Zakup pierścionka zaręczynowego

napisał/a: kaziu1 2014-08-20 19:54
Witam,

zamierzam, się oświadczyć jednak w moim przypadku wiąże się to z niemałą problematyką. Otóż ojciec mojej dziewczyny zajmuje się wytwarzaniem różnej biżuterii ze złota.

Raczej nie chce udać się do niego. Sam chciałbym zaangażować się w ten zakup i szukam po prostu konkurencji - małych pracowni, które mogą wykonać coś unikatowego, jakości naprawdę dobrej.

Bardzo proszę o zasugerowanie takich miejsc w Łodzi i aby nie robić reklamy proszę o wiadomość prywatną.

Jak myślicie jak zrealizować takie wg mnie wyzwanie? Pierścionek nie musi być najdroższy. Niepotrzebnym i niedojrzałym byłoby wydanie na niego 3 pensji. Chciałbym zmieścić się w 2000 PLN. Stawiam na jakość wykonania, jakość brylantu nad jego wielkość, unikatowość. Wiem, że aby spełnić powyższe warunki będzie musiał być skromniejszy, prostszy w budowie. Biżuteria Ukochanej to raczej klasyka oraz kilka wzorów, które nieco od niej odbiegają.

Bardzo proszę o pomoc, jak w ogóle przystąpić do takiego "przedsięwzięcia".
napisał/a: tama25 2014-08-24 18:21
No to masz trudne zadanie , życzę powodzenia w poszukiwaniach :)
napisał/a: kaziu1 2015-01-19 11:55
Witam ponownie po długim czasie.

Trochę zajęło mi to przedsięwzięcie. A więc już po zaręczynach. Pierścionek zrobił [mod:reklama usunięta], tak wybrałem, ponieważ on specjalizuje się w pierścionkach, obsługa wzorowa i widać, że facet zna się na rzeczy doradzając co jest gustowne i estetyczne oraz odradzając pewne moje widzimisie argumentując merytorycznie, popierając fachową wiedzą.
Z wielu wzorów, które zaniosłem do pracowni wybrałem ten:

http://aimor.pl/pierscionki/Pier%C5%9Bcionek+zar%C4%99czynowy+Agua+0,25ct+p2548bb,864.html

Jak widać wzór nie jest nowoczesny, wymyślny. Wygląd nieco zmodernizowaliśmy. Efekt końcowy wygląda następująco:





Mam nadzieję, że temat ułatwi wybór odpowiedniego miejsca gdzie można zrobić pierścionek zaręczynowy.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
napisał/a: endo2000 2015-05-21 10:14
Całkiem ładny ten pierścionek, podoba mi się;)
napisał/a: lisbeth871 2015-05-21 10:23
kaziu napisal(a):Bardzo proszę o zasugerowanie takich miejsc w Łodzi i aby nie robić reklamy proszę o wiadomość prywatną.

a sam podajesz namiary
sreg
napisał/a: sreg 2015-05-25 16:17
kaziu napisal(a):Jak widać wzór nie jest nowoczesny, wymyślny. Wygląd nieco zmodernizowaliśmy. Efekt końcowy wygląda następująco:

Obrazek

Obrazek

Mam nadzieję, że temat ułatwi wybór odpowiedniego miejsca gdzie można zrobić pierścionek zaręczynowy.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.


Piękny