Ćwiczenia dla szczupłej

napisał/a: Kratunia 2012-04-29 01:49
Bardzo proszę o pomoc, może są inne podobne osoby - o szybkiej przemianie materii i naturalnie szczupłe. Niestety, ciało straciło jędrność na posladkach i trochę na brzuchu. Wszystkie cwiczenia są na odchudzanie lub rozciąganie. Jak ćwiczyc, aby tylko ujędrnić i uniknąć chudnięcia?
napisał/a: Itzal 2012-04-29 12:06
Brzuszki i bieganie? Jak masz naturalnie szybką przemianę materii, i nie jesz mało, to nie powinno być problemu z chudnięciem
napisał/a: ~gość 2012-04-29 12:22
Np. brzuszki, przysiady, ćwiczenia z ciężarkami, pływanie, siłownia, bieganie do tego masaże i odpowiednie kosmetyki. W ćwiczeniach postaraj się żeby było więcej ćwiczeń siłowych niż aerobowych.

Motivanda napisal(a): Wszystkie cwiczenia są na odchudzanie lub rozciąganie.
i co z tego? same ćwiczenia dają słaby efekt skoro ktoś je normalnie czy więcej niż potrzebuje ;) żeby schudnąć trzeba też rozpocząć odpowiednią dietę. Więc spokojnie możesz wybrać dowolne ćwiczenia i na odchudzanie i na rozciąganie. Jak zobaczysz, że chudniesz - wprowadź dodatkowy posiłek przed treningiem.

Najlepiej zrobisz jak wybierzesz się na siłownię i pogadasz z instruktorem.
napisał/a: Kratunia 2012-05-07 15:52
Czyli widzę, że raczej robiłam źle, bo skupiałam sie na ćwiczeniach aerobowych, myślałam, że dobrze wpływają na kondycję i ogólne "naprężenie" ciała. Na ćwiczeniach siłowych zupełnie sie nie znam, musze zgłebić ten temat. Dziękuję za podpowiedzi!
A czy bieganie nie spowoduje, że wykształcą mi się muskularne łydki?
napisał/a: kaaassiek 2013-08-02 12:28
Możesz znaleźć tam fajne ćwiczenia, może akurat coś dla siebie. :) Życzę powodzenia. :)
Margonia
napisał/a: Margonia 2013-08-29 09:02
kaaassiek napisal(a):Możesz znaleźć tam fajne ćwiczenia, może akurat coś dla siebie. :) Życzę powodzenia. :)


Polecam spinning. Super sprawa. Wysiłek, muzyka no i motywacja. Tak wygląda impreza spinnigowa, ale mozna to tez robic w domu https://www.youtube.com/watch?v=HUXyhDOpqW4
A tu sprzet:
[reklama usunięta]

napisał/a: olgapasiek 2013-12-09 11:18
Ja robię 6 Wadera, do tego ogólne ćwiczenia rozwojowe.
Codziennie rano i od czasu do czasu wieczorem.
No ale ja mam dużo czasu :)
napisał/a: Urbanblues 2013-12-22 23:49
Ułóż sobie jakiś sensowny trening siłowy, tak, żeby pojawiały się ćwiczenia na każdą partię ciała. Ćwicz z lekkim obciążeniem. Rób przysiady, wykroki, brzuszki (+ inne ćw na brzuch typu deska), wiosła, martwe ciągi, pompki itp.
napisał/a: sylwuchafl 2013-12-30 18:47
Rower, spacery, ogólnie ruch, bieganie:)
napisał/a: File07 2014-03-16 19:56
Proponuję dużo jeździć na rowerze. Najlepsze na zachowanie formy i pięknej sylwetki. [reklama usunięta] i dajesz w dalekie trasy.
Oczywiście sensowne odżywanie też
napisał/a: asiapelasia 2014-03-17 16:21
ja akurat nie jestem szczupła (dopiero zamierzam być:)) ale chodzę na fitness bikini do warszawskiego centrum atletyki. chodzi właśnie o to że szczupłe dziewczyny dobrze wyglądają w ubraniach a umięśnione dobrze wyglądają nago, a więc chodzi o modelowanie sylwetki, myślę że to coś dla Ciebie.
napisał/a: abcfitness 2014-08-22 11:47
Chudnięcie jest efektem ujemnego bilansu kalorycznego. Przyjmując odpowiednią ilość kalorii, zgodną z twoim indywidualnym zapotrzebowaniem, nie schudniesz nawet od częstych treningów, za to wzmocnieniu ulegną mięśnie. Uniwersalnym urządzeniem, pozwalającym na trenowanie różnych partii ciała będą hantle – najlepiej kup takie z regulowanym obciążeniem. Jeśli zależy Ci szczególnie na nogach i pośladkach to warto rozejrzeć się za orbitrekiem albo stepperem. Tego typu ćwiczenia bardzo ładnie ujędrniają ciało i modelują sylwetkę.