aqua slim

napisał/a: Mika88 2009-10-08 19:01
czy ktos z Was stosowal aqua slim?? jesli tak to z jakim efektem?? :) bo ja wlasnie wczoraj zakupilam to cudo i jestem ciekawa czy w ogole oplacalo sie w to inwestowac, zdania jak zwykle sa podzielone na ten temat.
napisał/a: ~gość 2009-10-08 19:10
Ja sie przymierzam, ale czekam na opinię kogoś kto stosował. Czyli twoją, daj znać co i jak
napisał/a: Mika88 2009-10-11 17:43
pije to aqua slim i musze powiedziec, ze na 2 dzien efekty widzilam boi czesto latalam do kibelka ;P nie mam tak ochoty na slodycze, jestem mniej glodna itp ale zobacyzmy jak to bedzie wygladac za pare dni. Widze, ze chyba nikt tego specyfiku nie uzywa :)
napisał/a: Olita 2009-10-14 22:31
biega Pani do "kibelka" ponieważ nareszcie spozywa Pani tyle płynów ile potrzebuje organizm czyli ok 1.5 litra czystej wody. dlatego taki efekt...

piła go moja ciocia i teraz pije go moja koleżanka i po miesiącu żadnych efektów!!!!!!!! Zaden specyfik za małe pieniądze nie odchudzi zdrowo i skutecznie. Jeżeli myślicie że preparat za 5 czy 20 zł spowoduje spadek ciała i przywróci dawną kondycję to nie jest to prawdą,bolesne, ale prawdziwe!


znam lepszą dietę jeżeli chodzi o zbędne kilogramy:) stosuje ją moja siostra i spadła 4kg w 3 tygodnie. [Mod: reklama usunięta]
napisał/a: Kinia 2009-10-14 22:37
Moja koleżanka go używała i najpierw mi mówiła, że schudła 2 kg a później stwierdziła, że jednak jest mało skuteczny
napisał/a: ekscentryczka 2009-10-14 22:39
Zwróciłam na to uwagę, ale muszę przyznać, że cena trochę mnie zszokowała:/
napisał/a: szprycha1 2009-10-24 02:34
z tego co wiem nasza Ula to zakupila i poczekam na efekty i komentarze wlasnie od Niej :) a potem rozwaze kupno bo opis i reklama zachecaja :)
napisał/a: dark_salve 2009-10-24 17:14
Olita napisal(a):biega Pani do "kibelka" ponieważ nareszcie spozywa Pani tyle płynów ile potrzebuje organizm czyli ok 1.5 litra czystej wody. dlatego taki efekt...

no to się Pani zna na rzeczy. Bo zanim zacząłem pić aqua slim, to piłem płynów tyle samo (jest to na pewno więcej jak 5 litrów, w samej pracy potrafię wypić kilkanaście kubków wody, w domu też sporo) a dopiero po wypiciu aqua slim mnie tak jakby częściej goniło, ale tak zdrowo, nie że w jakimś złym tego słowa znaczeniu. Spadek apetytu? Minimalny, ale jednak. A każde "mniej zjedzone" to również mniej przybrane :D Zobaczę jakie będą dalsze efekty picia i wtedy coś napiszę.

napisał/a: szprycha1 2009-10-24 19:07
dark_salve napisal(a):Zobaczę jakie będą dalsze efekty picia i wtedy coś napiszę.


a to Ula Ciebie tez do tego przekonala???
napisał/a: jente8 2009-10-24 19:29
szprycha napisal(a):a to Ula Ciebie tez do tego przekonala???

Głównie jego ;) Ja tego nie piję - spróbowałam raz i najzwyczajniej w świecie mi nie smakuje, więc nie będę się męczyć ;)
napisał/a: szprycha1 2009-10-24 19:34
ula_jente napisal(a):Głównie jego


ok to ja czekam na efekty :) bo sie zastanawiam nad kupnem :)
napisał/a: Kinia 2009-10-25 11:52
Prawda jest taka, że żadne tabletki, środki na odchudzanie tak naprawdę nie zdziałają cudów i trzeba się z tym pogodzić, chyba, że te na receptę jak np zelixa czy meridia, można by też rozważyć stosowanie tego specyfiku alli(bez recepty) lub Xenical (na recetę) który zmniejsza wchłanianie tłuszczów z pokarmów- tylko, że te środki akurat są polecane gdy nadwaga jest bardzo dużo bo mogą one powodować dużo działań niepożądanych