Autor Wiadomość

Pomysł i pierscionek

piotr_321

Wysłany: 2012-07-20, 12:10    Pomysł i pierscionek
Witam,
Jestem ze swoją dziewczyną już 5 lat, mieszkamy razem od kilku miesięcy.
Wreszcie kończe studia i mam dobrą prace, pragnę się oświadczyć :D
Zawsze byłem typem romantyka i wymyślałem różne to niespodzianki a to na urodziny czy inne okazje, czasem nawet bez okazji :)

Moj budżet to jakieś 1500-1800zł. Chciałbym by to było na wyjeździe, planujemy wyjechać nad morze we wrześniu na 3-4 dni. Myśle by na pierścionek wydać do 600zł resztę przeznaczyć na wyjazd i zaplanowanie wszystkiego.

Co myślicie o takich pierscionkach:
http://allegro.pl/piersci...2479519178.html
http://allegro.pl/abgold-...2486551938.html

jestem przekonany że będzie to białe złoto.

No i czy macie jakieś pomysły na scenerie o otoczkę samych oświadczyn? Gdzieś na plaży, albo metoda na śpiocha gdy to w hotelu jak będzie spać delikatnie wsunę piercionek na palec ? :D
Może znacie konkretnie miejsca nad morzem ? Chciałbym by to był najpiękniejszy dzień w jej życiu ;)

Vanilia

Wysłany: 2012-07-20, 12:33    Pomysł i pierscionek
Pierwszy pierścionek jest śliczny :)
Myślę, że co byś nie zrobił to będzie najpiękniejszy dzień :D
A pomysłów nad morzem możne być 1000 i nie koniecznie trzeba wydawać dużo pieniędzy ;) wszystko zależny od Ciebie i Twojej inwencji.
Np. kolega ułożył napis na plaży ze świeczek :) (ale tu pomogli mu znajomi świetnie to wyglądało. czasem po dogadaniu z hotelem, mogą udekorować pokój, szampan i kwiat zależy jak i gdzie byś chciał może więcej szczegółów ;)

cichaaaa::)

Wysłany: 2012-07-20, 14:47    Pomysł i pierscionek
Ten pierwszy bardzo mi się podoba.... a jeśli chodzi o pomysł to sam napewno wymyślisz coś fajnego. Napis na plaży zrobiony ze świeczek ten pomysł mi osobiście bardzo się podoba ;-) :brawo: :brawo:

Mimezja

Wysłany: 2012-07-20, 14:53    Pomysł i pierscionek
piotr_321, pierścionek nr 1 :serce: :serce: :serce: pomysł z wsunięciem go na palec - hmm ciekawy, ale też na efekt aż zauważy, jak zareaguje, będziesz musiał niecierpliwie czekać z walącym sercem ;-)

wiara i miłość nad wszystko
reszta to proch pył i nicość

PawelP

Wysłany: 2012-07-20, 15:37   
Podane przez Ciebie pierścionki są całkiem ładne. Do tego mają dobre parametry ponieważ brylanty o klasie SI/H to już jest wysoka jakość. Na pewno będą błyszczeć, nie będą wyglądać jak kawałek cukru :) Dodatkowo polecam jeszcze sprawdzić tutaj -> http://aimor.pl/pierscionki?sf=&pf=&pt=600 też brylanty SI/H i w takiej samej cenie masz pierścionek zaręczynowy z większą masą brylantów :)

A co do zaręczyn to ja uwielbiam nad morzem klify w Gdyni Orłowo - piękne miejsce z pięknymi widokami :)

piotr_321

Wysłany: 2012-07-23, 19:52    Re: Pomysł i pierscionek
Pierścionek już wybrany, wygrał nr1 :-D pasuje do jej stylu i mojego jak i waszego gustu :)
Jeszcze będe musiał na niego poczekać 2 tygodnie ale dam wam znać oczywiście jak wygląda.

Co do miejsca to myślę od wypadem na Hel 3-4 dni. Bardzo prawdopodobne że pojedziemy we czwórkę razem z moim bratem i jego żoną, jako że byłem świadkiem na ich ślubie jeszcze w tym roku, myślę że chętnie pomogą mi z niespodzianką zaręczynową ;-)

Wyjazd planuje na początek września to narazie 3 lokacje jakie mi w miare przypadły do gustu:
http://www.lazurowafala.pl/galeria.html
http://www.kaszub.tp1.pl/...=showpage&pid=4
http://www.otowakacje.pl/...-portu-id324342

Może wiecie co warto zobaczyć w tych okolicach, znacie jakieś magiczne miejsca, albo macie jakieś czarujące pomysły ? :D

Pomysł ze świeczkami ciekawy ale co gdy bedzie wiatr albo deszcz szczególnie wieczorem :)
jako taki dodatek mogłbym go wykorzystać ułożyć je w kształt serca na plaży a po środku stoliczek z szampanem i różą :roll:

Róże i kwiaty w hotelu hmm fajne i proste ale zrobiłem to już 2 lata temu w zakopanym :)

A na śpiocha wydaje mi sie szalenie romatyczne z pozoru, ale nie wiem czy nie będzie tak że sie obudzi podczas zakładania pierscionka albo będzie zdezorientowana rano i wyjdzie dziwnie. Chyba by nie chciała przespać takiej chwili ;-)

Oczywiśie obiecuje opowiedzieć jak było ze szczegółami :oops:

Troskliwy Miś

Wysłany: 2012-07-23, 22:09   
Piotr, może spróbuj zrobić takie proste lampiony ze słoików- wiatrem nie będziesz musiał się przejmować, tu masz przykład: http://1.bp.blogspot.com/...00/DSC_9943.jpg

Aczkolwiek według mnie wystarczy słoik obwiązać wstążką, włożyć świeczuszkę i też będzie ok.

