Pomóżcie z dobraniem suplementu diety na odchudzanie !

napisał/a: AleksandraWalcz 2014-12-27 16:22
Od nowego roku rozpoczynam kuracje odchudzającą. Chciałabym dobrać odpowiedni suplement diety do swojej kuracji. Długo przekonywałam się do zastosowania tego rozwiązania bo na forach można przeczytać dużo negatywnych opinii na temat suplementów (wiadomo jednak że w internecie może pisać każdy i dlatego jakość informacji jest niska). Mnóstwo jest opinii że takie suplementy diety to kasa wydana w błoto. Ostatnio po rozmowie ze znajomym dietetykiem zmieniałam zdanie. Wytłumaczył jakie zadanie mają spełniać tego typu preparaty i przekonał mnie bez problemu do pozytywnej opinii na ich temat. Nie wiem dlaczego inni piszą bzdury że po zakupie suplementu najlepiej go wyrzucić do kosza. Ja jestem świadoma że suplement diety to tylko dobre uzupełnienie danej kuracji zdrowotnej a nie lek na chorobę a tym bardziej na odchudzanie - bo jeszcze takiego nie wymyślili. Mój znajomy dietetyk wytłumaczył mi że suplementy diety na odchudzanie to skondensowane najczęściej w tabletce składniki odżywcze które przyśpieszają proces utraty wagi a równocześnie uzbrajają nasz organizm podczas diety w składniki które są nam niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Podczas diety jesteśmy narażeni na niedobór tych składników a to doprowadza do osłabienia organizmu, złego samopoczucie i chorób. Zaczęłam od tego krótkiego wywodu bo z góry chcę zasugerować że nie interesuje mnie dyskusja na temat tego czy warto uzupełnić dietę o suplement diety czy tez nie. Po prostu chcę wybrać jakiś dobry sprawdzony i włączyć go do swojej kuracji. Proszę o pomoc w tej sprawie osób które mają doświadczenie z jakimiś preparatami. Z góry dziękuję za wszystkie pomocne porady.
napisał/a: Ursa 2015-01-05 14:24
Wiem że nie o to Pani prosiła - ale skoro ma Pani znajomego dietetyka, to czemu jego nie poprosić o pomoc? Chyba lepiej niż szukać porady u obcych, nie zawsze rzetelnych osób.
kannan
napisał/a: kannan 2015-01-08 11:32
Pomoc dietetyka zawsze się przyda, trzeba się również przygotować na wyrzeczenia i uzbroić w cierpliwość. Suplement który mi pomógł schudnąć to Acetomale. Moje założenie to 5kg w dół, udało się zgubić już 3kg w ciągu miesiąca.
napisał/a: sylwiaowal 2015-01-26 12:24
E tam jedyna dieta to MŻ i tyle. Musisz nad sobą sama panować i nad podjadaniem szczególnie wieczorami, taka prawda i tyle
napisał/a: Reniferek88 2015-02-04 13:50
Wiem jak ciężko wytrzymać na samej diecie - dlatego się z Tobą w 100% zgadzam ze suplementacja nie jest zła - ale oczywiście rozsądna. Bo ja się kupuje kota w worku to trzeba sie liczyc z tym że zagrała się w ruletkę i albo zaskutkuje labo nie. Ja mogę polecić przetestowany na sobie suplement [reklama usunięta]. Pomogl mi znakomicie zrzucić 6 kg nadwagi w 1 miesiąc - niby cała kuracja trwa 3 miesiące ale ja chciałam tylko tyle schudnąc i się udało. Napisze jeszcze że nie stosowałam żadnej wymyślnej diety - przestrzegałam jednak zasad zdrowego odżywiania
napisał/a: tamarka14 2015-02-11 15:17
Wydaje mi się, że wystarczy jakiś zestaw witamin. A we wszystkie środki, które mają na celu ułatwienie odchudzania nie wierzę. Zwykle zawierają naturalne składniki, które stosujemy już w czasie diety.
napisał/a: Malgosiaczek 2015-02-11 17:32
Witam:)
Mi dobral suplement diety moj trener na silowni. Zaproponowal pare, powiedzialam z czym mam najwiecej problemow i wybral dla mnie [mod:reklama usunięta] . Cwicze od 1.5 miesiaca, zazywajac go regularnie i musze powiedziec, ze widac efekty! 5kg mniej:)
Pozdrawiam:)
napisał/a: syllllwia 2015-02-16 08:41
uhm moze po prostu sproobwac na czczo pic wode z sokiem cytryny i pieprzem cayenne
napisał/a: dterebka 2015-02-16 11:27
Polecam kupić CHROM - daje uczucie sytości, po prostu nie jesteś głodna
Kup także jakieś witaminy, zależy jaką dietę stosujesz, pamiętaj, by jeść dużo warzyw i owoców.
Pozdrawiam :)
sreg
napisał/a: sreg 2015-02-16 13:28
Pamiętajmy, żeby nie faszerować się zbytnio suplementami, ponieważ nie przechodzą one takich testów jak lekarstwa (dokładnie się na tym nie znam, mówię co słyszałam i czytałam) więc czasami można sobie zaszkodzić. Najprostsze rozwiązania są najzdrowsze i najbardziej efektywne. :)
napisał/a: Malgosiaczek 2015-03-19 18:55
hmm na rynku znajduje sie spooorooo roznych suplementow diety na odchudzanie, wiec jak dobrac odpowiedni dla siebie? Ja patrze na sklad - interesuja mnie tylko te, ktore maja naturalne skladniki. Tak ma wlasnie [mod:reklama usunięta] - dlatego przy jego pomocy sie odchudzam od miesiaca.