Pierścionek z YES - opinie pilnie potrzebne

napisał/a: alunia77 2007-09-15 18:35
Witajcie

Pozwoliłam sobie na rozpoczęcie nowego wątku na tym forum.. już wyjaśniam Wam swoje powody

Ja i mój Mężczyzna od samego początku wiedzieliśmy, że chcemy ze sobą spędzić całe życie (wiem, to wydaje się być dość oderwane od rzeczywistości i może nawet dziecinne, ale tak jest). Zaręczyny zaplanowaliśmy na grudzień i choć oboje mamy niemal identyczne gusta, postanowiliśmy, że to ja wybiorę pierścionek.
No i wybrałam Jest idealny i od tej pory jest moim marzeniem.. do tego przypomina mi dzieciństwo (zrywanie niezapominajek z kochanym moim pradziadkiem). Pochodzi z kolekcji firmy jubilerskiej firmy YES (oto odnośnik do niego: mój wyśniony pierścionek ) Ale.. nagle wyłoniła się znajoma, która odradziła nam zakupy biżuterii w YES - ponoć wszystkie 3 jej pierścionki popękały

No i teraz nie wiemy CO ZROBIĆ! A nie chcemy opierać się na opinii tylko jednej osoby..

Zwracam się więc do Was, Kochani, o rady i opinie na temat jubilerów YES.
Warto, czy nie warto?

Z góry ślicznie dziękuję za wskazówki i odpowiedzi

Pozdrawiam cieplutko!
Ala.
napisał/a: marteczka3 2007-09-15 19:18
kurczę, nie wiem... mam tylko jeden srebrny wisiorek z cyrkonią z YES, i cyrkonia mi wlaśnie z niego wypadła :/

pierścionek jest śliczny, ale być może że jest coś nie tak z ich jakościa - niegdy się nie spotkałam z takimi uwagami od nikogo innego, ale tez nie wypytywalam... moj wisiorek czeka na naprawe:/

nie wiem, co Ci poradzic :(
napisał/a: alunia77 2007-09-15 19:25
Dziękuję Marteczko za opinię.. cóż.. poczekam.. może jeszcze ktoś może w tym temacie się wypowiedzieć? Ech.. a tak mi się on podoba i jest jeszcze w przyjaznej cenie..
napisał/a: orka2 2007-09-15 20:48
Alunia, ja mam pierścionek zaręczynowy z YES :) jest cieniutki, powiedziałabym bardzo cieniutki i drobniutki ( taki jak sobie wymarzyłam ) z jednym brylantem :) nosze go juz na paluszku ponad rok i chodze w nim codziennie, nie oszczedzam go i nie zdejmuje do zadnych robót domowych :D i jak narazie jest jak nowy wiec w moim przypadku z pierscionkiem nic sie nie dzieje :)
napisał/a: Klusia 2007-09-16 11:45
Alunia, my mamy z mężusiem obrączki z tej firmy i jak na razie dobrze się noszą...jesteśmy zadowoleni z wyboru
napisał/a: alunia77 2007-09-16 12:11
Orka i Kluszeczka - wielkie dzięki :) to mnie napawa już jakąś nadzieją..
napisał/a: orka2 2007-09-16 15:35
Alunia, my podobie jak Klusia planujemy zakup obraczek w YES :D
napisał/a: Cubanita 2007-09-17 13:55
Jeśli nie jesteście pewni i nie macie zaufania do tej firmy, to po prostu zróbcie taki pierścionek u innego jubilera. Wybierzcie zaufany, sprawdzony zakład.. i po sprawie..a i za pierścionek zapłacicie mniej niż w Yes
napisał/a: H2O 2007-09-17 14:03
Alunia, Mam od ponad roku pieroscionek zareczynowy z YES..cieniutki, z bialego zlota i diamencikiem... Jak na razie wszystko jest na miesjcu.. Nic zlego nie zauwazylam ...pozdrawiam.
napisał/a: orka2 2007-09-17 20:57
Cubanita napisal(a):a i za pierścionek zapłacicie mniej niż w Yes

Musze powiedziec ze YES ma stosunkowo tania bizuterie :) czasem na promocji to mozna kupic pierscionek z brylantem nawet na 200 zl :)
napisał/a: alunia77 2007-09-18 20:24
Dziękujemy Wam za pomoc, która okazała się dla nas niezwykle ważna i napełniła nas spokojem :)

Ja natomiast, jak na kobietę przystało zmieniłam zdanie co do pierścionka. Doszłam bowiem do wniosku, że będę go nosić razem na jednym palcu z obrączką. Więc ten, zaprezentowany powyżej, nie bardzo by się do tego nadawał. Ponadto strasznie by haczył.. No więc mój wybór stanął ostatecznie na tym oto pierścionku


Jeszcze raz - WIELKIE DZIĘKI :)

I oczywiście od razu pospieszę z opisem naszych zaręczyn, jak w końcu one nastąpią
napisał/a: bodo 2007-09-18 20:33
Ja mogę tylko dodać że moja przyszła szwagierka pracowała w jednym z Warszawskich salonów YES ponad rok.
Napewno nic złego nie może o tej firmie powiedzieć (może oprócz zarobków)
Ja kupiłem mojej narzeczonej troche biżuterii u niej w salonie. Jakieś łańcuszki, wisiorki itp.
Narazie jest ok.
Sam od 4 lat noszę łańcuszek od nich i też jest super.
Teraz ona pracuje w salonie Apartu, i biżuterie mało co różni oba salony.
W YES są poprostu tańsze ceny i tańsze modele.
A tak z ciekawości powiem że jeden i drugi salon zaopatruje ta sama hurtownia pod Poznaniem.
Pozdrawiam i życzę powodzonka