Jak schudnąć ?

napisał/a: dorcia-ga 2013-06-13 11:27
ja polecam dietę niskowęglowodanową (jedzenie produktów o niskim indeksie glikemicznym). to jedyna dieta, która na mnie działa. no i więcej ruchu do tego oczywiście ;)
napisał/a: Monika233 2013-06-13 11:58
Ja odstawiłam chleb, trzy razy w tygodniu poświęcam godzinę na ruch: rower, tenis albo tańce na kinectcie. Słodyczy nigdy nie jadłam, jestem raczej zwolenniczką fast-foodów, które też odstawiłam:) Jak na razie kilogramy lecą w dół:)
napisał/a: Virgus 2013-06-23 14:48
biegać :P to najszybszy i sprawdzony sposób..... i nie brać dokladek obiadów, a na sninadanie zamiast 7 kanapek zacznij robic sobie 6... małymi kroczkami do celu
napisał/a: Zyjintensywnie 2013-06-27 17:09
Teraz mamy idealny czas na dietę. Jest ciepło, przez co nie chce się nam tak bardzo jeść, a do tego możemy często robić grilla, a grillowanie oznacza niskokaloryczne i lekkostrawne potrawy. Sprawdźcie jakie przepisy proponujemy: [mod:reklama usunięta]
napisał/a: Malgosiaa1 2013-07-19 12:31
Przeczytałam ostatnio artykuł o pomocnych suplementach w walce z otyłością.
Jestem ciekawa Waszych opinii, co sądzicie na ten temat?
[reklama usunięta]
napisał/a: kaaassiek 2013-08-01 08:35
Hej. Według mnie najlepszym sposobem na odchudzanie jest umiar. Posiłki nie za duże, ale też nie za małe (gdzieś czytałam, że najlepiej jeść na małym talerzyku - wtedy wydaje nam się, że jest duużo jedzenia::)) Fajne przepisy znalazłam na pewnej stronie [mod: reklama usunięta] Może znajdziesz coś dla siebie. Zajrzyj do zakładki "przepisy". Ja z tego korzystam i nie narzekam.
napisał/a: spiegel 2014-08-26 10:58
Jeśli szukasz w internecie produktów żywnościowych najwyższej jakości to koniecznie sprawdź: [mod:reklama usunięta][/b]Posiadają najlepiej zaopatrzony sklep online w sieci. Regulanie robię tu zakupy, a przewodzą w nich produkty z działu zdrowa żywność. Kilka kilogramów już mi ubyło a to dopiero początek ;) Polecam każdemu!
marzenna92
napisał/a: marzenna92 2014-08-28 11:49
W zasadzie, moim zdaniem, musisz dopasować rodzaj wysiłku do siebie, swojego rytmu oraz tego co chcesz osiągnąć. Ćwiczenia powinny Ci tez sprawiać radość, a nie nużyć czy dołować. Generalnie warto wiedzieć co i jak jest "kaloriożerne" :) Zerknij:


[mod: link usunięty]
napisał/a: agnieszka2014.0 2014-09-19 09:25
Ja polecam dietę [reklama usunięta]
napisał/a: madzinka2 2014-10-20 18:01
Ja stosowałam diete mosleya. Dwa dni głodówki w tygodniu.Dni nie następują po sobie.Reszta dni jesz wszystko.Zleciałam 6 kg plus chodziłam na elektrostymulację.Jestem bardzo zadowolona.Waga i kondycja ciała cały czas mi się utrzymują:)
napisał/a: ance1 2014-11-03 11:09
zmień nawyki na stałe. Ja np uwielbiam jeść, ale wiem ze gdybym chciala jesc tyle ile lubię to chyba bym się toczyła :P Dlatego robie sobie wolne soboty - wtedy jem to co chce i ile chce i jak mi sie nie chce to się nie przemeczam. ;) przez reszty tygodnia staram sie jesc racjonlanie i staram sie jesc nieprzetworzone produkty.
napisał/a: agnieszka729 2014-11-21 08:43
Ja schudłam przez sporty walki - 5x w tygodniu i efekt murowany, bez diet, bez męki (przynajmniej poza treningiem :))