Rzuciła mnie dla innego :(

napisał/a: Darek2035 2015-02-16 21:10
Witam chcialbym opowiedzieć o moim związku ale bede sie streszczał poznalem na poczatku 2013 roku dziewczyne w styczniu najpierw pisalismy ze soba póżniej od czerwca 2013 roku zaczeliśmy się spotykac od sierpnia 2013 postanowlismy być ze sobą oboje tez doświadczylismy w poprzednich związkach zdrady bylismy zrażeni na punkcie zdrady, bo oboje bylismy wrażiliwi. Często rozmawialismy na temat zdrady tez i krytykowalismy ją nienawidzilismy poprostu zdrady! częśto tez w naszym związku pojawiały się pytania typu czy się spotykasz z kims oprocz mnie ona też zadawała takie pytania ja się nie spotykałem ona tez zaprzeczła ze sie nie spotyka.W 2014 roku gdzieś w pażdzierniku jeden koles do mnie napisał i podał mi nr do niej bo ja z nia byłem pokłócony i ona zmieniła nr i się nie odzywała. Zdzwiłem się że jakiś koleś podał mi do niej nr bo go nie znałem zaczełem wypytywac go o wszystko, on mowił że spotykał się z nia od kilku miesięcy ale nic nie było miedzy nimi mówił ten koleś, że ta moja dziewczyna jest egoistką, że jest narcystyczna itp nie miał dobrej opini o niej potem mi powiedział, że napisała do niego smsa żebym spadał bo zakochała się w innym kolesiu i powiedział mi jak się ten koleś nazywa. Sprawdziłem na facebooku zobaczyłem jak wyglada.Odrazu do niej napisałem ale ona zaprzeczała wszystkiemu. Pare dni pózniej poszedłem na targ bo ona pracowała na targu i sprzedawała odzież. a tu patrze a ona z tym kolesiem jestco ponoc sie w nim zakochała mega sie wkurzyłem a zarazem mi się cholernie smutno zrobilo stałem i sie patrzylem, a ona nic nawet czesc nie powiedziała potem twierdziała że to jej kolega ale po jakimś czasie szedłem kolo niej domu a ona na klatce z tym fagasem sobie gada i wszedł ten koles z nia do domu.A dzis zobaczyłem zdjęcie razem z tym kolesiem jak się tula na zdjęciu na facebooku i status w zwiazku maja mega mnie to boli nie wiem co robić nie jem w ogóle, popadam w depresje. ona mnie cholernie zraniła ;( co myślicie o niej?
napisał/a: e-Lena 2015-02-16 21:56
Rozumiem, że ludzie piszą tu pod wpływem różnych emocji, ale naprawdę mogłeś przeczytać swoją wiadomość zanim kliknąłeś "wyślij". Interpunkcja na chybił-trafił i potok nie powiązanych ze sobą zdań naprawdę nie ułatwiają sprawy.

Aż chce się czasami krzyknąć: "piłeś? Nie pisz".
napisał/a: Darek2035 2015-02-16 22:24
No ok już poprawiłem pisownie.
napisał/a: Rooda666 2015-02-16 22:36
Darek2035 napisal(a):No ok już poprawiłem pisownie.
no chyba nie.
napisał/a: Darek2035 2015-02-16 22:39
Masakra co za ludzie zamiast pomóc to krytykują!

[ Dodano: 2015-02-18, 15:42 ]
Spoko forum widze, dzięki za wsparcie