Zareczyny sylwester Zakopane :)

napisał/a: jasfasola2 2013-12-19 13:01
Witam planuje oświadczyć sie mej ukochanej w sylwestra w Zakopanem Mam zarezerwowany apartament na Jaszczurówce nie opodal Nosala. Co się dzieje ciekawego w sylwestra w Zakopanem? słyszałem że jest przepych a chciałbym w miare spokojnie spedzić ten pobyt? znacie jakieś fajne restauracje? takie urocze bez przepychu? fajne kawiarnie? Gdzie mogę spodziewać sie fajnego widoku na fajerwerki? Słyszałem ze pod nosalem i pod gubałówką?

Mam auto, może polecicie mi inne atrakcje, mamy 5 dni, nie jezdzimy na nartach niestety (ja bym chciał sie nauczyc ale ukochana nie bedzie brała tego pod uwagę :) moze jakies gokardy, cokolwiek co polecicie ? :) chce by to były piękne 5 dni których niezapomni.

Co do samych oświadczyn chciałbym by odbyły się we dwoje w romantycznej atmosferze :) Nie mam sprecyzowanych planów... Chyba za szybko zdecydowaliśmy sie na Zakopane bo niby sylwester nie jest tam za fajny ale jedziemy do apartamentu gdzie bylismy 2 lata temu i było cudownie i to raczej kwestia sentymentu i przekonania. Hmm i północy będzie pewnie przepych więc moze i wyjdziemy tylko wspólnie na taras z szampanem, w tle muzyczka... nowo roczne zyczenia, buziaki przytulaski. I myślałem o lecących lampionach w tle który kazdy będzie "ciągnął" literkę, "Kocham Cię - będziesz mą królewną?" lub cos w tym stylu :) tu sie pojawia problem nie wiem czy taki chinski lampion udzwignie literke a druga rzecz to kto je wypusci.... bo nie wiem czy ktos z obslugi bedzie na czasie i chetny w sylwestra na to.... a widok z okna chyba nie jest oszałamiający

Druga rzecz to myślałem o telebimie na którym ukarzą się nasze zdjecia, róźne wstawki i w tle muzyka. Ale o północy w zakopanem bedzie wszedzie pełno ludzi pod jakims tam bilbordem, nie chce by jakas pijana chołota zepsuła tę chwilę.

A trzecia to kolacja przy swiecach przyżądzona wspólnie.... ale to bedzie banalne? chce chyba jakos urozmaicić.

bedziemy tylko we dwoje i ona raczej nie bedzie mnie opuszczać i tez nie wiem jak z kwiatami wykombinować :) Gdyby nie sylwester... bo w sylwka ciezko bedzie znalesc ludzi do pomocy. Ona raczej sie nie domysla ale napewno chce :) po tylu latach należy jej się to...
napisał/a: KokosowaNutka 2013-12-19 13:11
jasfasola napisal(a): po tylu latach należy jej się to...

Pytanie czy Ty tez tego pragniesz. Kwestia czy sie nalezy czy nie istotna nie jest :P

W ogole mam takie wrazenie, ze kombinujesz za mocno. Po co?
Mowiles, ze bedziecie tam mieli taras. Wyjdzcie na niego przed polnoca z szampanem, odliczajcie, w chwili gdy skonczycie ukleknij, oswiadcz sie i juz :) Po co Ci jakies telebimy czy chinskie lampki? :P

Z restauracji polecam Roosters.
napisał/a: jasfasola2 2013-12-19 13:14
Źle napisałem... oczywiście ze ja też chce, po prostu stwierdziłem,żę to najwyższa pora :)
Nie kombinuje według mnie... poprostu nie chce by było to bardzo banalne... chce dodać jakiś szczegół który wprowadzi w nastrój
napisał/a: KokosowaNutka 2013-12-19 13:39
Jak chcesz to kombinuj ;) Znasz swoja dziewczyne, wiesz czy bedzie sie jej cos takiego podobac. Mi osobiscie pasowalyby raczej 'banalne' oswiadczyny bez zadnych efektow specjlanych. Jakies lampki, telebimy, zdjecia, filmy i inne bzdety sa dla mnie zbyt przekombinowane. Ale jak juz wspomnialam Ty nasz swoja dziewczyne najlepiej i wiesz czy podobaja sie jej tego typu rzeczy. Jesli tak to wymyslaj dalej, moze cos Ci wpadnie do glowy. No i moze inni uzytkownicy tez cos pomoga :)
napisał/a: Karoolcia 2013-12-22 20:23
też mam wrażenie, że dużo kombinowania ale jeśli tak będzie dobrze, to dobrze
napisał/a: E-kwiaty 2014-01-07 17:47
Szczegół to właśnie kwiaty,świece i wino lub szampan,taka cała otoczka i atmosfera. Nie musi być tłumów aby zrobic to pod publiczke.