Zaręczyny - Wigilia, Swięta Bożego Narodzenia ;)

napisał/a: Valkiria_ 2013-08-27 21:07
Kolega chciał, żeby go ktoś zauważył i mu odpisał ;) Bo łączyło posty.

Ja myślę, że kwiaty i flaszki to po oświadczynach. Jak przed- to przecież sprawa się rypnie :P
napisał/a: Shakur92 2013-08-27 21:10
no tak racja to by było podejrzane gdybym kilka dni wczesniej z kwiatami do tesciowej przyjechal
napisał/a: Escherichia1 2013-08-27 21:21
Valkiria_, thank you captain obvious :D

Shakur92 napisal(a): to by było podejrzane

Podejrzane :P
napisał/a: Valkiria_ 2013-08-28 08:24
Escherichia oglądam memy ;) Do usług :D
napisał/a: Shakur92 2013-08-28 09:23
A wg was lepiej będzie jak zaproponuje jej wcześniej żeby się spotkać w Wigilięgdyby ew miała jakieś inne plany.. Czy zaryzykować i nic jej nie mówić..?
napisał/a: Escherichia1 2013-08-28 13:42
Valkiria_ napisal(a):Escherichia oglądam memy Do usług

:D

Shakur92, myślę, że wyjdzie w praniu :)
napisał/a: Shakur92 2013-11-29 17:34
Hej.. witam ponownie . Do Wigilli juz calkiem niedaleko a ja nadal sie wacham ;D W tym czasie kiedy nie pisalem duzo myslalem nad sposobem moich zareczyn.. Brałem pod uwage inne pomysly, daty i wgl ale ostatnio stwierdzilem ze jednak tak czy siak chcialbym aby to byla Wigilia. Wpadł mi do głowy kilka dni temu ciekawy pomysl ale sam nie wiem co o tym myslec. Mianowicie tak.. Kupuje gdzies w markecie stroj mikołaja ;] przebieram sie za niego i jade do ukochanej .. Gdy przyjade Pod pretekstem pomocy prawdziwemu Mikołajowi rozdam prezenty dla dzieci u niej w domu i dla kazdego innego domownika , pytam czy byli grzeczni (jak to Św mikołaj :P ) po wszystkim wychodze niby ze mam jeszcze wiele innych dzieci do odwiedzenia.. Wracam do samochodu i biore przygotowany bukiet dla dziewczyny , pierscionek , flaszke dla teścia i bukiet dla przyszłej teściowej... Wracam do nich pod pretekstem że znalazłem jeszcze kilka zabłąkanych drobiazgów w worku dla nich... Ide prosto do ukochanej i mówie -Skarbie czy byłas naprawde grzeczna w tym roku?" (jesli odpowie ze tak to dalej ;D ) - Na polecenie od Św. Mikołaja dostałem pewien drobiazg który mam doręczyc Ci jeszcze w tym roku (Pierscionek) .. Musialas na niego porządnie zasłużyc przez ostatnie 2 i pół roku bo to wyjątkowy prezent.. (Wyciągam wtedy pierscionek i kwiaty ) i mówie : Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie , jesteś dla mnie najważniejszą osobą na swiecie i od dawna chciałem to zrobic ;] Kochanie, Czy zostaniesz moją żoną? (No i tutaj najwazniejsza kwestia ;p czy sie zgodzi czy nie ;p ) Co sądzicie o takim pomysle? Licze na poważne odpowiedzi i ew jakies korekty

P.S Oczywiscie po wszystkim ide do tesciowej z bukietem do tescia z Flaszką ;] Ją ew zabieram w nocy na pasterke , na romantyczny spacer ;]
napisał/a: KokosowaNutka 2013-11-29 17:39
Jesli dla Twojej dziewczyny slub i zareczyny graja wazna role w zyciu, do tego jest bardzo zwiazana z rodzina to mysle, ze to fajny pomysl... zabawny, slodki, romantyczny. No.
Ale mi jakby facet z czyms takim wyskoczyl to bym chyba padla
napisał/a: Shakur92 2013-11-29 17:46
ale padla bys w dobrym znaczeniu ;p ? czy raczej ze zlosci ;D?
napisał/a: KokosowaNutka 2013-11-29 19:18
W zlym znaczeniu Ale mna sie nie sugeruj.. zastanow sie czego pragnie Twoja kobieta (Ty znasz ja przeciez najlepiej) i jesli taka forma zareczyn by ja uszczesliwila to zrob to. Powodzenia ;)
napisał/a: Valkiria_ 2013-11-29 20:48
Miazga człowieku, miazga totalna :D Ale wyobraźnię to Ty masz :P
Ja bym się turlała ze śmiechu Ale to dobrze ;)
napisał/a: daffodil1 2013-11-29 20:52
a mnie się nie podoba :P

[ Dodano: 2013-11-29, 21:02 ]
Ale nie sugeruj się mną ;) Pomysł spoko ;)