Rozmowa z dziewczyną

napisał/a: mm212 2014-05-05 18:32
badboygreen napisal(a):Ona ma 18 a ja 24

Nie wierzę.

badboygreen, udzielanie Ci tutaj jakichkolwiek rad i komentarzy nie ma sensu, bo do Ciebie nie dociera absolutnie nic z tego, co dziewczyny piszą. Po przeczytaniu tej całej rozmowy pomyślałam, że nie możecie mieć więcej niż 16 lat. Po przeczytaniu wszystkich Twoich wypowiedzi jestem pewna, że nie macie.

Chcesz odpowiedzi na pytanie, czy z tej rozmowy wynika czy ona Cię zdradziła, i nic więcej? Ok, proszę bardzo. Z tej rozmowy nic takiego nie wynika. Zadowolony? Wynika oczywiście wiele innych rzeczy dotyczących Ciebie, jej i waszego związku, które już zostały zresztą tutaj napisane wiele razy, ale to Ciebie najwyraźniej nie interesuje.
napisał/a: badboygreen 2014-05-05 18:49
Może nie dorosłem do dojrzałego związku ale nie jest to pierwszy w którym jestem a z czasem człowiek staje się bardziej nie ufny i podejrzliwy każdy związek czegoś uczy i wątpię czy kiedy kolwiek komuś będę potrafił zaufać, ale mniejsze z tym.
Co waszym zdaniem powinienem teraz zrobić w takiej sytuacji która mi się przydarzyła ?
napisał/a: dr preszer 2014-05-05 19:11
Yyyy, koleś a gdzie jest napisane, że ona wyszła z innym gościem ? Jak jesteś z Wrocka to przynosisz miastu hańbę na forum krajowym.
napisał/a: badboygreen 2014-05-05 19:23
Przeczytaj jeszcze raz bo chyba nie czytałeś z zrozumieniem.
Napisała "wyszłam do niego w twojej sprawie"
napisał/a: KokosowaNutka 2014-05-05 19:28
Ktos nas wkreca. Nie mozna byc takim durniem.

Hmmm.
napisał/a: badboygreen 2014-05-05 19:40
Durniem ? po czym to stwierdziłaś ?

[ Dodano: 2014-05-05, 19:46 ]
Widzę ludzi że nie rozumiecie mojego problemu.
Jedyne co od was wymagam to opinij na temat tamtej rozmowy a nie tych wypowiedzi bo widzę że temat zmierza w zupełnie innym kierunku niż jest napisany
napisał/a: e-Lena 2014-05-05 20:18
badboygreen, niepotrzebnie podkręcałeś atmosferę, więc wyszło jak wyszło.

Zapytałeś o to czy dziewczyna Cię zdradziła i wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że na podstawie przytoczonej przez Ciebie rozmowy nie jesteśmy w stanie tego ocenić, bo jaka była prawda wie tylko Twoja dziewczyna. I w tej kwestii nasze zdanie z pewnością się nie zmieni.

Pytasz o to, co powinieneś zrobić w tej sytuacji - odpowiem Ci najszczerzej jak mogę, chociaż odpowiedzi też już się pojawiły - jeżeli nie ufasz swojej dziewczynie to ją zostaw. W przeciwnym razie zamiast związku będziesz miał cyrk i patologię, czyli to, co masz teraz. Daj jej dorosnąć, niech spotyka się z kim chce i jak chce i niech będzie szczęśliwa z kimś, kto - na tym etapie emocjonalnego rozwoju - będzie zapewniał jej to, czego potrzebuje.

Ty z kolei zajmij się sobą, bo masz wiele do przepracowania - potrzebę kontroli i potrzebę zapewniania sobie emocjonalnej karuzeli wespół ze swoją opinią na temat dziewczyn (bo z kobietami nie miałeś jeszcze kontaktu). Uwierz mi, że nie wszystkie obrabiają tyłki swoim partnerom i nie wszystkie zachowują się tak, jak Twoja obecna dziewczyna. W myśl powiedzenia "jak sobie pościelisz tak się wyśpisz" - jaką wybierzesz sobie dziewczynę, taki będziesz miał związek. Jeżeli będziesz despotą, Twoje związki będą wyglądały tak jak teraz.

I na koniec będzie biblijnie -pamiętaj, że to nie my Cię wybraliśmy, ale Ty wybrałeś nas, wiec Twoje zarzuty są bezpodstawne.
napisał/a: Valkiria_ 2014-05-05 20:19
To ty nie rozumiesz co my do ciebie piszemy... Ta cala sytuacja którą opisujesz - jeśli nie jest farsą to jest totalna patologią. Tyle w temacie.
napisał/a: badboygreen 2014-05-05 20:37
e-Lena Dzięki wystarczy mi na dziś zrozumiałem że nie warto w tym dłużej siedzieć i czas sobie znaleźć kogoś kto będzie odpowiedni dla mnie a nie szukała osoby która mnie zastąpi

KONIEC TEMATU!
napisał/a: Annie 2014-05-07 09:27
Ja, tak jak i Kokoska uważam, że to jest wkrętka i wredne trollowanie.
W głowie mi się nie mieści, żeby ktoś mógł być AŻ TAK durny, nierozgarnięty i mało inteligentny. :/

badboygreen napisal(a): KONIEC TEMATU!


Zawsze mnie bawi, kiedy to piszą :)

Koniec tematu kolego będzie wtedy, kiedy moderacja go zamknie albo wtedy, kiedy wszyscy się nim znudzą.
napisał/a: devilkax 2014-08-09 14:42
badboygreen, matko kochana, jakas paranoja i dziecinada.
smoczusie dzieciusie i do przedszkolcia ! Dzieciom sie zachcialo latac i r,.chac pokatnie a potem zdrady wyssane z hu, wie czego . -.-
napisał/a: kasiasze 2014-08-09 22:47
devilkax, matko kochana - temat z .. maja! Autor pewnie tu od miesięcy nie zagląda. Zwracaj uwagę na daty :)