Pierścionek z YES - opinie pilnie potrzebne

napisał/a: mariola38 2008-10-29 14:12
przecudowne sa te pierscionki, swietna robote oni tam robia, slicznie zaprojektowane, az sie musze pochwalic ze po ostatniej klotni z mezem dostalam taki piekny z cyrkonia..
napisał/a: ~gość 2008-10-30 14:59
Moj pierścionek zaręczynowy też jest z YESa i bardzo sobie chwalę. Jest z bialego i żółtego złota z dużym topazem mistic na środku i diamentami wokół. Wiem, że cena była za takie cos porównywalnie niższa niż w innych salonach "firmowych". nic się z nim nie dzieje, jest taki jak ma być. Narzeczony dostał ode mnie tytanową obrączkę w prezencie, także z YESa i tez jest zadowolony. Mielismy jedynie maly problem (chwilowy) z jakością obsługi w YES, ale już zostaliśmy przproszeni.
szczerze? moim zdaniem nie ma większego znaczenia. Jeżeli zależy nam na konkretnym pordukcie, warto rozejrzeć się zarówno w małych sklepikach, pracowniach jak i w dużych sieciówkach. Porównać cenę, wykonanie - jestem przekonana, że każdy produkt należy traktować indywidualnie,
Podsumowując dyskusję zarówno duże sieciówki, jak i małe zakłady - wszystko ma swoje plusy i minusy. kropka. Amen.
napisał/a: olenia85 2008-11-27 19:40
Też tak myślę, że wszędzie zdarzają się wpadki i przez to są reklamacje. Bez różnicy czy to Yes, Kruk, Apart czy jakaś mniej znana firma.
napisał/a: moni1 2008-11-27 19:57
Ja mam pierścionek i obrączki z YES i są śliczne i wszystko ok
napisał/a: ~gość 2008-11-27 20:34
Ja również mam pierścionek z Yes i jestem zadowolona, ale nie o tym chciałam. Dla mnie Yes ma ogromną przewagę np nad Apartem i innymi firmami (zrobię wyjątek dla Kruka) ze względu na wzornictwo. Po prostu ogromnie podoba mi się ich bizuteria ze względu na oryginalność - nosząc seryjną biżuterię z Yes, mam jednak poczucie niepowtarzalności.
napisał/a: violka2 2009-02-23 13:27
ja też mam pierścionek zaręczynowy z Yes i jestem z niego bardzo zadowolona. Teraz zastanawiam się czy nie kupić sobie czegoś z nowej kolekcji Yes Charms i dopasować do tego jakiś srebrny pierścionek (zaręczynowy mam z białego złota).
napisał/a: Joanna_21 2009-02-27 23:39
Mój pierścionek zaręczynowy jest też firmy YES i niestety technicznie nie jestem zbyt zadowolona. Na szczęście odpukać z brylancikami i kamieniem wszystko jest ok, niestety pierścionek ("obrączka") bardzo się odkształciła, nie wiem dlaczego tak się stało. Boję się, że to może świadczyć o jego małej wytrzymałości i za jakiś czas mi np. pęknie :( Chyba, że takie odkształcenie jest normalne? Aczkolwiek nigdy mi nic takiego się nie stało z pierścionkiem...
napisał/a: a_nkad 2010-03-07 15:40
Mój pierścionek zaręczynowy był kupiony i przerabiany w sklepie firmowym YES ( w Łodzi w Manufakturze) i niestety mój narzeczony jest bardzo niezadowolony z obsługi i zakresu usług tego salonu. Oczywiście przy wyborze i zakupie wchodzą Ci w tyłek, płacisz zaliczkę (połowę kwoty),a potem zaczynają sie schody. Jeśli jesteś niezadowolony z ich usług, które trwają 2 miesiące (wymiana kamienia) to traktują Cię jako zawracającego im tyłek szajbusa. Na koniec okazuje się, że jednak trzeba dopłacić za usługę (na początku twierdzili, że tylko opłata za kamień). A kolejna sytuacja to okazało się, że pierścionek jest za duży i trzeba go zmniejszyć, trwa to raptem 3 tygodnie. W salonie A&A (w Łodzi na Piotrkowskiej) zmniejszanie pierścionka w ciągu 4 dni. To chyba świadczy o tej firmie, jesteśmy wymagającymi klientami, skoro pierścionek kosztuje 3000zł to sprawa powinna być załatwiona na tip top.
napisał/a: olka300188 2010-03-16 22:00
Niestety nic dobrego o firmie Yes nie napiszę :< choć mój pierścionek zaręczynowy mam już prawie dwa lata i dalej wygląda pięknie lecz żona mojego brata no teraz już dla mnie szfagierka dostała pierścionek przed wyjechaniem do kościoła i wszystko było ok do wieczornych godzin!!!!!!!!! rozumiecie jeszcze w tym samym dniu zaczął się krzywić tak jakby pod samochód wpadł śmieszne ale prawdziwe na drugi dzień nie był do użytkowania
Po paru dniach jechali z reklamacją której nie chcieli przyjąć twierdząc że pierścionek był źle użytkowany nie wiem może ja jestem inna ale jak idzie pierścionek źle nosić??????
Po wielu rozmowach i nawet telefonie do doradcy do spraw klienta zlitowali się i przjęli swój własny wyrób z tym że po dwóch tygodniach oznajmili żeby naprawić trzeba liczyć się z kosztami nic za darmooo
Ah dalej szkoda pisać kłócenie się itp.w końcu jakimś sposobem zamienili na inny.
Stanowczo odradzam usługi i wyroby tej firmy gdy ma to być na taką ważną okazje jak ŚLUB

ps.i tak oto pierścionek przeszedł do histori wspominamy go na ekranie naszego TV gdy oglądamy płytkę z wesela



napisał/a: kuba80 2010-03-20 21:02
"zle uzytkowany" dobre ciekawe co sugerowali
my przy zakupie obrączek, nie braliśmy ich w ogóle pod uwagę
napisał/a: zakochany_ 2011-09-08 12:40
Witam. Czy któraś z Was posiada taki pierścionek:

Nr katalogowy Model 2382S



Nr katalogowy Model 0266S

Prosiłbym o opinie o nich czy warto jeśli ktoś coś wie...
napisał/a: daffodil1 2011-09-08 12:42
zakochany_, ja nie mam, ale 1 bardziej mi się podoba :)
a dlaczego ma nie być 'warto'?