Prosze o pomoc

napisał/a: mikikowal 2014-02-12 12:11
Witam!
Jestem Mikołaj mam 18 lat, jestem 3 dni po rozstaniu, nie wiem co mam zrobić ze sb. Mozę zabrzmi to głupio ale miałem kilka dziewczyn, z którymi najdłużej znajomość trwała dwa Msc. Bylem z 16 letnia dziewczyna, zerwała po 1 miesiącu ze mną bo jestem za wrażliwy i jej mocno słodzę i stale mowie ze ja kocham.... Chce przyjaźni ale ja tak nie umiem żyć... nie traktuje mnie jak brata tylko jak przyjaciela.... . Przez to wszystko zacząłem mieć problemy ze zdrowiem. Mama maturę w tym roku, nie mam pieniędzy na korki, nie umiem nawet się skupić, zapomnieć o niej, śni mi się po nocach....Płacze po nocach, nawet jak bylem u niej to miałem świeczki w oczach.... dochodziło nawet do tego ze zacząłem się z mojej głupoty ciąć się ..... Nie odezwałem się do niej..... Nie wiem czy zerwać ta znajomość. Ale myślę ze prawie każda dziewczyna się patrzy na wygląd, nie jestem ładny.... zbliżają się walentynki a ja cóż jestem sam... przyjaciele nawet tez mnie zostawili na rodzinę tez nie mam co liczyć... Jak myślicie powinienem się zmienić, nie być wrażliwy., każda traktować jak szmatę, wykorzystać i zostawić ?? i czy jesli teraz jestem sam to musze sie pogodzic z tym ze potem tez bd, mieszkam na wsi, dziewczyna mieszkala ode mnie 40 km a w mojej okolicy nie ma takich normalnych...
napisał/a: pablo3z 2014-02-12 15:23
muszę odszyfrować częśc postu żeby go zrozumieć, więc tylko potwierdź:
sb = sobą;
msc = miesiąc/miesiące;
bd = będę;
??
napisał/a: bro1 2014-02-12 15:58
Pablo :) Widać, że nie masz gimbazy w domu, bo łapałbyś takie skróty :D A wiesz, że oni niekiedy tego nawet w mowie używają? :D Jak to pociesznie brzmi :D

A co do autora tematu: W tym roku masz maturę. Zakasaj rękawy i do książek. Nie marudź o korkach, że nie ma na nie kasy, tylko książki, zeszyt, ewentualnie google.pl i zakuwaj. I tym się zajmij. A cała reszta z czasem się rozwiąże sama.
napisał/a: pablo3z 2014-02-12 17:41
Bro ma rację, laska nie zając, nie ucieknie. A jak nie ta to inna. A jak nie umiesz z nią utrzymywać kontaktu, to go zerwij. Matura jest ważniejsza ;) Pociśnij to na 100% i tyleż.

Bro, niby mam brata i siostrę ale gimbazjum to to już nie jest :P Wiem że tak niektórzy piszą i mówią ale mnie to jakoś niszczy xD