Moj narzeczony nie chce ślubu...

napisał/a: errr 2013-09-18 10:25
Valkiria zmieniła nick?
napisał/a: Escherichia1 2013-09-18 10:28
errr, proszę nie robić OT'a.
napisał/a: KokosowaNutka 2013-09-18 11:50
Różyczka88 napisal(a):Tak czytam Wasze wpisy i wydaje mi się, że jednak coś jest nie tak.

Ale co jest nie tak bo nie rozumiem?
napisał/a: Valkiria_ 2013-09-18 18:04
err, wiek się zgadza, region nie bardzo.
Nie bawię się w multiusera, ani nie zamierzam loży szyderców przekonywać do swoich racji, bo to bez sensu.
Ja z moim eks- z którym NIE mam dzieci, gwoli uściślenia- byłam 4 lata. I nie. Nie naciskałam go pod tytułem "ślub albo do widzenia". Bo po co.
Z obecnym pobieramy się za 3 dni, po pół roku znajomości- również NIE z powodu, że jestem w ciąży, ponieważ w brzuchu, poza tłuszczem, nie posiadam niczego. Bierzemy ślub bo się kochamy a nie z powodu rychłego rodzicielstwa.
I tyle gwoli wyjaśnienia, gdy się już nadarzyła okazja wypowiedzenia się w kwestii która została zamknięta w innym temacie wraz z nim samym.
A tak w ogóle, to mam nadzieję, że chociaż co poniektórzy userzy mieli przedni ubaw obstawiając zakłady po jakim czasie się rozwiedziemy, ile mam dzieci, z iloma facetami, w której jestem ciąży i domniemywań na temat mej głupoty.

Dziękuję, to wszystko. Przepraszam za pociągnięcie OT.
napisał/a: Escherichia1 2013-09-19 11:15
Proszę o powrót do tematu.
napisał/a: dunia1 2013-10-16 12:12
Ci mężczyźni... wieczny problem z zaangażowaniem sie "na piśmie"
napisał/a: Giordani 2013-10-16 14:14
dunia napisal(a):Ci mężczyźni... wieczny problem z zaangażowaniem sie "na piśmie"



Rozmawiałam z chłopakiem i spytałam się dlaczego niektórzy mężczyźni się oświadczają szybko a inni późno. Prawda jest taka, że żadem mężczyzna nie chce ślubu, kojarzycie teksty jakimi tatusiowie karmią swoich synków "nigdy się nie żeń" "widzisz ten palec serdeczny? jak będziesz dorosły będziesz wiedzieć co z nim zrobić, popukać się po głowie jeśli będziesz chciał wziąć ślub"

Dlaczego wiec to robią - dlaczego mężczyźni biorą ślub? bo kobiety tego chcą, żaden mężczyzna nie chce brać ślubu ale robi to bo kocha swoją kobietę i jeśli widzi że ona również tego chce to czemu nie. Dowiedziałam się również że jak facet dorośnie do ślubu i akurat "ma pod ręką kobietę" to się oświadcza. Jakie to dołujące....

Normalnie straciłam wiarę w mężczyzn że biorą ślub bo sami tego chcą .
napisał/a: Rooda666 2013-10-16 18:34
Giordani napisal(a):Prawda jest taka, że żadem mężczyzna nie chce ślubu,


Giordani napisal(a): żaden mężczyzna nie chce brać ślubu


Do zapamiętania: to, że Twój facet jest idiotą nie świadczy o tym, że wszyscy nimi są :)
napisał/a: lisbeth871 2013-10-16 18:51
Giordani napisal(a):dlaczego mężczyźni biorą ślub? bo kobiety tego chcą

kobiety chcą zaręczyn, a jakoś niektórzy panowie z tym zwlekają... Więc jak to jest zdaniem twojego partnera?

Giordani napisal(a):jak facet dorośnie do ślubu (...)to się oświadcza.

no to chyba niektórzy chcą tego ślubu

Nie wiem jak inni, ale mój oświadczył się z własnej, nie przymuszonej woli, sam chce ślubu, założenia rodziny
napisał/a: Giordani 2013-10-16 19:14
Lily Luna napisal(a):
Giordani napisal(a):Prawda jest taka, że żadem mężczyzna nie chce ślubu,


Giordani napisal(a): żaden mężczyzna nie chce brać ślubu


Do zapamiętania: to, że Twój facet jest idiotą nie świadczy o tym, że wszyscy nimi są :)



Jak tak się zastanawiam to rzeczywiście mój facet jest idiotą, nic dziwnego że będę czekać "aż dorośnie" nie wiadomo ile... Tylko ciekawe czy jak się w końcu oświadczy to będzie ze względu na to że on tego chce czy "bo dojrzał do tej decyzji i akurat ja jestem z nim"


Najgorsze jest w tym wszystkim to, że wiem że to co mój chłopak mówi to nie prawda. Niektórzy mężczyźni chcą wziąć ślub nie dlatego, że kobieta chce, ale dlatego że oni tego też chcą.
Kurde jakie to smutne że takie zdanie ma mój chłopak o małżeństwie...
napisał/a: martah94 2013-10-21 10:40
Giordani napisal(a):Najgorsze jest w tym wszystkim to, że wiem że to co mój chłopak mówi to nie prawda. Niektórzy mężczyźni chcą wziąć ślub nie dlatego, że kobieta chce, ale dlatego że oni tego też chcą.
Kurde jakie to smutne że takie zdanie ma mój chłopak o małżeństwie...

Nie jestem tu długo i nie czytałam poprzednich wpisów, więc pozwól, że zapytam - jesteście zaręczeni?
napisał/a: KokosowaNutka 2013-10-21 10:44
Giordani napisal(a):
Rozmawiałam z chłopakiem i spytałam się dlaczego niektórzy mężczyźni się oświadczają szybko a inni późno. Prawda jest taka, że żadem mężczyzna nie chce ślubu, kojarzycie teksty jakimi tatusiowie karmią swoich synków "nigdy się nie żeń" "widzisz ten palec serdeczny? jak będziesz dorosły będziesz wiedzieć co z nim zrobić, popukać się po głowie jeśli będziesz chciał wziąć ślub"

Dlaczego wiec to robią - dlaczego mężczyźni biorą ślub? bo kobiety tego chcą, żaden mężczyzna nie chce brać ślubu ale robi to bo kocha swoją kobietę i jeśli widzi że ona również tego chce to czemu nie. Dowiedziałam się również że jak facet dorośnie do ślubu i akurat "ma pod ręką kobietę" to się oświadcza. Jakie to dołujące....

Normalnie straciłam wiarę w mężczyzn że biorą ślub bo sami tego chcą .

Ja mam od dawna takie zdanie. Oczywiscie nie kazdy facet tak ma ale wiekszosc.