Czy można skutecznie wykryć zdradę ?

napisał/a: dawiddd 2015-03-12 10:42
Mam pewne podejrzenia co do niewierności mojej żony, jednak bez konkretnych dowodów nie mogę jej niczego zarzucić. Nie mam czasu żeby za nią chodzić, a wynajęcie prywatnego detektywa to zbyt kosztowny biznes. Dlatego, tak się właśnie zastanawiam czy istnieją jakieś proste i skuteczne sposoby na wykrycie zdrady. Macie może jakieś ?
napisał/a: annaestera 2015-03-12 11:29
Żyjemy w XXI wieku, wydaje mi się, że teraz ciężko jest cokolwiek ukryć przed światem. Masz mnóstwo elektronicznych urządzeń, za pomocą których na pewno skutecznie wykryjesz zdradę. Poczynając od GPS-ów wbudowanych w telefonach, a kończąc na urządzeniach dzięki którym możesz kontrolować czyjeś działania na komputerze. Wachlarz możliwości jest spory, jeśli już te najprostsze rozwiązania typu obserwacja zachowań żony nie wystarczają.
napisał/a: janekmas 2015-03-12 12:39
Ja jakiś czas temu byłem w podobnej sytuacji. Miałem pewne przeczucie, że narzeczona ma kogoś na boku. Jednak za każdym razem jak o to pytałem to się wypierała. Wtedy stwierdziłem, że nie mam zamiaru robić z siebie dalej idioty i zakupiłem sprzęt, za pomocą którego mogłem monitorować jej laptopa. Na swojego maila dostawałem wszelkie zrzuty ekranu, historię odwiedzin stron, wiadomości z portali społecznościowych jakie do niej przychodziły. Powiem ci, że nie żałuje, że się na coś takiego zdecydowałem. Dzięki ewidentnym dowodom mogłem pierwszy zakończyć nasz związek.
napisał/a: dawiddd 2015-03-12 14:10
janekmas napisal(a): Wtedy stwierdziłem, że nie mam zamiaru robić z siebie dalej idioty i zakupiłem sprzęt, za pomocą którego mogłem monitorować jej laptopa. /quote]

Wydaje mi się, że masz sporo racji, lepiej zrobić z tym coś od razu. Przejrzałem kilka stron i znalazłem taki [reklama usunięta], jeśli sam taki kupiłeś to możesz się ze mną podzielić informacjami, czy taki jest dobry ?