Wczasy odchudzające

napisał/a: Anna155 2013-10-27 21:40
Proszę o radę dotyczącą wczasów odchudzających, czy ktoś może polecić takie które naprawdę działają?
napisał/a: Rooda666 2013-10-27 21:47
Anna155 napisal(a):, czy ktoś może polecić takie które naprawdę działają?
żadne "wczasy" nie działają.

Działa zmiana nawyków żywieniowych i regularna aktywność fizyczna.
napisał/a: Kamella1 2013-11-13 13:49
Nie ma czegoś takiego. Tzn odpoczniesz, może nawet coś tam schudniesz, ale najważniejsze jest to, żeby później kontynuować zdrowszy tryb życia już w domu
napisał/a: ypsilon 2013-11-19 14:00
Z własnego doświadczenia wiem, że same wczasy to na pewno za mało, ważne żeby po powrocie wykorzystać zdobytą wiedzę i kontynuować zdrowszy tryb życia. Ja byłam na wczasach w Zalesiu Mazur i moim zdaniem to świetne miejsce. Dieta połączona z ćwiczeniami, przynosi duże efekty. W tydzień schudłam 4 kilo i jak na razie kontynuuję dietę i z każdym tygodniem jestem lżejsza.
napisał/a: felicia 2013-11-29 10:50
Takie wczasy mogą być dobrym początkiem na zmianę trybu życia, ale nie przyniosą trwałych efektów, co najwyżej pomogą zrzucić szybko parę kilo, co moim zdaniem nie jest zbyt zdrowe w tak krótkim czasie.
napisał/a: Martitoje 2013-11-29 13:32
felicia napisal(a):Takie wczasy mogą być dobrym początkiem na zmianę trybu życia, ale nie przyniosą trwałych efektów, co najwyżej pomogą zrzucić szybko parę kilo, co moim zdaniem nie jest zbyt zdrowe w tak krótkim czasie.

znam par eosób, które pojechały na wczasy odchudzające. pierwszy miesiąc po wczasach był pełen ekscytacji i zdrowego trybu zycia, trzymania sie diety itp.
potme wszystko wracało do normy, niezdrowe jedzenie, papierosy i cała reszta. więc moim zdaniem trzeba miec naprawde silną motywacje, żeby utrzymać tryb, jaki obowiązywał na takich wczasach. a jak człowiek potem wraca do domu i pracy, to już mu sie nie chce .
napisał/a: potraczek 2013-12-04 11:17
Witajcie,
Zapraszam Was na mój blog.
Znajdziecie tam bardzo ciekawy poradnik na temat diety, zdrowego żywienia i odchudzania.
[mod:reklama usunięta]