Jakie diety stosujecie?

napisał/a: anulkapol_25 2015-07-21 17:01
Czy stosujecie jakieś konkretne diety?
napisał/a: tarradiddle 2015-07-28 13:05
Hej ja osobiście sposobów na odchudzanie przerobiłem wiele, niestety większość z nich była nieskuteczna... Jeśli potrzebujesz jakiś konkretnych porad na temat odchudzania to polecam Ci zajrzeć na tę stronę [reklama usunięta]  na pewno znajdziesz coś co Ci pomoże :)
napisał/a: martakuj 2015-07-31 20:47
Wyrzucam słodycze i używki, jem kiełki, owoce, warzywa, pieczywo chrupkie. Na obiad samo mięso z surówką. Zawsze chudnę 2-3kg przed latem ;)
napisał/a: oskarr85 2015-09-02 11:12
Najlepsza dieta to zdrowa dieta, tzn. bogata w wartościowe produkty (warzywa, owoce, pełne ziarna zbóż, ryby), a uboga w produkty bezwartościowe (fast-foody, słodycze, słone przekąski, słodzone napoje, itp.). Ze zdrowych diet za najlepsze uważane są diety DASH i TLC, a z bardziej znanych wegetariańska i śródziemnomorska.
napisał/a: ploszka 2015-09-03 12:37
stosuje, jestem kobieta ćwicząca :D
kurczak ryż brokuł :D
już z 3 miesiące nie jadłam innego obiadu jak taki :D
napisał/a: Edziu 2015-09-06 01:24
Przed wakacjami miałem dietę ułożoną pod własne potrzeby i schudłem 4 kg w 4 tygodnie.
napisał/a: Kleoopatra 2015-09-18 15:28
Pewnie, jak większość z was stosuję dietę ' mniej żreć, a częściej '. Uwierzcie, że to działa. Odkąd jem 4-5 razy dziennie skończyły się napady apetytu, co wcześniej powodowało u mnie tycie. Dodatkowo staram się biegać w tygodniu tak 4 razy, czasem 5, żeby nie przemęczyć organizmu i nie nabawić się kontuzji. Nie dość, że dużo zdrowiej się czuje, to jeszcze dodatkowo nie mam cellulitu i wzdęć.
napisał/a: jatuwysiadam 2015-09-21 12:16
Tylko jak się zmobilizować aby efekty były trwałe, ja to co jakiś czas mam krótkotrwałe "zrywy", waga spada na trochę a potem znowu wraca do góry...

_________________
[mod:reklama usunieta]
napisał/a: Nica12 2015-09-21 12:38
hej, przede wszystkim 5 posilkow dziennie. Organizm musi miec sile do dzialania i nie odzwyczajac organizmu od pokarmu, bo pozniej bedzie mniej potrzebowal i nawet mniejsze iloci niz wczesniej spowoduja, ze bedziecie tyc. Tak ze jak pisalam 5 posilkow dziennie, duzo warzyw, mniej tluszczow zwierzecych, owoce, kwasy tluszczowe omega 3, zrezygnowac ze sztucznosci (cola, chipsy, frytki), zmienic styl zycia - wiecej sportu, jesc rzeczy nieprzetworzone. Oczywiscie co rano woda ciepla z cytryna. I macie juz gotowy przepis na fit ;)
napisał/a: Miętowa26 2015-09-23 11:58
Ja stosuje dietę dopasowana do mojego zapotrzebowania kalorycznego :) sama ją ułożyłam dzieki tabelom :)
napisał/a: Adelia 2015-10-28 23:56
Ja tak samo.Ulożyłam sobie sama dietę i posiłki i jak na razie jest ok.
napisał/a: mysia231 2015-11-16 16:48
Widze że większość wybiera tak jak ja zrownoważony tryb życia :) 5 posiłków dziennie, kilka porcji warzyw i owoców - wiem, że powinno być 5, ale raczej mi się to nie udaje, jestem zadowolona z 3, ale za to codziennie wypijam litr wody, najlepiej Piwniczanki bo ma optymalny poziom wapnia i magnezu. Do tego ruch 2 razy w tygodniu - pilates, czasami siłownia. Wydaje mi sie, że umiar w jedzeniu, odpowiedni dobór składników, dobra woda i ćwiczenia wystarczą by być w formie :) nie trzeba się katować dietami.