowaNutka napisal(a):dr preszer, wszystko sie da.


No to spróbuj się okopać w jeziorze :). To tyle jeśli chodzi o wszystko i nigdy.

KokosowaNutka napisal(a):o, ze Ty w to nie wierzysz nie oznacza, ze nie jest to mozliwe. Ja mam potwierdzenie u siebie w domu, ze mam racje.


No i chwała Ci za to. Poza tym rację masz teraz. Nie wiesz co przyniesie przyszłość. Tak na marginesie to Twój mąż nie dosięga już 40 lat ? Może mu się mana skończyła i nie goni za panienkami ?
napisał/a: KokosowaNutka 2014-10-29 13:32
dr napisal(a):No i chwała Ci za to. Poza tym rację masz teraz. Nie wiesz co przyniesie przyszłość.

Moze uznasz, ze jestem zarozumiala ale powiem Ci, ze mam pewnosc, ze przyszlosc mnie nie zaskoczy. A jesli ktos juz ma dac ciala to bede to raczej ja niz moj maz. Jego jestem pewna bardziej niz czegokolwiek innego na tym swiecie. To wyjatkowy czlowiek.

dr napisal(a):Tak na marginesie to Twój mąż nie dosięga już 40 lat ?

Nie. Dobija do 50.

dr napisal(a):Może mu się mana skończyła i nie goni za panienkami ?

Nie skonczyla.
napisał/a: dr preszer 2014-10-29 13:45
KokosowaNutka napisal(a):Moze uznasz, ze jestem zarozumiala ale powiem Ci, ze mam pewnosc, ze przyszlosc mnie nie zaskoczy. A jesli ktos juz ma dac ciala to bede to raczej ja niz moj maz. Jego jestem pewna bardziej niz czegokolwiek innego na tym swiecie. To wyjatkowy czlowiek.


Żona na pewno mu się trafiła wyjątkowa :)

KokosowaNutka napisal(a):Nie. Dobija do 50.


Jaja sobie robisz ?
napisał/a: KokosowaNutka 2014-10-29 13:48
W przyszlym roku skonczy 47.
napisał/a: dr preszer 2014-10-29 13:59
No to nic innego nie pozostaje jak pozazdrościć młodej żonki :D
napisał/a: majka1986 2014-10-29 14:57
KokosowaNutka napisal(a):W przyszlym roku skonczy 47.
Laseczka, naprawdę?

[ Dodano: 2014-10-29, 15:00 ]
dr napisal(a):Żona na pewno mu się trafiła wyjątkowa :)
Zazwyczaj nie zgadzam się z dr preszer, ale tu mu muszę przyznać rację!
napisał/a: ziutka01 2015-01-13 17:33
No lepiej to sprawdź bo nawet jeśli to nie zdrada to idzie w tym kierunku. Polecam Ci jakiś niedrogi gadżet detektywistyczny typu ukryta minikamera zobacz w sklepie [reklama usunięta]