Sposoby na skuteczne schudnięcie

napisał/a: lukasz1991 2015-05-01 11:39
Witam!
W tym temacie zachęcam do podzielenia się sposobami jakie znacie na skuteczne schudnięcie.
Zapraszam do mam nadzieję ciekawej dyskusji.

[ Dodano: 2015-05-06, 11:07 ]
To może zacznę. Ostatnio natknąłem się na blog znanej dietetyk p. Gurbackiej. Znalazłem tam artykuły na temat zdrowej żywności, odchudzania. Ciekawy artykuł na temat orzechów, które są bardzo zdrowe i pomogają zrzucić wagę :http://gurbacka.pl/najlepsze-i-najzdrowsze-orzechy-oraz-te-ktorych-nie-warto-jesc/
Sam o niektórych właściwościach nie wiedziałem.
napisał/a: sylwia4012 2015-05-25 13:36
Ruch, ruch i jeszcze raz ruch. Sama dieta wiele zdziała, ale ruszać też się trzeba. Myślę że taki rowerek http://profitness.pl/3-rowery-treningowe#/ spokojnie wystarczy. Będziecie mieć rewelacyjną figurę, tylko potrzeba systematyczności i dużo samozaparcia.
napisał/a: baseniarz 2015-05-27 15:18
A ja tam zapraszam na aquafitness na dowolny basen :) wszyscy biegają, machają rękami przed telewizorami, a zapominają o najbardziej naturalnym środowisku dla człowieka :)
napisał/a: iga95 2015-05-27 15:42
dieta do schudniecia + trening cardio i siłowy na modelowanie sylwetki, tylko dieta musi być zbilansowana a nie taka z gazetki !
napisał/a: tosemja2 2015-05-30 11:31
ostatnio dużo się czyta o tych magicznych tabletkach na odchudanie ciekawe czy one w ogole działają - nie mowie o jakiś konkretnych tylko ogolnie
napisał/a: aniapodlaska 2015-06-02 12:33
Jeżeli chodzi o suplementy diety to mogę polecić [mod:reklama usunieta] fajnie przyśpiesza proces chudnięcia. Stosuje od miesiąca i zauważyłam że mam lepszy metabolizm i mniejszy apetyt. W sumie schudłam już 5 kg
napisał/a: majerka 2015-06-02 13:29
Ważne jest aby w miarę możliwości jeśli się nie ma ograniczenia w jedzeniu - to przeznaczyć więcej czasu na spalenie np. 2 h spacer wokół jeziora a może nawet bieganie, albo też jazda na rowerze - pozwoli na spalenie nie zbędnych kilogramów.
napisał/a: Maxx20 2015-06-04 16:15
Hej stosuje suplement od miesiaca i jak na razie efekty juz sa bo mam mniej o 5 kg!!, diety za specjalnie nie zmieniałam ,nie podjadam tylko slodyczy a reszta to tak jak wcześniej , świetnie hamuja apetyt polecam [mod:reklama usunieta]
napisał/a: Olaboga 2015-06-05 18:24
Suplementy na odchudzanie to kit. Jeśli są po nich efekty, to tylko na skutek tandemu dieta + trenig. Suple tylko wspomagają wysiłek i same nic, absolutnie nic, nie zdziałają.
napisał/a: magick1 2015-06-21 18:56
Polecam zumbę, zapisanie się na siłownię! W ciągu 45 minut gubi się około 400 kalorii a dodatkowo masz lepszy humor :)