Romansik/niewinny flirt - zostalam o tym poinformowana

napisał/a: miauczrek 2014-04-18 12:42
Witajcie,

Nie wdając się w szczegóły zaistaniej sytuacji - może ktoś z Was będzie miał pomysł, co kierowało laską, która mnie poinformowała za pomocą pewnego forum, jakiego to fajnego, inteligentnego, zabawnego i uroczego mam faceta. Poznali sie niby przypadkiem, wymienili mailami, jak sie pozniej okazalo, rowniez numerem tel. I tak kontynuowali zagorzała znajomosc. Pytanie, ktore zadałam na forum, postawiłam rowniez jej, zawisło ono jednak w eterze, bez odpowiedzi...

Zastanawiam się, czy jakieś jakieś logiczne, psychologiczne wytłumaczenie? Albo może to kwestia natury osobistej, charakteru?

Pozdrawiam
napisał/a: e-Lena 2014-04-18 13:01
napisał/a: Kamilla12 2014-04-18 14:40
Tak
napisał/a: e-Lena 2014-04-18 14:55
Kamilla12 napisal(a):Tak



miauczrek z treści Twojego postu wynika, że jakaś "laska" poinformowała Cię na forum, że Twój facet jest zabawny i uroczy, poznała go wcześniej i wymienili się numerami i mailami (adresami mailowymi?).
Twoje pytanie brzmi: "co nią kierowało?"

Sugerowane odpowiedzi:
a) chciała Cię poinformować, że Twój facet jest uroczy i zabawny
b) nie chciała Cię o tym informować, ale przypadkiem się dowiedziałaś i zdziwiłaś, bo facet nie jest ani zabawny, ani uroczy
c) facet jest zabawny i uroczy, ale to Twój facet i nie podoba Ci się, że jakaś laska go lubi/podrywa
d) facet jest zarówno zabawny, jak i uroczy, ale nie podoba CI się ani to, że jakaś laska go lubi/podrywa, ani to, że on się na to godzi i robi to za Twoimi plecami
e) zagadka jest trudniejsza bądź jest podpuchą
f) pytanie o to, co kierowało laską jest nielogiczne i każda odpowiedź będzie niesatysfakcjonująca

dobrze, że wyedytowałaś swój wpis, bo w pierwszej chwili zrozumiałam, że to Twoja laska i na jakimś forum zaczęła Ci sugerować, że spotykasz się z jakimś facetem.

Może spróbujesz jeszcze raz, ale tak, żeby wszystko było jasne i klarowne?
napisał/a: dr preszer 2014-04-18 15:06
Zaraz ktoś poda magiczną stronę, dzięki której można śledzić partnera :)
napisał/a: Rooda666 2014-04-18 15:20
e-Lena napisal(a):
b) nie chciała Cię o tym informować, ale przypadkiem się dowiedziałaś i zdziwiłaś, bo facet nie jest ani zabawny, ani uroczy
e) zagadka jest trudniejsza bądź jest podpuchą
f) pytanie o to, co kierowało laską jest nielogiczne i każda odpowiedź będzie niesatysfakcjonująca
e-Lena, you just made my day :D :D :D
napisał/a: errr 2014-04-18 16:07
chciała Ci powiedzieć, że ten facet to dupek a zrobiła to ona bo widocznie nie miał kto, on sam Ci tego przecież nie powie.
napisał/a: mm212 2014-04-18 16:59
Dziewczyna poinformowała Cię, że od jakiegoś czasu flirtuje z nią Twój chłopak... wolałabyś, żeby Cię nie informowała? Logicznych wytłumaczeń, dlaczego to zrobiła, może być mnóstwo. Mniej logiczne jest to, dlaczego aż tak bardzo Cię to nurtuje. Bardziej niż to, dlaczego Twój chłopak w ogóle to zrobił?
napisał/a: miauczrek 2014-04-19 20:27
e-Lena - dobrze zrozumiałaś :) podałaś całkiem dużo możliwych logicznych wyjaśnień, na niektóre sama bym nie wpadła :) przeczytałam wszystkie odpowiedzi podczas podróży do domu na swięta, więc miałam też czas, żeby się zastanowić nad tym, co napisaliście. I do jakiego wnisoku doszłam? Z jednej strony może jestem dziecinna, może niektórzy sobie pomyślą: "Przeciez nie ma w tym nic złego, ze dwoje ludzi do siebie pisze smsy" (choć w 15 letnim związku miła była by lojalność, a jak stałam się nudna, a inna okazuje się ciekawa, to krótka piłka, albo wóz albo przewóz). Z drugiej strony jestem zdania i wiem z obserwacji, że takie smsowanie nie musi mieć poważnych skutków takiej znajomosci (romans,flirt/zdrada) i nie ma w tym faktycznie nic złego. Sama nie wiem...

mm212 - zastanawiało mnie, nurtowalo, i owszem, zapytałam, dostałam odpowiedź - stnadard - to nic takiego, z ciekawosci do niej napisałem, już nie będę, liczysz sie tylko ty...


errr - no nie powiedział, za to na początku sms-owania rzucał uwagi typu, ze komórke sprawdzam, gdzie stety, bądź niestety nie miał racji, ja niczego nieświadoma pomyślałam sobie, że miał w pracy zły dzień i tak jakoś zaczepki szukał, więc tematu nie drążyłam...

Życzę wszystkim Wesołych i spokojnych świat, spedzonych w gronie najblizszych, z dodatkiem pysznosci Wielkanocnych
napisał/a: mm212 2014-04-19 22:40
Nie jesteś dziecinna, skoro jest z Tobą to nie powinien wymieniać z inna słodkich smsów niezależnie od tego że może nie miał zamiaru przenosić tej znajomości na inny grunt. Nie powinien też w ogóle szukać żadnych nowych koleżanek przez internet. Ja bym na Twoim miejscu była wściekła.

Poza tym skoro on tłumaczył się w ten sposób
miauczrek napisal(a):to nic takiego, z ciekawosci do niej napisałem, już nie będę, liczysz sie tylko ty...
to sam musiał być zdania, że robi coś złego.

Również życzę wesołych świąt :)
napisał/a: errr 2014-04-20 08:46
miauczrek napisal(a):"Przeciez nie ma w tym nic złego, ze dwoje ludzi do siebie pisze smsy"
eee, gdzie, wcale.
Każdy szczęśliwy w swoim związku facet tak robi...
napisał/a: auxilia 2014-04-20 20:14
Ja też czasem z kimś zamienię parę słów, tylko cały problem w tym, że mój facet o tym wie. Szukałabym raczej problemu w tym, że dowiadujesz się ostatnia... Proponuję małą szczerą pogawędkę z delikwentem, bo na forum, to Ty prawdy nie poznasz...