ach kobiety...

napisał/a: majka1986 2014-10-24 10:50
enhunter napisal(a): która nigdy nie będzie miała styczności z Twoją "ekipą" rozpusty. Nie dźwignie tego :)
jednak są tu normalni ludzie

[ Dodano: 2014-10-24, 10:52 ]
KokosowaNutka napisal(a):Jedne do pukania, inne do kochania... hipokryzja ;)
Plusik!!!
Albo chcesz się ustatkować i znaleźć ta jedyną, albo spędzasz czas na zabawie i przelotnych romansach. Połączenie tych dwóch rzeczy raczej nie wyjdzie Ci na dobre
napisał/a: dr preszer 2014-10-24 10:57
KokosowaNutka napisal(a): Jedne do pukania, inne do kochania... hipokryzja ;)


Życie. Tak jak każdy chce paska z przebiegiem mniejszym niż 200 tyś km ale każdy chce jeździć :)

majka1986 napisal(a):raczej tępy


Oj Majka, Majka.

majka1986 napisal(a):Plusik!!!
Albo chcesz się ustatkować i znaleźć ta jedyną, albo spędzasz czas na zabawie i przelotnych romansach. Połączenie tych dwóch rzeczy raczej nie wyjdzie Ci na dobre


Oj tam. Przecież nowa dziewczyna nie będzie wiedziała co robił w przeszłości a wiele użytkowniczek tego wręcz jest za tym aby na takie pytania nie odpowiadać :).
napisał/a: enhunter 2014-10-24 11:00
majka1986 napisal(a):
[ Dodano: 2014-10-24, 10:52 ]
KokosowaNutka napisal(a):Jedne do pukania, inne do kochania... hipokryzja ;)
Plusik!!!


No zaraz, zaraz, bo czegoś nie rozumiem.

Jedne do pukania, inne do kochania.

Czy chwilę temu na innych tematach nie był poruszany temat tego, że żeby pójść do łóżka i zdradzić swojego partnera wcale nie musi być to oznaką braku kochania partnerki?

To, że akurat ja mam takie podejście i zasady, że daje kopa w dupsko jak nawet tylko śmierdzi mi zdradą, nie zdradzam i kompletnie tego nie toleruję, to z tego co forumowicze tutaj piszą, są osoby które to rozumieją i potrafią wybaczyć.

dr napisal(a):Oj tam. Przecież nowa dziewczyna nie będzie wiedziała co robił w przeszłości a wiele użytkowniczek tego wręcz jest za tym aby na takie pytania nie odpowiadać :).


Zapomniałeś dodać szereg zazdrosnych dziewczyn, poznanych podczas rozpusty, które mają niewyparzoną gębę i ponadczasową chęć upokorzenia konkurencji.
U mnie moja była zrobiła nawet wywiad środowiskowy z moją matką i siostrami na temat jej poprzedniczki. Ładne bagno zrobiłem jak się dowiedziałem, że się wypytuje o relacje z kimś, kto nie ma już znaczenia. Na c**j się pytam?
napisał/a: majka1986 2014-10-24 11:01
enhunter napisal(a):Jeżeli robisz sobie okres rozpusty i pukania lasek, to szczerze polecam, jak już zechcesz się ustatkować to znaleźć sobie dziewczynę, która nigdy nie będzie miała styczności z Twoją "ekipą" rozpusty.
o tym mówię.
napisał/a: KokosowaNutka 2014-10-24 11:09
enhunter, z ta hipokryzja chodzilo mi o osoby, ktore szukaja uczciwej, porzadnej partnerki z 'jak najmniejszym przebiegiem' a sami w niektorych chwilach swego zycia robili dokladnie na odwrot robiac na dobra sprawe z samych siebie kogos do pukania. Rozumiesz? Chodzilo mi o te grupe ludzi niby swietych i wymagajacych Bog wie co od partnera a majacych samemu rozne podejrzane epizody.

To o czym mowimy w innym temacie to inna sprawa dotyczaca innej grupy ludzi i innego problemu, dlatego moze to wyglada teraz jakbysmy przeczyly same sobie.
napisał/a: majka1986 2014-10-24 11:12
enhunter napisal(a): że żeby pójść do łóżka i zdradzić swojego partnera wcale nie musi być to oznaką braku kochania partnerki?
Są rożni ludzie i rożne zdrady. Co innego smsy czy jednorazowy skok w bok, a co innego romans z kimś. Każda boli tak samo, ale to dwie rożne kategorie. Choć nie twierdzę, że smsy czy jednorazowy skok w bok należy wybaczać to naprawdę zależy od danych ludzi i sytuacji w jakiej do tego doszło.
napisał/a: dr preszer 2014-10-24 11:18
enhunter napisal(a):Zapomniałeś dodać szereg zazdrosnych dziewczyn, poznanych podczas rozpusty, które mają niewyparzoną gębę i ponadczasową chęć upokorzenia konkurencji.


W dużym mieście ten problem nie występuje :)
napisał/a: enhunter 2014-10-24 11:22
dr napisal(a):
W dużym mieście ten problem nie występuje :)


Miasto jest dużo większe niż facebook. Nawet sobie nie zdajecie sprawy ile przez to gówno związków się posypało :D
napisał/a: majka1986 2014-10-24 11:27
dr preszer, świat jest mniejszy niż myślisz!
napisał/a: dr preszer 2014-10-24 11:37
majka1986 napisal(a):dr preszer, świat jest mniejszy niż myślisz!


Czy ja wiem :). To raczej split zdarzeń może coś namieszać :). Poza tym przecież możesz powiedzieć, że laska Cię z kimś pomyliła.

enhunter napisal(a): Miasto jest dużo większe niż facebook. Nawet sobie nie zdajecie sprawy ile przez to gówno związków się posypało :D


Ale to chyba przez łatwy kontakt z innymi, chętnymi laskami :)
napisał/a: majka1986 2014-10-24 11:40
dr napisal(a):Ale to chyba przez łatwy kontakt z innymi, chętnymi laskami :)
zawsze może się okazać, że laska liczyła na cos więcej niż jedną noc, a ty ją zraniłeś...
napisał/a: dr preszer 2014-10-24 11:50
majka1986 napisal(a):
zawsze może się okazać, że laska liczyła na cos więcej niż jedną noc, a ty ją zraniłeś...


No właśnie dlatego nie podaje się swojego maila połączonego z fejsem a na imprezie jak panna Ci gałkę poleruje to też nie podajesz swoich danych :D. Na takie akcje to tylko prepaid :)