Pomocy.. Jak ją odzyskać.. ? Nie mam juz sił..

napisał/a: bartek43052 2014-10-11 15:18
Witajcie.. Mam problem..
Na początku wakacji poznałem kobietę, dwa lata młodsza ode mnie, ja mam 25 lat.. W tym czasie ona była w związku z chłopakiem, lecz od wiosny nie dogadywali się, on nie miał dla niej czasu i ich związek był w rozpadku.. Zaczęła się ze mną spotykać, spędzaliśmy ze sobą mnóstwo czasu.. Gadalismy ze sobą nawet do 4 rano.. Mówiła że jestem niesamowitym meżczyzną, że uwielbia ze mną rozmawiać, spędzać czas.. mielismy takie same zachcianki.. Ten chłopak się dowiedział że ona się spotyka ze mną i ją rzucił, zaczął wyzywać itp.. Byliśmy ze sobą całe wakacje, wspólne wyjazdy wychodzenie do znajomych, każda noc spędzona wspólnie.. mówiła że jest jej ze mną bardzo dobrze,, polubiła moich rodziców znajomych.. Pytałem ją czy czuje coś do byłego.. ona mówiła że nie.. Lecz przez cały nasz związek spotkała się z nim ze 4 razy zeby pozakańczać i pozamykać wspólne sprawy .. Co ważne nie byliśmy w "związku" przez cały ten czas.. ona raz mi mówiła że nic z tego nie będzie.. czasami też myślała że to może być to i moge być tym jedynym.. No i teraz o moim problemie.. Ona jednak czuje jeszcze coś do tego chłopaka, byli ze sobą 3 lata, lecz ona juz raz go zdradziła ze swoim byłym, teraz znowu zrobiła to ze mna.. czyli już dwa razy go zdradziła.. powiedziała że bedzie o niego walczyć i nie może się ze mną kontaktować, spotykać itp.. poprostu koniec.. przepraszała mnie.. ja na początku popełniłem troche błędów bo mówiłem zeby mnie nie rostawiała że mi zależy.. Ale ja dałem jej wolną rękę i żeby zrobiła co zechce.. i zeby zapomniała o mnie..

Ja teraz się nie odzywam.. juz prawie dwa tygodnie.. lecz ona też nic nie pisze..
Lecz ostatnio zauważyłem że jeździ samochodem koło mojego domu i miejsca pracy i rozmawia z moim bratem.. Czy to może być z tęsknoty?

Co mam dalej robić.. ? Proszę o pomoc..
napisał/a: errr 2014-10-11 15:31
po co Ci taka dziewczyna? nie stać Cię na kogoś kto nie zdradza?
ceń się człowieku.
bartek43052 napisal(a):Co mam dalej robić.. ?

podziękować jej, że podjęła za Ciebie tą ważną dla Twojej przyszłości decyzję bo sam byś tego nie potrafił zrobić...
napisał/a: Valkiria_ 2014-10-11 15:34
Po co ci taka laska... Rasowy ku#wiszon... Autostrada A4 między nogami i pewnie cały "atlas grzybów". Adrenalinę napędza jej bzykanie się raz z jednym, raz z drugim, rozstania, powroty, a przypuszczam że wielu rzeczy o niej jeszcze nie wiesz. Dzi#ka to zawód, ku#wa to charakter.
Jak się z kimś jest to się nie zdradza. Jak z osobą z którą jesteśmy jest nam źle, to ładnie mówimy do-wi-dze-nia i idziemy szukać swej krainy wiecznej szczęśliwości przy kimś innym. Proste? Owszem. Jak widać nie dla wszystkich.

Niby to kobiety lubią bedbojow a potem płaczą, że faceci to świnie.
Ale mężczyźni niczym im nie ustępują. Sami szukają tandety i się nią zadowalaja by później płakać, że każda baba to szmata...
napisał/a: bartek43052 2014-10-11 15:39
Tak myślałem że będziecie o tym tak mówić..
Ale ja nie potrafię bez niej żyć..
Pomóżcie.. Jak mógłbym ją odzyskać?
napisał/a: errr 2014-10-11 15:51
powiedz, że nie przeszkadza Ci bycie tym drugim.
napisał/a: prameneven 2014-10-11 15:52
Generalnie po pierwsze wszelkie zapewnienia kobiety w stylu "Jesteś niesamowitym mężczyzną" traktowałbym podejrzanie, bo kobieta tym samym albo ujawnia swój kompleks niskiej wartości, albo nie mówi tego co do końca myśli i zostawia sobie furtkę. Z twojego opisu wynika, że jest to raczej drugi przypadek.

"ostatnio zauważyłem że jeździ samochodem koło mojego domu i miejsca pracy i rozmawia z moim bratem.. Czy to może być z tęsknoty?"

Raczej kolejny przypadek.

Większość kobiet (te które nie walczą o opiekę), żyje zazdrością, na zasadzie, że wyżej cenią tego mężczyznę, co do którego są pewne, że może mieć wiele kobiet. Znajdź sobie inną, albo kilka innych, pokaż się z którąś kobiecie na której ci zależy i masz finał. Od biedy możesz do tego wziąć nawet kobietę z agencji, ale żeby nie wyglądała za bardzo "profesjonalnie" :)
napisał/a: bartek43052 2014-10-11 16:01
Tamten chłopak jej nie chce.. A ona prawie co dzień przyjeżdża do mojej miejscowości, rozmawia z moim bratem, pyta co u mnie.. Stoi w miejscach w których ja mogę być lub przejeżdzać..
napisał/a: errr 2014-10-11 16:03
i o czym to świadczy?
wiesz czy mam to napisać?

[ Dodano: 2014-10-11, 16:06 ]
prameneven napisal(a):Generalnie po pierwsze wszelkie zapewnienia kobiety w stylu "Jesteś niesamowitym mężczyzną" traktowałbym podejrzanie, bo kobieta tym samym albo ujawnia swój kompleks niskiej wartości, albo nie mówi tego co do końca myśli i zostawia sobie furtkę.
gdzieś te pierdy wyczytał?
napisał/a: bartek43052 2014-10-11 16:13
No napisz.. O czym może to świadczyć?
napisał/a: errr 2014-10-11 16:37
jakby to npisał presier- będziesz jej drugim bolcem.
Zawsze drugim i tylko drugim.
Będziesz skakał, płaszczył się, poniżał i nadal będziesz tylko tym drugim.
Aż wreszcie zmądrzejesz i wpadniesz tutaj wypisując, że wszystkie kobiety to [CENZURA!]. A wtedy ja Ci napiszę, że [CENZURA!] jest ta, za którą tak latałeś, płaszczyłeś się i poniżałeś. I że masz to czego tak pragnąłeś- być drugim jakiejś [CENZURA!].
napisał/a: Valkiria_ 2014-10-12 12:14
Mężulo zapuścił właśnie na YT mega nutę. Gdy wsłuchalam się w słowa doszłam do wniosku że muszę ją umieścić w tym temacie...


https://www.youtube.com/watch?v=eRZ5NcEJNLY&app=desktop
napisał/a: KokosowaNutka 2014-10-13 09:43
Dziewczyny opanujcie sie troche z tym slownictwem