Powodzenia ;-)

PawelP

Wysłany: 2012-07-24, 11:56   
Powodzenia!

No i oczywiście czekamy na relację! :)

piotr_321

Wysłany: 2012-07-25, 11:35   
Ciagle oczekuje niecierpliwie na pierscionek :) w tym czasie wpadlem na pomysl zareczynowy.
mogloby wygladac to tak:

Jestesmy gdzies na Helu, proponuje wypad rowerami w trakcie wycieczki znajdujemy klucz (jeszcze nie wiem gdzie i w jakich okolicznosciach).Wraz z kluczem odnajdujemy równiez mape skarbów/wskazowki by o zachodzie osoba o najczystrzym sercu uzyla tego klucza . Tego samego dnia gdy zbliza sie do zachodu slonca proponuje spacer nad morzem w poszukiwaniu tego skarbu. Idziemy sobie plaza i zauwazamy fragment zakopanej skrzyni ( poprosilbym wczesniej znajomych by zakopali ja gdzies na plazy i jej pilnowali z ukrycia razem z kamera). Odkopie skrzynie, poprosze ja by sprobowala uzyc znalezionego klucza. W skrzyni bedzie pierscionek, szampan, kieliszki i moze kwiaty jesli uda mi sie je zdobyc gdzies w okolicy i bylyby w stanie wytrwac w skrzyni. Ja uklekne, wezme pierscionek i poprosze ja o reke.

co myslicie ? moze macie jakies dodatkowe pomysly albo pomysl na rozbudowe tego ?

Wysłany: 2012-07-25, 12:49    Pomysł i pierscionek
Dla mnie świetny pomysł, tylko ten tekst "osoba o najczystszym sercu" wywołał u mnie trochę ironiczny uśmieszek, trochę dla mnie już kiczowate, oczywiście bez obracy, każdy ma inny poziom romantyzmu ;)

piotr_321

Wysłany: 2012-07-25, 12:53    Re: Pomysł i pierscionek
Pewnie, mnie osobiscie ten tekst tez sie nie podoba ;) wymyslone tylko teraz tak na poczekaniu ;)

Wysłany: 2012-07-25, 13:05    Pomysł i pierscionek
Fajnie. A może dorzuciłbyś kilka "przystanków" na mapie? Bo z tego co zrozumiałam o idziecie prosto do skrzyni. Ja bym była przeszczęśliwa jakby szukanie było na zasadzie: idź pod to drzewo, tam kolejna wskazówka i np. kwiatek, drugie miejsce kolejna wskazówka i kieliszek. Wiem, że bardziej skomplikowane do ogarnięcia ale zabawa byłaby świetna i napięcie rosłoby z każdym "przystankiem".

piotr_321

Wysłany: 2012-07-25, 13:40   
Pomysl z przystankami mysle ze jest bardzo fajny :) tylko to musi byc cos co zostanie zorganizowane juz na miejscu przez znajomych a zaplanowane tutaj. Niestety nie mam mozliwosci pojechac do Helu i przygotowac wszystko przed zareczynami. Mysle ze w samym Helu dziewczyna bedzie zawsze obok wiec nie dam rady przygotowac tam i zaplanowac dokladnych lokacji i miejsc.

No i zastanawiam sie co to mialyby byc za przystanki i gdzie ? :D moze macie jakies pomysly w tamych okolicach ? :)

Ophelia

Wysłany: 2012-07-25, 13:40    Pomysł i pierscionek
shattered napisał/a:
A może dorzuciłbyś kilka "przystanków" na mapie?

świetny pomysł :one:

Escherichia

Wysłany: 2012-07-25, 14:52    Pomysł i pierscionek
piotr_321 napisał/a:
metoda na śpiocha gdy to w hotelu jak będzie spać delikatnie wsunę piercionek na palec ?

Ja bym chciała :D :D

Zaręczynowe podchody.. Świetna sprawa! Tylko ja bym wieczorem, gdy dziewczyna pójdzie się wykąpać, zostawiła na łóżku karteczkę z instrukcjami.. Niech szuka Ciebie czekającego z kwiatami, szampanem i oczywiście z pierścionkiem! :) Zabawa do 15 minut :)

Oto jest mi­lość. Dwo­je ludzi spo­tyka się przy­pad­kiem, a oka­zuje się, że cze­kali na siebie całe życie.

Odpowiedz do tematu