problem z powrotem byłej

napisał/a: raemorris 2014-09-26 15:15
Witam Panowie i Panie
Mam ogromny problem. Otóż 2 miesiące temu zerwała ze mna była dziewczyna , z która bylem ponad 2 lata . Związek jak związek - bywało lepiej i gorzej. W momencie kiedy wydawało mi sie ze jest lepiej nagle z dnia na dzień powiedziała , że sie wypaliła i nie moze mi nic zaoferować . To był dla mnie szok. Popełniłem błąd bo przez pierwszy miesiać płaszczyłem się przed nią . Przepraszałem , mówiłem ,że sie zmieniłem itp. W koncu po jakimś czasie powiedziała mi , że powinniśmy zerwać narazie kontakt bo nie moge sobie poradzić z tą sytuacja. Przystałem na to i przestałem się w ogóle kontaktować po czym ona po niespełna tygodniu nalegała na spotkanie. Wiec poszedłem się z nia spotkać i było jakoś tak inaczej . Jakby po koleżensku ale na koncu na pożegnanie mnie na chwile przytuliła po czym wsiadła do autobusu i jeszcze potem mi pomachała z takim dziwnym wyrazem twarzy (jakby smutnym) . Ja wyjechałem już do swojego miasta na studia i czekam aż ona dojedzie . Jeszcze przed moim wyjazdem mielismy sie spotkać ale specjalnie nic nie pisałem . Ona napisała potem z jakby małymi pretensjami ze chyba tak miało być , że sie nie spotkamy , a pozniej pare dni temu jak szybko zakonczylem pisanie z nia SMS odpisała ze jakos nie moze złapać kontaktu. Ogólnie laska udaje tez taka szaloną singielke , ze chce poznawac teraz ludzi i ze pomoże jej w tym przebojowość . Niby pokazuje mi jak to jest jej dobrze być samej. Nie wiem jakie kroki podjąć jak przyjedzie .. Czy znowu do niej podbijać tak zeby to widziała czy po prostu olać . Boje sie , ze pozna wiele nowych osób z racji tego , że idzie dopiero na pierwszy rok .. .Co doradzicie , jaka jest wasza opinia ?
napisał/a: 1121 2014-09-26 19:50
raemorris, jeśli rzuciła Cię dziewczyna i chciałbyś ugrać cokolwiek to musisz ją olać. Problem polega na tym, że już popełniłeś błąd i się przed nią płaszczyłeś, przez co straciłeś w jej oczach. Moim zdaniem jesteś spalony.
napisał/a: raemorris 2014-09-27 10:23
no wiem ,że popełniłem spory bład płaszczac sie przed nią na poczatku .
napisał/a: Kamilas92 2014-09-27 13:59
Błąd popełniłeś, ale nie wszystko stracone moim zdaniem. Jak teraz ją olejesz to możesz coś jeszcze ugrać. Sprawy trochę komplikuje fakt że dziewczyna pozna dużo nowych ludzi i raczej nie będzie się nudzić przez pierwsze miesiące studiów, tym bardziej że chce być "przebojowa" jak to napisałeś.
napisał/a: raemorris 2014-09-29 15:04
Wczoraj widzialem sie z nia po ponad 2 tygodniowej przerwie i była albo zmeczona albo smutna. Ogólnie mówiła , że sie nudzi i raczej ta ochota na imprezowanie jej mineła . Czuje ze wraca do swojego dawnego trybu życia czyli spedzania dnia w ksiązkach
napisał/a: dr preszer 2014-10-03 08:46
Jeśli raz zerwała to jak się zejdziecie to znowu zerwie. Niestety tak to działa.