Co zrobić by schudnąć?

napisał/a: czikita3 2017-03-13 16:10
To się wszystko wydaje takie łatwe, ale tak nie jest, jak chcecie wpadnijcie na mojego bloga http://marionetkawalczy.blogspot.com/ zobaczycie moje perypetie, a znów jestem właściwie na początku swojej walki. Pewnie zobaczycie tam swoją historię również. Przynajmniej część z Was.
napisał/a: marcelakon 2017-05-22 10:06
Przede wszystkim trzeba regularnie ćwiczyć. Lepiej też zacząć uważać na to, co jesz.
napisał/a: korwetka 2017-06-07 13:53
Zgadzam się, że ćwiczenia są bardzo cenne, ale chyba najlepiej łączyć jedno i drugie czyli dietę i ćwiczenia, z motywacją do ćwiczeń raczej problemów nigdy nie miałam ale z dietą bywało różnie, dlatego wolałam jednak postawić na pomoc dietetyka i w Centrum Polkard http://centrum.polkard.pl/uslugi/dietetyka.html od razu rzeczowo się mną zajęli a ja stopniowo i zdrowo mogłam obserwować jak centymetry w pasie spadają
sallima
napisał/a: sallima 2017-06-11 21:59
A co z herbatami odchudzającymi? Widziałam że big-active ma kilka i tak sobie pomyślałam że przed latem trzeba by poprawić co nieco, ćwiczę i myślę żeby trochę to przyspieszyć bo wakaje tuż tuż, od której zacząć?
napisał/a: shee 2018-02-12 22:57
Próbowałem wiele 'skutecznych' środków, które nie dość, że były drogie to jeszcze nieskuteczne. Aż w końcu się wkurzyłam, zamówiłam dietę 1000 kcal u Tummy Heaven - catering do domu i tak od miesiąca jadam. Nie dość, że smacznie i zdrowo, to do tego chudnę. W końcu!
napisał/a: ramona5 2018-05-06 22:38
najważniejsza się dieta, później aktywność fizyczna, na końcu odpowiednia pielęgnacja ciała. Jak się połączy te trzy rzeczy, to wydaje mi się, że można schudnąć i to bez większych problemów, mnie się przynajmniej w ten sposób udało zgubić nadprogramowe kg po ciąży. Warto pamiętać o pielęgnacji wieczornej, ja używam koncentratu wyszczuplającego z eveline, to nowość na rynku, kupiłam z ciekawości i pewnie zostanie ze mną na dłużej. Wieczorem nakładam go na brzuch i nogi, rano skóra jest wygładzona i jędrniejsza.
napisał/a: zzwerazz 2018-05-29 08:10
N rynku mamy teraz dostep do wielu srodków które wpomagaja odchudzanie organizmu , nie sa drogie ale za to skuteczne wiem bo sama stosuje, moja historia z tymi srodkami zaczela nie dawno , probowalam stracic chociaz 5 kg niestety nie wychodziło bo jestem łakomczuchem i nie zabardzo potrafilma odmówic sb np czekolady ;( zaczełam szukac w internecie i znalazłam niby srodki cud , zaczelam od koktajli ktore oczywiscie nic nie dały i trafilam wkoncu na to http://nplink.net/vWupLvlf stwierdziłam ze zobaczymy , no i byłam zdiwiona bo o dziwko ten oto srodek przyczynił sie do utraty zbednych kg dlatego polecxam tez tb ;) odwiedz strone i zapoznaj sie z tym produktem nikt nie kaze ci go kupic jesli uwazasz ze nie bd on skuteczny jednak ja go zdecydowanie polecam bo to chyba jedyny produkt z tych cudownych srodków który mi pomugl. Pozdrawiam i zycze powodzenie.
napisał/a: agatka966 2018-05-29 23:39
jedzenie razdziennie tylko ze tluszcze ,posluchaj doktora zieby
napisał/a: anetaO 2018-06-27 10:42
aktualnie jestem na diecie wegańskiej i sprzyja to chudnieciu, w ciągu meisiaca 4 kg w dół.
napisał/a: applaro 2019-04-05 19:56
Próbując odchudzać się samodzielnie miałam zawsze problemy z ustaleniem sobie diety. Co mogę jeść czego nie i w jakich ilościach. Mam wrażenie, że to co sobie wymyślałam na podstawie informacji w internecie nie było dobrane odpowiednio pod mój organizm i nie było pełno wartościowe.. Zawsze jakoś dziwnie się czułam bez energii itp. Od chwili gdy skontaktowałam się z Adą (kom.731 154 299) wszystko się zmieniło. Pomogła mi wybrać PHEN 375, środek który ogranicza uczucie głodu i apetyt, czego efektem jest szybka redukcja wagi. W połączeniu nawet z małą i niebyt intensywną aktywnością fizyczną daje super efekty i rezultaty. Aktualnie -9kg ;) Polecam