Zaręczyny - Pomoc - Grupa

napisał/a: Juni 2014-04-16 21:51
Witam.

Zbliża się majowy weekend wiec zabieram swoja ukochana do Krakowa, i chce żeby ten wypad był dla nas wyjątkowy - zaręczyny.

Wpadłem na pomysł nie wiem czy to jest realne ale potrzebuje trochę osób do tego i tu jest pytanie czy to ma sens i czy ktoś z ego forum jest w stanie pomóc. Dobra, czas przejść do sprawy.. Wymyśliłem sobie że zabiorę moja drugą polówkę na spacer po rynku w Krakowie, wtedy przypadkowe osoby będą dawały jej po jednym kwiatku np róża aż uzbiera się jej bukiet. No i resztę roli ja odegram..

Tylko zastanawiam się czy to ma sens i czy jest możliwość żeby wypaliło.
Oczywiście kontakt telefoniczny.

Proszę o sugestie lub wybicie mi z tego z głowy.
pozdrawiam Mariusz
napisał/a: nuuutella 2014-04-17 16:30
pmoglaym, ale ja nie z krakowa :) pomysl fajny. Moze jak sie nie uda Ci zebrac to przejdz sie wczesnij p rnku i pozotwiaj w restauracjach, a pozniej ze niby szukacie lokalu?
napisał/a: Escherichia1 2014-04-17 17:08
szkoda, że nie może na Ciebie czekać. podchodzą do niej obcy ludzie, wręczają po kwiatku bez słowa, a potem podchodzisz Ty z kwiatkiem, klekasz..... :)
Może zrobisz tak w swoim mieście? Czy koniecznie na wyjeździe? :)
napisał/a: Rooda666 2014-04-17 18:22
Escherichia napisal(a):szkoda, że nie może na Ciebie czekać. podchodzą do niej obcy ludzie, wręczają po kwiatku bez słowa, a potem podchodzisz Ty z kwiatkiem, klekasz..... :)
o to to!
napisał/a: Juni 2014-04-18 14:40
Nie wiem czy to wypali, zobaczymy kilka pomysłów w głowie jest.
Zobaczymy poczekam kilka dni jak nic sie nie ruszy to pomysł padnie

pozdrawiam
napisał/a: KokosowaNutka 2014-04-19 09:34
Tylko pytanie czy bedzie chciala te kwiatki przyjac. Ja bym nie wziela bo bym pomyslala, ze ktos chce mi je sprzedac ;)
napisał/a: errr 2014-04-19 16:47
KokosowaNutka napisal(a):Ja bym nie wziela bo bym pomyslala, ze ktos chce mi je sprzedac ;)
ja tez...
napisał/a: e-Lena 2014-04-19 18:18
Jesteś pewny, że Twoja wybranka będzie zadowolona z takich "komedioromantycznych" zaręczyn?
napisał/a: mm212 2014-04-19 22:44
Ty znasz swoją dziewczynę najlepiej i na pewno jesteś w stanie ocenić, czy taka forma zaręczyn jej się spodoba. Ja byłabym raczej zażenowana, ale pewnie wiele dziewczyn marzy o czymś takim :)
napisał/a: E-kwiaty 2014-05-26 17:29
A nie lepiej byłoby wcześniej zamówić cały bukiet róż w kwiaciarni internetowej aby na rynku w Krakowie ktoś wręczył go twojej dziewczynie i potem Ty wkraczasz do dzieła? I tak będzie mega pozytywnie zaskoczona,przemyśl sprawe:)
napisał/a: likemee 2014-06-04 11:59
Jeśli chodzi o Kraków to mogę pomóc tylko tyle [reklama usunięta], mam nadzieję, że coś to pomoże :)