Zmiana charatkeru po pierwszym razie

napisał/a: dsadsa 2014-09-25 15:51
Byłem z dziewczyna rok czasu w tym czasie jak w każdym związku były kłótnie ale zawsze sie dogadaliśmy i to był badzo dobry zwiazek i doszło do tego że Ona straciła dziewictwo, około miesiąc po tym zauważyłem że coś się u niej zmieniło, zostawiła mnie twierdząc że jej charakter się zmienił.
Co mam zrobić proszę o rade nie zamierzam odpuści
napisał/a: KokosowaNutka 2014-09-25 17:36
Ale z Toba to dziewictwo stracila? Bo tak dziwnie to opisales
napisał/a: 1121 2014-09-25 17:42
Właśnie. Byłeś przy tym, jak to dziewictwo traciła ? Ile macie lat ?
napisał/a: dsadsa 2014-09-26 15:01
112 napisal(a):Właśnie. Byłeś przy tym, jak to dziewictwo traciła ? Ile macie lat ?

Ze mną je straciła więc logiczne że przy tym byłem, ja mam 20 lat Ona 18
napisał/a: e-Lena 2014-09-26 18:23
wacek11 napisal(a):Ze mną je straciła więc logiczne że przy tym byłem, ja mam 20 lat Ona 18

Twój sposób argumentacji pozbawiony jest logiki, więc to co dla Ciebie jest oczywiste, dla osób, które nie wiedzą o co Ci chodzi jest mniej oczywiste.

Niechlujnie rzuciłeś kilka niewiele mówiących zdań, więc nie dziw się, że ludzie dopytują, chcąc wiedzieć co miałeś na myśli.
napisał/a: dsadsa 2014-09-26 19:31
Ok, napisałem nie zrozumiałe, ze mną straciła dziewictwo i jak stwierdziła zmienił sie jej charakter i juz jej na mnie nie zależy o to chodzi mi w pytaniu czy takie cos się zdarza czy jest to normalne czy jeszcze mogę cos zrobić żeby to naprawić
napisał/a: 1121 2014-09-26 19:47
wacek11, charakter człowieka się nie zmienia, a już na pewno nie z dnia na dzień. Albo to był dłuższy proces, który przygapiłeś, albo ona nie komunikuje, że coś jej nie odpowiada. To, co wiemy dzisiaj to że sprzedała Ci tanią wyssaną z palca bajeczkę, żeby Cię spławić. Daj sobie spokój, lepiej na tym wyjdziesz.
napisał/a: Blanka:) 2014-09-26 20:26
112 napisal(a):charakter człowieka się nie zmienia
osiemnastolatce może się zmienić. Może nie do końca charakter, ale na pewno może jej się tak odmienić, że nie ma ochoty być z kimś, z kim była wcześniej.